Zaloguj się✗ Zamknij
blondyneczkaaxD
0 złotych żetonów na koncie
0 pkt na koncie
Dodaj do czarnej listy
Przyjaciele (0)
Wyślij wiadomość
Polecamy
Uczucia:
Piękno:
Rozrywka:
Pozostałe:
blondyneczkaaxD x3
W serwisie od 5913 dni , ostatni raz 14 czerwiec 2010
Moje pytania (6)
opalanie ;D
macie jakies sposoby na szybkie i skuteczne opalanie?:-) moze jakies kosmetyki czy wlasnie sposobyW Pozostałe, 2010-06-10 17:16:21, 4 odp
dla Ciebie to milosc a dla mnie kilka chwil..
jak delikatnie dac do zrozumienia chlopakowi ze za szybko sie zakochuje bo ja mam troszke do tego dystans ;/W Miłość, 2010-05-13 19:16:59, 2 odp
co o tym myslicie?
byl sobie chlopak i dziewczyna poznali sie na imprezie.. spedzili ze soba w tancu cala impreze na koniec wymienili sie nr tel. on nastepnego dnia do niej napisal i bylo bardzo milo:) napisal jej ze bardzo mu sie podoba i ze uwielbia jej nogi i juz nie chce innych nog tylko jej:) i sie ukladalo wszystko pieknie slicznie:P po jakims miesiacu nagle przestal pisac..;] co to ma znaczyc skoro tak bardzo mu zalezalo i tak bardzo chcial z nia byc to dlaczego nagle przestal sie odzywac, aa i jeszcze t...W Miłość, 2010-05-13 18:49:30, 6 odp
pozwolić mu ??
jak myslicie:) spotyka m sie z nim juz jakis czas ale ostatnio nabral takiego zaufania do mnie i napisal ze mnie 'zje':) i zapytal czy mu pozwole..pozwolic mu na cos wiecej?W Miłość, 2010-05-05 20:49:35, 11 odp
znacie jakies strony z fajnymi fryzurami ?:> grzyweczki i te sprawy:)
W Pozostałe, 2010-04-28 17:55:00, Dodaj odpowiedź
czy on wie o czym mowi?xd
to tak..spotykam sie z kolega i fajnie nam razem jak narazie:) lecz malo sie jeszcze znamy ..codziennie utrzymujemy ze soba kontakt dzieki tel gg itd ostatnio byl na ognisku i sobie wypil i pisal do mnie sms :) napisal mi ze dla mnie juz zawsze bedzie mily grzeczny itd:) miłoo:) ej ale czy on wie o czym mowi przeciez tak malo sie znamy..W Miłość, 2010-04-24 14:40:22, 11 odp
« poprzednie
następne »