I3lack

W serwisie od 4876 dni , ostatni raz 05 maj 2013

Moje pytania (1)

Hej chciałabym zakręcić sobie loki ale włosy...

mi się same prostują próbowałam :wałkami,lokówką,naturalnych sposobów i na to jeszcze lakier i piankę próbowała z 15 razy cały czas czymś innym i po 20 minutach są proste.Co zrobić by się trzymały?

W Fryzury, 2013-04-16 15:20:06, 3 odp

« poprzednie
następne »

O MNIE

Jestem strasznym nerwusem i szybko się poddaje.Chętnie pomagam innym, kiedy potrzebują pomocy.Moje zainteresowania są wszechstronne.Potrafię zrozumieć ludzką niedolę i podtrzymać na duchu jestem wyrozumiała niestety nienawidzę szkoły.Uważam, że każdy powinien być z drugą osobą szczery i powiedzieć jej co myśli w danej sytuacji. Nie znoszę dwulicowości bylejakości i niesprawiedliwości.Lubię ludzi otwartych wakacje wodę kino itd

KOMENTARZE (1)

Wszystkie »

Barteko pisze do I3lack :

Ale ci się podlizuje xD

2013-04-08 19:33:53