dla Ciebie to milosc a dla mnie kilka chwil..

jak delikatnie dac do zrozumienia chlopakowi ze za szybko sie zakochuje bo ja mam troszke do tego dystans ;/

Tematy: Uśmiech
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (2)

chwilę temu

Arisaa 2010-05-14 12:04:36

Co sie szybko zaczyna to się szybko kończy ;d czy jakos tak

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-05-13 19:19:06

delikatnie ? nie wiem czy się da. Powiedz mu, że musisz sobie zrobić trochę przerwy od chłopaków albo coś takiego ;D

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.