Do chłopaków

Jak myślicie czy chłopak rok po rozstaniu może jeszcze coś czuć do dziewczyny ? .?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (7)

chwilę temu

niieznajoma 2010-05-07 19:51:17

noo zależy co do niej wcześniej czuł... ale myślę, że tak :) zresztą obejrzyj sobie film "the notebook" ;)

Odpowiedz na ten komentarz

SoSweetly 2010-05-07 18:04:16

. Jeśli to było silne uczucie to tak

Odpowiedz na ten komentarz

Doomcia 2010-05-07 18:05:13

ja jestem dziewzcyna i powiem ,ze : jasne ,ze tak ! Ale tez zalezy od rozstana i wgl.. Np. moj kolega chodzil z moja kumpela rok i ona z nim zerwala dla jakiegos chlopkaka ktory mieszka 800 km od niej : / i ktorego poznala na wakacjach i znala go 2 dni : / masakra. I on ja bardzo kochal i wgl.. i plakal ale teraz gada ,ze to jest szmata i td ale wiem ,ze nadal ja kocha

Odpowiedz na ten komentarz

domcia358 2010-05-07 18:21:05

oczywiście że tak :)

Odpowiedz na ten komentarz

turekgrzybowy 2010-05-24 13:14:44

jak cię kiedyś lubił to może terazz też

Odpowiedz na ten komentarz

AgUśKa13 2010-05-07 18:06:05

tak,

Odpowiedz na ten komentarz

Iśka 2010-05-07 18:07:04

No właśnie jeśli to było silne uczucie to tak.. ; ]

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.