gajor123

W serwisie od 4807 dni , ostatni raz 24 kwiecień 2013

Moje pytania (1)

Hej, mam do wyboru dwie dziewczyny. Jedna jest...

nawet ładna, słucha linkin park, gra w kosza i jest wysportowana, ale jest płaska jak deska do prasowania. NIC nie ma nawet chyba nie ma 65AA. Druga Ma miseczkę C, jest bardzo ładna, jest mało inteligentna, nie lubi sportu, słucha rapów. Jaką wybrać?

W Pomocy, 2013-04-20 21:11:55, 22 odp

« poprzednie
następne »

KOMENTARZE (1)

Wszystkie »

gajor123 pisze do nataliapc :

hej śliczna :))

2013-04-22 12:55:25