Zaloguj się✗ Zamknij
Do chłopaków
Jak myślicie czy chłopak rok po rozstaniu może jeszcze coś czuć do dziewczyny ? .?
Tematy: Miłość,rozstanie
Poprzednie
pytanie: co zrobic.?
Następne
pytanie: Nie lubi mnie
ODPOWIEDZI (7)
chwilę temu
niieznajoma 2010-05-07 19:51:17
noo zależy co do niej wcześniej czuł... ale myślę, że tak :) zresztą obejrzyj sobie film "the notebook" ;)
Odpowiedz na ten komentarzDoomcia 2010-05-07 18:05:13
ja jestem dziewzcyna i powiem ,ze : jasne ,ze tak ! Ale tez zalezy od rozstana i wgl.. Np. moj kolega chodzil z moja kumpela rok i ona z nim zerwala dla jakiegos chlopkaka ktory mieszka 800 km od niej : / i ktorego poznala na wakacjach i znala go 2 dni : / masakra. I on ja bardzo kochal i wgl.. i plakal ale teraz gada ,ze to jest szmata i td ale wiem ,ze nadal ja kocha
Odpowiedz na ten komentarzturekgrzybowy 2010-05-24 13:14:44
jak cię kiedyś lubił to może terazz też
Zaloguj się by móc dodać komentarz.
Nowe pytania z kategorii Miłość: