Czy to możliwe mieć 11 sióstr???

Wyniki:

Tematy: rodzina
Odpowiedź

KOMENTARZE (412) / ODPOWIEDZI (1292)

chwilę temu

TaCoLubiŻelki 2010-05-28 21:30:50

Oczywiście, że mozna^^
Jak twoi rodzice maja na to zdrowie czas pieniądze i cierpliwość to czemu nie
hehe;p
xd.

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-06-19 17:27:34

kiedyś większość rodzin w Polsce tylko tak żyło ;)

Odpowiedz na ten komentarz

mateusz1422 2010-06-02 21:30:56

mozna ale większość niechce

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-05-28 21:16:42

moja prababcia urodziła 13 dzieci ale troje umarło jak miało mniej niż 1 rok i mój ś.w. dziadzio miał 9 sióstr i on był dziewiąty, ale miał jeszcze troje rodzeństwa, których nie znał bo był drugi z najmłodszych

Odpowiedz na ten komentarz

NothingCompares2U 2010-06-03 15:25:23

w zakonie mówią , że wszysktkie jesteśmy siostrami :P

Odpowiedz na ten komentarz

gordon 2010-06-02 21:44:19

mój kolega ma 16 braci i 2 siostry

Odpowiedz na ten komentarz

xXPlayBoyXx 2010-06-10 18:40:00

da się , głupie pytanie , ja znam osobę która ma 17 rodzeństwa i w tym 13 dziewczyn .

Odpowiedz na ten komentarz

cutexprincess 2010-06-03 12:04:42

taak, w dawnych czasach często tak się zdarzało.

Odpowiedz na ten komentarz

Młoooda123123 2010-05-29 23:28:26

Baa1 ja mam kol. I ma 12 rodzeństwa ;D

Odpowiedz na ten komentarz

jusia4 2010-06-02 16:36:44

mój kolega ma dziewięć i tylko jeden on ; o XD

Odpowiedz na ten komentarz

paula111 2010-07-19 00:10:09

Jak rodzice mają takie hobby

Odpowiedz na ten komentarz

mjisbest 2010-05-29 10:22:41

Moja kolezanka ma 9 siostr + ona a ostatni urodzil sie jej brat czyli byl 11. Wiec mozliwe ze bylo tak jak napisala Roxy122 xD

Odpowiedz na ten komentarz

nightrain 2010-10-02 17:13:58

czemu nie? w każdym razie szacun, kobieta mająca 11 dzieci musi mieć cipsko jak autostrada ;D

Odpowiedz na ten komentarz

Wojtuś 2010-06-10 13:06:17

Spokojnie się da tylke się tatuś musi postarać o dziewczynke

Odpowiedz na ten komentarz

Lizaczek222 2010-05-28 21:34:02

No pewnie że można !

Odpowiedz na ten komentarz

~Jesi114 2010-06-08 20:36:13

no raczej że można.. ale lepiej znaleźć rodzicom inne hobby.. ;DD

Odpowiedz na ten komentarz

Szoszi 2010-10-03 20:06:42

jak by to byli chłopacy to drużyna piłkarska już jest xD

Odpowiedz na ten komentarz

lepszeXjutro 2010-09-12 17:00:02

A czy to możliwe że jesteś tak tępa?

Odpowiedz na ten komentarz

nacha 2010-08-19 21:45:39

raczej możliwe a co taki żdziwiony :D

Odpowiedz na ten komentarz

darunia23084 2010-06-08 22:41:36

No pewnie że możne,ale znajdź rodzicom inne hobby:)

Odpowiedz na ten komentarz

Żywiec777 2010-10-12 15:26:21

W Polsce wszytko możliwe :D wow to już drużyna piłkarska ;D mogę zostać trenerem ? ;D

Odpowiedz na ten komentarz

Dawid5111 2010-10-07 18:40:04

ja piernicze ale bym miał szwagierek xD

Odpowiedz na ten komentarz

DomenkaxD 2010-06-09 19:28:39

No pewnie że tak..!
Moj dziadek ma więcej..xD

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-10-04 20:25:12

Ja znam taką rodzine co jest 12 dziewczyn

Odpowiedz na ten komentarz

Madziusia96 2010-10-01 17:03:50

+12
spyro
-22

Taak . niech lepiej nie bd zbyt często sami....

Odpowiedz na ten komentarz

OKK 2010-05-29 22:04:05

http://www.khanwars.pl/?recruit=8H51563 <- a jak myslisz ? ;p

Odpowiedz na ten komentarz

sonia8665 2010-06-26 11:57:40

jeżeli ktoś ma tyle rodzeństwa to niech znajdzie rodzicą inne hobby

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-08-21 13:49:24

dukat ty rasisto zajebany, Zero mózgu bo afryka to forsza żal mi cb

Odpowiedz na ten komentarz

DudQ 2010-08-19 10:13:30

Rekord synów i córek wyniósł podajże 64 dzieci w rodzinie xd

Odpowiedz na ten komentarz

tajemniczy10 2010-08-19 13:04:17

Kobietą, która urodziła najwięcej dzieci była żona rolnika z miasta Szuja (na wschód od Moskwy). Na 27 porodów między 1725-1765 urodziła: 16 par bliźniaków, 7 razy trojaczki i cztery razy czworaczki.

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-06-19 21:30:18

Oczywiscie.. Mama mojej koleżanki miała 13 sióstr i brata.. ;)

Odpowiedz na ten komentarz

darcia92 2010-08-20 12:05:34

no jasne ze mozna;)

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-06-05 16:50:49

a czemu nie??;/

Odpowiedz na ten komentarz

Kamila139 2010-12-05 17:58:48

tak :>

Odpowiedz na ten komentarz

malablondi 2010-08-19 09:26:27

takk:D

Odpowiedz na ten komentarz

aga12511 2010-06-24 13:30:20

tak

Odpowiedz na ten komentarz

michuss94 2010-06-12 11:37:06

u mnie na osiedlu jest patologiczna rodzina ...
ojciec narobil 16 dzieci-.-
wyobrazam sobie co ta ich matka musi miec za kapsko rozjebane

Odpowiedz na ten komentarz

king123 2010-05-30 20:55:09

Można ...:)
Posiadanie takiego dużego rodzeństwa ma swoje wady ale...
Zawsze to w domu weselej i każdy jest inny ...:)

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-08-22 11:28:12

Przecież to jest normalne . c(:
Miłość musiala byc wielka , aby tylu mieec ; d

Odpowiedz na ten komentarz

P3ppus 2010-06-05 10:01:23

Dlaczego by nie? ;]]]
Zawsze można mieć 100 sióstr a nawet więcej ;]]..

Odpowiedz na ten komentarz

klaudiaxdxp 2010-08-19 09:56:24

Tak można mieć a niby czemu nie ?
Znajdź mamie inne hobby !

Odpowiedz na ten komentarz

Kanapka162 2010-09-26 16:06:58

+5
xn3ssa
-5

Można, ale wtedy polecam znaleźć rodzicom inne hobby

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-05-31 11:31:17

o jebane to dopiero fabryka prawie jak w ameryce hehe

Odpowiedz na ten komentarz

Majii 2010-06-04 19:41:38

dawniej bywały rodziny tylko wielodzietne . ^ ^

Odpowiedz na ten komentarz

NSa 2010-06-22 15:36:30

oczywiście , że Tak ! Dlaczegóż by nie ;p

Odpowiedz na ten komentarz

reyvan 2010-10-07 21:27:42

Oczywiscie siostry zakonne :D

Odpowiedz na ten komentarz

wyrysoowana 2010-08-21 00:11:44

znajdź mamie inne hobby ;DD

Odpowiedz na ten komentarz

bulbabubulbebu 2010-08-22 14:30:50

w simsach łatwo zrobić ;P

Odpowiedz na ten komentarz

KucaKa 2010-06-01 19:36:49

Yyyyy...no jasne że tak...

Odpowiedz na ten komentarz

Klaudia3 2010-05-29 17:06:13

Wszysto jest możliwe ;D

Odpowiedz na ten komentarz

nati8 2010-06-01 15:10:25

można oczywiście ;)

Odpowiedz na ten komentarz

karolisia2211 2010-06-11 22:56:37

tak to jest możliwe

Odpowiedz na ten komentarz

kristofero26 2010-06-02 21:35:03

spytaj rodziców::D

Odpowiedz na ten komentarz

Roxy122 2010-05-29 11:46:59

No widzicie. ^^

Odpowiedz na ten komentarz

kaka33 2010-05-28 19:31:41

no pewnie...^^

Odpowiedz na ten komentarz

Agnieszka258 2010-08-31 20:20:55

a czemu nie ?

Odpowiedz na ten komentarz

paullalove 2010-06-20 17:55:10

moŻliwe ;]

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-10-13 18:20:35

Możliwe

Odpowiedz na ten komentarz

Roksana953 2010-06-09 19:24:32

Tak ;)

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-06-26 09:36:07

tak .

Odpowiedz na ten komentarz

menelek949414 2010-06-01 13:57:56

możliwe. kilka km od mojej miejscowości mieszka ojciec, który wychowuje 18 dzieci, część z nich jest oczywiście już dorosła. wychowuje je sam ponieważ żona odeszła. rok temu chyba to było kiedy można było o tym nawet przeczytać w gazecie (Tłoki lub Tuchorza)

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-05-28 21:17:33

moja prababcia urodziła 13 dzieci ale troje umarło jak miało mniej niż 1 rok i mój ś.w. dziadzio miał 9 sióstr i on był dziesiąty ale miał jeszcze troje rodzeństwa, których nie znał bo był drugi z najmłodszych

Odpowiedz na ten komentarz

natalka0303 2010-06-10 19:00:51

da się mieć ok. 35 dzieci jezeli brać pod uwagę że kobieta ma menopauzę od ok. 50 roku życia a jeżeli zacznie sobie robić childreny w wielk 15 lat czemu nie ale to by byla masakra

Odpowiedz na ten komentarz

Veronisia 2010-06-06 10:30:12

Można mieć ale wtedy rodzicom jest pewnie ciężko wychować i utrzymać taką rodzinę . To jest też rzadko spotykane . Moja znajoma ma 13 rodzeństwa a 14 w drodze ^^

Odpowiedz na ten komentarz

Werr 2010-08-25 00:13:27

a ja znam rodzice gdzie było 21 dzieci, w tym 2 umarło, czyli rodzice musieli wychowywać 19 dzieciaczków..
więc tym bardziej można mieć 11 sióstr :)

Odpowiedz na ten komentarz

Timothy 2010-06-03 19:32:17

To czy urodzi się chłopiec czy dziewczyna zależy od genów ojca. Znam rodziny z 6/6 chłopcami albo 5/5 córkami. To nie zmienia jednak równowagi płci.

Odpowiedz na ten komentarz

Mycha2695 2010-08-13 16:23:41

NO a czemu Nie,jakis fart ze akurat sióstr;p
Ale można....W ciąze można zachodzic 3 miesiące po urodzeniu dziecka:D

Odpowiedz na ten komentarz

OoLaAa55 2010-06-05 19:24:36

Moim zdaniem jest to coś strasznego mieć 11 dzieci.Niektórzy się męczą z 2,3, a co tu mówić o 11...:)

Odpowiedz na ten komentarz

Dukat 2010-08-21 12:55:34

Pewnie że można ;) Choć najczęściej zdarza się to w murzyńskich wioskach gdzieś w afryce =)

Odpowiedz na ten komentarz

samsung1 2010-06-11 10:33:39

Kiedyś tak...Ale teraz no nie wiem rzadko teraz się spotyka takie liczne rodziny ...

Odpowiedz na ten komentarz

Minnie 2010-08-29 19:50:53

znam taką dziewczynę, co ma 11 rodzeństwa, w tym tylko dwie siostry. więc raczej możliwe.

Odpowiedz na ten komentarz

martynka1 2010-08-18 18:28:29

tak . :) znam jednego goście który ma ogółem 13 rodzeństwa, ale ma siostry i braci :P

Odpowiedz na ten komentarz

whitemiss 2010-05-29 16:02:55

Mój kolega ma 10 braci + jedną siostrę. Jest ich razem 12 ;]] z czego 11 chłopaków..

Odpowiedz na ten komentarz

lolipopi 2010-09-25 12:36:06

wszystko jest możliwe xD ktoś taki na pewno na brak towarzystwa nie może narzekac ^^

Odpowiedz na ten komentarz

rapmenka 2010-05-27 13:46:38

Oczywiście, mama mojej kumpeli ma 7 sióstr, a więc 11 to raczej też możliwe. :))

Odpowiedz na ten komentarz

Rajaaaaa 2010-05-30 14:06:47

możliwe. ja mam koleżankę, co ma chyba ośmioro rodzeństwa, jak nie więcej . :)

Odpowiedz na ten komentarz

pietrekxd 2010-06-25 09:58:52

No oczywiście, że można...

No ale wtedy to ostry hardcorowiec.

Odpowiedz na ten komentarz

olikk 2010-06-01 15:14:23

jasne
moja mama jest jedną z 7 córek i ma do tego jeszcze 4 braci ;)

Odpowiedz na ten komentarz

Lofelas 2010-08-29 18:15:13

chociaż ... z jakąś łądną dziwczynką podją bym sie tego zadania ^^ :D

Odpowiedz na ten komentarz

myszka1992 2010-08-19 17:16:51

no jest to możliwe u mnie jest taka jedna rodzina co maja 14 dzieci ;p

Odpowiedz na ten komentarz

Proximo 2010-06-23 22:26:58

można choć mało prawdopodobne by się taki proximo nie dorzucił ;)

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-05-30 15:36:58

ile to trzeba pracy żałuje kobiety która tyle dzieci by urodziła:P

Odpowiedz na ten komentarz

Ludzik121 2010-06-01 21:48:42

Tak mój tata ma 11 rodzeństwa (w tym większość to dziewczyny)

Odpowiedz na ten komentarz

kecajaloj 2010-05-27 22:45:58

oj, jednak nie... przy 9 jest limit wytrzymałości nerwowej !

Odpowiedz na ten komentarz

Ola977 2010-08-18 18:26:42

Tak, można mieć 11 sióstr.
Znajdź mamie inne hobby!

Odpowiedz na ten komentarz

Gaba3 2010-06-04 23:29:15

na sto procent , ; ]
oczywiscie jesli sa warunki : )

Odpowiedz na ten komentarz

14asia 2010-06-06 10:28:50

czemu nie mojej mamy ciocia ma 9 córek i 5 synów

Odpowiedz na ten komentarz

alleluja 2010-06-01 10:45:08

moja sąsiadka ma 11 chłopców i 2 dziewczynki ; d

Odpowiedz na ten komentarz

finansistka 2010-08-20 22:02:19

oczywiście
mój kolega by jednym z 9 dzieci

Odpowiedz na ten komentarz

LoveeHatee 2010-08-24 00:50:19

-6
ania11a2

pewnie że tak .. jak ojciec nie posiada gumki ; pp

Odpowiedz na ten komentarz

hoangdinhhoan 2010-09-24 07:41:08

+4
hoangdinh...
-3

Moja znajoma ma 16 rodzeństwa i jest szczęśliwa.

Odpowiedz na ten komentarz

IlovU 2010-08-06 13:40:52

tak . ale radziłabym zmienic rodzicom hobby . x dd

Odpowiedz na ten komentarz

sami711 2010-06-11 17:49:14

Tak moja mama ma 12 sióstr i trzech braci......

Odpowiedz na ten komentarz

wioluus 2010-06-05 11:01:29

no a czemu niee ;dd choć ja bym nie chciała xD

Odpowiedz na ten komentarz

milosz94 2010-09-19 13:23:40

Tak i wtedy twoi rodzice musza sie napracowac xD

Odpowiedz na ten komentarz

anetka11998 2010-10-16 15:25:03

jak rodzice tacy pracowici np to oczywiście!!

Odpowiedz na ten komentarz

Sorvina 2010-05-27 18:22:02

a co w tym dziwnego?
można mieć xDee

Odpowiedz na ten komentarz

serce140 2010-06-22 00:05:53

Jasne. Kilka rodzonych, kilka adoptowanych.

Odpowiedz na ten komentarz

roksanka19 2010-08-21 13:48:17

jasne moja kolezanka ma 10 rodzenstwa.... ;d

Odpowiedz na ten komentarz

Darkk 2010-06-01 17:18:04

Hehehe... Skąd pomysł że nie ^ ^

Odpowiedz na ten komentarz

kolorowax 2010-06-25 17:48:37

Tak moja koleżanka zna taką rodzinę ;p

Odpowiedz na ten komentarz

piekna133 2010-08-19 12:13:39

mozliwe. ale nie znam takiej rodziny :D

Odpowiedz na ten komentarz

apka109 2010-05-29 18:53:54

tak !
Wszystko jest możliwe ...

Odpowiedz na ten komentarz

olusia38 2010-06-03 10:29:02

Możliwe.
Jest to rzadkością.

Odpowiedz na ten komentarz

Sshazzer 2010-10-14 17:13:27

Becikowe dostają to se robią . ;-p

Odpowiedz na ten komentarz

darrx3 2010-08-19 17:11:48

tak , ja znam w której jest ich 9.

Odpowiedz na ten komentarz

czteryliteryy 2010-08-19 09:45:47

mój dziadek miał 11 rodzeństwa

Odpowiedz na ten komentarz

magda1 2010-05-29 14:22:59

too ojciec ma dziwny płud..xddd

Odpowiedz na ten komentarz

czarekmsr 2010-08-28 23:35:20

w Polsce jest wszystko możliwe

Odpowiedz na ten komentarz

Juurko 2010-05-27 18:16:41

no właśnie, dlaczego nie ;) ?

Odpowiedz na ten komentarz

Amanda666 2010-06-05 13:27:55

Właśnie a czemu nie ?

Odpowiedz na ten komentarz

CcoloroVa 2010-06-01 20:45:01

No cóż, chyba można .. xd

Odpowiedz na ten komentarz

michelle5 2010-06-13 13:08:59

oczywiście,że tak.

Odpowiedz na ten komentarz

Maźźźenka 2010-06-13 09:59:13

To zależy od rodziców xdd

Odpowiedz na ten komentarz

martini22 2010-08-21 20:12:59

no jasne, dlaczego nie? xd

Odpowiedz na ten komentarz

Agusia1314 2010-06-26 13:06:49

Wszystko jest możliwe xDD

Odpowiedz na ten komentarz

Dbstf 2010-08-22 04:30:36

jak ojciec mial ochote xD

Odpowiedz na ten komentarz

Bajera 2010-09-28 14:18:26

jak starzy lubią/.. xD

Odpowiedz na ten komentarz

Zakazanaa 2010-08-19 12:40:25

No tak ? czemu nie ?

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-05-27 18:48:31

zdecydowanie tak . ;)

Odpowiedz na ten komentarz

nacha 2010-09-17 13:24:01

oczywiście że tak

Odpowiedz na ten komentarz

Gosiaxdd 2010-10-01 16:05:37

pewnie, że tak ;D

Odpowiedz na ten komentarz

malutka123 2010-05-28 19:32:02

jest to możliwe:)

Odpowiedz na ten komentarz

jolka567 2010-06-26 12:25:07

raczej to możliwe

Odpowiedz na ten komentarz

Bieberkaa14 2010-06-01 17:34:18

głupie pytanie .

Odpowiedz na ten komentarz

DianaKochaLessiego 2010-08-19 17:22:29

tak a czemu nie ?

Odpowiedz na ten komentarz

Tofifee 2010-06-09 12:55:35

polak potrafi...

Odpowiedz na ten komentarz

natalka95 2010-06-01 19:20:40

można niestety

Odpowiedz na ten komentarz

nnataluniap 2010-08-22 09:24:55

a czemu nie???

Odpowiedz na ten komentarz

Ammii 2010-06-02 15:27:01

zakonnych xddd

Odpowiedz na ten komentarz

ŻeluŚ 2010-06-05 12:58:24

a czemu nie.?!

Odpowiedz na ten komentarz

World 2010-06-10 16:38:17

raczej tak :D

Odpowiedz na ten komentarz

veeeeer 2010-08-20 18:10:43

czemu nie ; ]

Odpowiedz na ten komentarz

Gosia69 2010-08-19 20:49:56

No pewnie.;)

Odpowiedz na ten komentarz

wikulina11 2010-06-04 21:58:03

możliwe ^^

Odpowiedz na ten komentarz

Amane 2010-06-12 14:31:03

oczywiście

Odpowiedz na ten komentarz

myszka0906 2010-09-30 21:30:26

no toc :D

Odpowiedz na ten komentarz

ania66 2010-06-11 19:01:55

jasne :P

Odpowiedz na ten komentarz

szklankaoleju 2010-08-19 12:46:57

tak ,;P

Odpowiedz na ten komentarz

paulaxddlala 2010-06-02 17:50:23

no ;)

Odpowiedz na ten komentarz

~Jesi 2010-08-20 13:27:26

Nie wiem. myślę że jest możliwe, choć nie jestem pewna,. czasem są przypadki że rodzą się 8 raczki. Ale po 11 ciążach, kobieta która rodziła w dobrym stanie zdrowotnym nie jest na pewno.A tym bardziej jak była w ciąży na starość.

Odpowiedz na ten komentarz

~Charq 2010-05-27 14:19:01

11dzieci?chyba to możliwe ale rodzice tych dzieci to musieli by się namęczyć.
Ale w sumie czytałem kiedyś coś o cesarzu (on żuje w spółczesnych czasach)
to miał kilka żon a z każdą około 5 dzieci

Odpowiedz na ten komentarz

lilianx33 2010-10-21 11:37:52

powiem tak ... jezeli w twoim przypadku tak jest , że masz 11 siostr i nie wiesz czy to mozliwe czy np ktos nie jest adoptowany, to odpowiedz brzmi tak, to jest mozliwe zeby miec tyle siostr. P.S. zmien rodzica hobby ;)

Odpowiedz na ten komentarz

~Gosia 2010-06-15 20:58:19

Można, moja kumpela znała kiedyś dziewczynę, która miała tak liczne rodzeństwo... stwierdziła, że ich matka w szufladach upycha... ale tak serio to pożal się Boże nad taką rodziną...

Odpowiedz na ten komentarz

Kotek99 2010-08-19 18:30:05

ja bym nie chciała bo większość pewnie młodsza a mi się nie chciało by zajmować ob pewnie były by takie przypadki a starsze też nie bo dokuczają (przynajmniej mi brat dokucza) odpada.

Odpowiedz na ten komentarz

Elkapatelka 2010-06-19 22:26:10

dlaczego nie ?!
Moim dziadkom najwyraźniej się nudziło w nocy i moja mami ma 12 rodzeństwa co prawda to nie są same córki bo córki są 3 a reszta to chłopcy ^^

Odpowiedz na ten komentarz

Tolerancyjna 2010-06-04 21:42:15

tak, moja koleżanka ma 11 sióstr i brata, ponieważ jej rodzice wymyślili sobie że chcą miec syna i starali się tak długo aż wkońcu się pojawił (był 12-sty) bk:D

Odpowiedz na ten komentarz

MikaxD 2010-08-19 12:11:45

no możliwe.... tylko do tego trzeba mieć jeszcze warunki aby mieszkać... na travel&living jest taki program rodzina 2+8 oni mają 8 dzieci .... fajnie to wygląda xDD

Odpowiedz na ten komentarz

xxtwojaboginixx 2010-05-27 22:31:22

mozliwe mozliwe xD
znam przypadek gdzie malzenstwo ma 12 chlopakow... bo chcieli dziewczynke, ale im nie wychodzilo no to probowali i probowali....
xD

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-06-05 11:43:12

Tak !
moja babca mi mówiła że jj pra, pra dziadek miał 24 dzieci!
z jedną kobietą 12 i z drugą 12
mam nawet zdj. tej całej rodzinki!

Odpowiedz na ten komentarz

przystojnY 2010-07-11 12:38:59

Tak, szczególnie kiedyś były rodziny bardzo liczne ;) To zdarzało się.
Jednak w obecnych czasach to już mnie, bo standard to 2 dzieci, nie więcej.

Odpowiedz na ten komentarz

Rextives 2010-08-18 18:24:10

hehe z drugiej strony niezle becikowego :P a jak tata bardzo chce syna to niekiedy niema lekko i trzeba 11 corek zdobyc zanim sie trafi ten rodzynek ...

Odpowiedz na ten komentarz

arctic 2010-06-08 22:54:58

Chyba że chodzi ci że jedenastoraczki to raczej nie, tzn przy porodzie napewno jakieś by umarło ponieważ byłyby bardzo małe itp. :)

Odpowiedz na ten komentarz

agnieszka1501 2010-05-29 21:21:32

Wszystko możliwe haha:D Ale współczuje mieć 11 rodzeństwa z jedną siostrą mi jest trudno wytrzymać a co dopiero z tyloma :D haha:D

Odpowiedz na ten komentarz

MrrTeHaCe 2010-09-23 18:54:55

No wszystko jest mozliwe ; D
Mozna zaczac od kad ma sie okres, az po menopauze nie ; D wiec mozna ich miec wiecej ;pp

Odpowiedz na ten komentarz

Olaxddd 2010-10-10 16:59:39

Tak widziałam taką rodzinkę w telewizji ze ma 20 dzieci : ) Ale 15 dzieci adoptowanych
; p Bogata rodzina .

Odpowiedz na ten komentarz

Rymowanka 2010-08-19 20:40:20

no baaa,ja już mam 14...


...lat!
hahahahaha
ale dzieci teraz mieć nie chcę!

Odpowiedz na ten komentarz

AutorkaJustAboutIt 2010-06-03 14:59:27

Mój kolega ma 10 sióstr.
Czemu by sie mialo nie dać ? Pytanie tak oczywiste że aż głupie

Odpowiedz na ten komentarz

NieZraniszMnieKotq 2010-05-28 14:48:21

Jasne że jest możliwe [tylko raczej nie na raz :)] Słyszałam już o większych rodzinach :)

Odpowiedz na ten komentarz

michalk0003 2010-10-06 19:04:14

tak, bo jest taka mozliwośc żę kobietam może mieć dzici jednej płuci no chyba że zakonne

Odpowiedz na ten komentarz

kebciox3 2010-06-01 20:47:01

jeśli twoi rodzice będą chcieli to można mieć tyle sióstr ale to rzadko się zdarza ...

Odpowiedz na ten komentarz

kwiatuszek668 2010-06-01 19:37:30

No jak rodzice nie maja wspolnych tematow tylko razem w lozku laduja to pewnie , że mozna.

Odpowiedz na ten komentarz

k042 2010-06-21 19:39:41

Tak możliwe, mam koleżankę co ma właśnie 11 sióstr i brata który niestety zmarł

Odpowiedz na ten komentarz

ciekawość 2010-06-05 09:33:53

Oczywiście, że tak. U mnie jest tak, że ze mną jest 6 kobiet + mama to 7... xdd :DD

Odpowiedz na ten komentarz

monika1996 2010-06-11 16:10:25

da sie jak matka wytrzyma ale zawsze mozna adoptowac i traktowac jak swoje prawdziwe.

Odpowiedz na ten komentarz

quietvampx 2010-08-22 09:07:13

moja babcia ma 9 rodzenstwa a moj dziadek 8 . i nie są to wioski murzyńskie xdxdxd

Odpowiedz na ten komentarz

SlicznaOlcia 2010-08-03 10:40:44

No oczywiście, jak u mnie w bloku mieszka taka rodzina co jest u nich 10 dzieci XD

Odpowiedz na ten komentarz

laska321 2010-05-31 23:35:32

zależy ile w miocie

choć szansa na to wynosi 0.5 do potęgi 11

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-06-11 14:36:43

a dlaczego nie? tylko jestem ciekawa jak matka tych dzieci by się trzymała

Odpowiedz na ten komentarz

marta2044 2010-06-07 19:51:35

jasne że tak:D ja mam dziewięcioro rodzeństwa a ja jestem dziesiąta xD

Odpowiedz na ten komentarz

lukasz0509 2010-07-11 13:24:55

moj kolega ma 9 sióstr i 6 braci więc myslę ze 11 co raczej na bank ;D

Odpowiedz na ten komentarz

SłoOtkaaKaSsia 2010-06-19 22:58:59

pewnie że tak, ale ja bym nie wytrzymaa jakbym miała mieć 11 sióstr !

Odpowiedz na ten komentarz

Sisi28976 2010-10-12 20:30:24

Mozliwe jak rodzice nie maja nic ciekawego do roboty <heh>

Odpowiedz na ten komentarz

hardcorzyca 2010-08-22 16:30:54

oczywiscie, ze jest to mozliwe, ciocia mojej kolezanki ma 12 dzieci.

Odpowiedz na ten komentarz

Voodoo 2010-10-13 18:37:35

moja koleżanka ma 19 sióstr 0_o... i ona jest w domu dziecka ;/

Odpowiedz na ten komentarz

tajemniczy10 2010-08-19 12:57:46

lepiej mieć 11 braci :) można drużynę piłkarska zrobić ;p

Odpowiedz na ten komentarz

karina2018 2010-08-19 20:57:30

heh mozliwe ale pewnie rzadko sie takie cos zdarza he masakra:)

Odpowiedz na ten komentarz

Zagubionax33 2010-06-11 14:16:13

u mojej koleżanki jest 8 dzieci (łącznie z nią) ; OO xd

Odpowiedz na ten komentarz

Stiff 2010-09-13 22:30:02

no jasne ze tak bo kobieta moze rodzic do kilku nastu dzieci

Odpowiedz na ten komentarz

joanna97 2010-06-13 13:14:53

tak to jest możliwe ale nie będę wymieniać przykładów

Odpowiedz na ten komentarz

misia1829 2010-05-28 20:39:39

jak rodzice mają ciekawe hobby to tak może się zdarzyć

Odpowiedz na ten komentarz

kwasiu 2010-08-09 23:35:56

jeśli twoi rodzice są bardzo pracowici to jest to mozliwe

Odpowiedz na ten komentarz

wioleta 2010-05-27 17:45:36

to jest możliwe ;]
ja mam pięcioro rodzeństwa :)

Odpowiedz na ten komentarz

TheMysia09 2010-06-04 13:32:29

Jeśli rodzice nie wiedzą co to prezerwatywy to tak x p

Odpowiedz na ten komentarz

juśk 2010-05-28 17:01:29

tak, mojej koleżanki mama jest tą dwunastą siostrą;D

Odpowiedz na ten komentarz

blondyneczkaaxD 2010-06-14 14:29:40

oczywiscie nie koniecznie po jednym ojcu czy tam matce .

Odpowiedz na ten komentarz

Karminadel 2010-06-01 14:33:48

Czemu nie? Jak ktoś ma sprawny sprzęt to i 20 narobi.

Odpowiedz na ten komentarz

agatka108 2010-06-15 21:56:12

tak możliwe ale dzieci niech znajdą matce inne chobby

Odpowiedz na ten komentarz

ppkuba 2010-06-06 15:18:01

Zdecydowanie tak, jeżeli rodzice mają takie hobby ;)

Odpowiedz na ten komentarz

Paulinciusia469 2010-06-01 14:12:57

znam osobe która ma 11 braci i ani jednej siostry:)

Odpowiedz na ten komentarz

zładziewczyna 2010-08-19 21:36:32

jasne że tak ale potem ma się wyczerpana mamę xD

Odpowiedz na ten komentarz

Kamiloszkaa 2010-08-24 08:42:09

Mój tata ma 13 rodzeństwa. A on jest czternasty :P

Odpowiedz na ten komentarz

qwaszx 2010-06-07 07:10:01

czemu nie mojej mamy ciocia ma 5 córek i 9synów

Odpowiedz na ten komentarz

zaqwsx20 2010-06-01 21:32:37

bardzo żadko sie zdarza ae oczywiście że można

Odpowiedz na ten komentarz

natek1997 2010-06-25 14:00:10

Można, skoro niektórzy mają nawet 20 rodzeństwa

Odpowiedz na ten komentarz

Dżasta25 2010-07-25 15:31:23

Jasne, że można. Skoro rodzice tacy pracowici xD

Odpowiedz na ten komentarz

JapanZuzka 2010-07-16 13:16:57

No pewnie. Znam kobietę, która ma 16 dzieci.

Odpowiedz na ten komentarz

Kamciaa 2010-05-28 14:39:25

Tak, ale kto by chciał mieć tyle.(?) xdd :)

Odpowiedz na ten komentarz

Martuskovaaa 2010-05-29 22:42:21

jasne że taak. no ale wiadomo że nie naraz

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-06-11 18:51:49

oczywiście że tak wszystko jest możliwe:)

Odpowiedz na ten komentarz

laziuczek 2010-08-19 20:58:01

To zależy jakich ma się rodziców. xD:P;D

Odpowiedz na ten komentarz

słoneczko04 2010-08-19 20:52:00

tak a nawet 11 przyrodnich sióstr

Odpowiedz na ten komentarz

Kiciolek521 2010-06-15 13:17:01

MOZLIWE ale kurde jak tyle dzieci wychowac

Odpowiedz na ten komentarz

akrynska1996 2010-08-23 16:05:41

oczywiscie ze mozliwe moja kolezanka ma 12

Odpowiedz na ten komentarz

akrynska1996 2010-08-23 16:06:20

oczywiscie ze mozliwe moja kolezanka ma 12

Odpowiedz na ten komentarz

Gwiazda44 2010-06-01 20:33:48

oczywiście że tak!! A dlaczego nie???

Odpowiedz na ten komentarz

GuusIaA 2010-05-31 17:59:17

noo bo ja mam 9-oro i jestem najstarsza

Odpowiedz na ten komentarz

micha11360 2010-08-20 13:48:22

phi, mój kumpel z klasy ma 8 braci xd

Odpowiedz na ten komentarz

domino69b 2010-08-15 12:21:04

rodzina królików czy co? ;P

Odpowiedz na ten komentarz

tajemnicza265 2010-06-15 20:55:35

jest możliwe. współczuje matce xd

Odpowiedz na ten komentarz

IZA9510 2010-06-11 13:22:00

jasne jesli twoi rodzice tego chcą

Odpowiedz na ten komentarz

nika55 2010-08-23 13:19:04

znam rodzinę gdzie jest 14 dzieci

Odpowiedz na ten komentarz

olusia900 2010-06-06 09:14:00

Zależy od aktywności rodziców.

Odpowiedz na ten komentarz

Rozala1996 2010-05-27 16:51:19

Oczywiscie ze to jest mozliwe:)

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-05-27 15:05:52

a jaka w tym jest przeszkoda? :)

Odpowiedz na ten komentarz

Freszka 2010-06-13 21:25:47

Noo. Ale współczuje matce. xDD

Odpowiedz na ten komentarz

Nattallia 2010-06-18 13:40:13

całkiem możliwe... niestety ;P

Odpowiedz na ten komentarz

graska 2010-06-18 20:42:46

to jest jak nabardziej mozliwe:D

Odpowiedz na ten komentarz

KaMciAa94 2010-09-05 10:38:48

No jasne :) A czemu by nie?;>

Odpowiedz na ten komentarz

Lag 2010-09-17 16:27:13

Musisz miec Zdrowych rodzicow :D

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-06-19 21:50:22

tak, jesli rodzicą sie nudzi:)

Odpowiedz na ten komentarz

Nikaaa 2010-05-29 14:10:19

Tak wszystko jest możliwe.;)

Odpowiedz na ten komentarz

paula7432 2010-08-21 13:54:36

moja koleżanka ma 13 sióstr

Odpowiedz na ten komentarz

mona1994mona 2010-06-05 10:47:24

Oczywiście że tak;D

Odpowiedz na ten komentarz

pawelll48 2010-09-29 14:41:28

Założyć fabrykę dzieci :D

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-06-11 18:56:14

Tak jest to możliwe

Odpowiedz na ten komentarz

xxxadaxxx11 2010-10-01 19:29:34

mój dziadek miał 9;p;p;p

Odpowiedz na ten komentarz

marzycielkaBezkredek 2010-10-01 17:03:41

+3
zoommooz
-3

wszystko jest możliwe ;)

Odpowiedz na ten komentarz

kebciox3 2010-06-01 20:47:31

a skąd takie pytanie .?

Odpowiedz na ten komentarz

GdzieJestMójLizak 2010-08-29 22:12:55

no baa 11 to normalka ;D

Odpowiedz na ten komentarz

dorkaw 2010-06-12 21:06:17

pewnie że to możliwe

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-06-24 20:18:05

Wszystko jest możliwe

Odpowiedz na ten komentarz

olcia18177 2010-08-31 21:12:42

no jasne że tak... XD

Odpowiedz na ten komentarz

MarMoladAaa 2010-05-30 15:40:27

jasne, że mozliwe...

Odpowiedz na ten komentarz

jupi123 2010-08-22 14:13:56

proste, że możliwe.

Odpowiedz na ten komentarz

Monika13 2010-06-01 17:32:23

no pewnie że tak .;D

Odpowiedz na ten komentarz

myszkaxd 2010-06-18 21:34:05

tak jest to możliwe

Odpowiedz na ten komentarz

Oui 2010-06-02 07:49:49

Są takie przypadki.

Odpowiedz na ten komentarz

Paulina26 2010-06-01 15:53:35

jasne , czemu nie?;)

Odpowiedz na ten komentarz

zozool 2010-08-31 17:41:31

jak lubią to tak.

Odpowiedz na ten komentarz

jestesaniemacie 2010-08-20 12:42:34

no jest możliwe :P

Odpowiedz na ten komentarz

Caroline20 2010-06-17 15:20:47

bardzo możliwe:D:)

Odpowiedz na ten komentarz

Sysiaa191o 2010-08-06 13:33:38

czemu niby nie ??.

Odpowiedz na ten komentarz

Miska0601 2010-05-27 13:37:40

ee.. a czemu nie ?

Odpowiedz na ten komentarz

marcysia13 2010-06-18 22:10:20

pewnie ze tak.....

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-06-22 00:31:51

ta xD w chinach xD

Odpowiedz na ten komentarz

upitaaszczesciem 2010-08-19 11:46:47

No a czemu nie? xd

Odpowiedz na ten komentarz

karolinka3477 2010-05-30 13:03:08

możliwe możliwe

Odpowiedz na ten komentarz

Sorvina 2010-06-15 20:31:43

może i można :P

Odpowiedz na ten komentarz

jankosia7 2010-08-19 16:53:46

mozna ; ) ..chyba

Odpowiedz na ten komentarz

Caterina 2010-06-13 09:16:04

A czemu by nie ??

Odpowiedz na ten komentarz

miodowa 2010-08-21 13:39:43

można:)

Odpowiedz na ten komentarz

Nestetea 2010-08-21 17:08:16

jasne czemu nie?

Odpowiedz na ten komentarz

nic 2010-05-27 13:43:31

no jasne że tak

Odpowiedz na ten komentarz

Nieprawdziwa3 2010-06-01 16:09:08

Raczej tak. ;p

Odpowiedz na ten komentarz

Outgirl 2010-06-01 13:25:41

a czemu by nie.

Odpowiedz na ten komentarz

zielonomi5 2010-06-02 13:32:32

oczywiście ;P

Odpowiedz na ten komentarz

kornelia25898 2010-06-01 15:30:21

PEWNIE ŻE TAK

Odpowiedz na ten komentarz

Mała192 2010-06-04 09:58:30

jasne ze tak

Odpowiedz na ten komentarz

słodkieusta 2010-08-21 00:06:42

no pewne ;d

Odpowiedz na ten komentarz

Misiala14 2010-06-21 20:21:37

No pewnie :P

Odpowiedz na ten komentarz

Czekoladkaa13 2010-05-31 19:13:43

Możliwe .

Odpowiedz na ten komentarz

niuśka21 2010-06-01 15:32:16

tak

Odpowiedz na ten komentarz

mrowka14 2010-07-26 15:07:17

No jasne ;]

Odpowiedz na ten komentarz

patrycja098 2010-06-04 16:01:13

no jasne ;D

Odpowiedz na ten komentarz

żabula 2010-06-20 20:58:09

Możliwe :)

Odpowiedz na ten komentarz

blondyneczkaaxD 2010-06-14 14:28:55

no a jak ;D

Odpowiedz na ten komentarz

TęczowaOna 2010-07-21 15:53:11

Taaaaak :P

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-10-12 15:36:28

Jasne ;)

Odpowiedz na ten komentarz

lolowata 2010-05-27 22:25:41

Pewnie .!

Odpowiedz na ten komentarz

LoLa14 2010-08-20 10:18:53

tak xD ;]

Odpowiedz na ten komentarz

michalk0003 2010-09-25 21:13:32

zakonnych

Odpowiedz na ten komentarz

Kocureek 2010-06-04 18:37:15

Jasne ; )

Odpowiedz na ten komentarz

PanKot 2010-06-04 18:10:20

No ba ;P

Odpowiedz na ten komentarz

inalcanzable 2010-06-01 14:08:36

no tak

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-05-30 13:45:38

nom xD

Odpowiedz na ten komentarz

Efucia 2010-06-13 12:40:17

tak;D

Odpowiedz na ten komentarz

quietvampx 2010-08-22 09:06:30

jasne

Odpowiedz na ten komentarz

xxxpaulinka 2010-06-16 17:16:41

Oczywiście, że możliwe. Jedni nie mają dzieci, a jedni mają więcej. Mam teraz kilka ostrzeżeń (jeśli można to tak nazwać :D) dla "agatka108". A więc :
po 1. Jak już to hobby, a nie chobby,
po 2. robienie dzieci to nie jest hobby, może dwoje ludzi się bardzo kocha np?,
po 3. można by nazwać to "hobby" jakby było 11 sióstr, ale każda od innego ojca..
No i to na tyle ;]

Odpowiedz na ten komentarz

Roxy122 2010-05-28 19:14:28

Oczywiście, że jest to możliwe. Dlaczego cię to tak dziwi? To jest normalne. Są duże rodziny i tyle. Starają się np. o chłopca, a ciągle wychodzi im dziewczynka i dziewczynka... Więc starają się dalej. I w końcu się poddają i mają ileś tam dziewczynek. :)

Odpowiedz na ten komentarz

JaWiemAty 2010-05-27 13:49:51

http://pl.wikipedia.org/wiki/The_Kelly_Family to link do strony gdzie przeczytasz o rodzinie która liczyła 10 dzieci (chociaż ja osobiście mam 2 siostry i uważam że wystarczy).

Odpowiedz na ten komentarz

kofinka 2010-06-04 09:28:05

jasne że tak :) jak jest małżeństwo które stać na tak liczne potomstwo i jeśli chcą i lubią się seksić bez gumeczki to jak najbardziej jest taka opcja :) a u mnie nuda - jestem jedynaczką :)

Odpowiedz na ten komentarz

przecinek 2010-06-03 21:30:20

jak najbardziej możliwe , w dawnych czasach były takie wielodzietne rodziny , na pewno zdarzały się takie , w których były same córki . teraz pewnie są też takie rodziny .

Odpowiedz na ten komentarz

mamdzia1313 2010-06-17 16:41:31

odp. u mnie ;d
http://dojrzewamy.pl/pyt/130968/czy-jestem-ladna-szybkozdjecie

Odpowiedz na ten komentarz

~Andrika 2010-06-18 19:30:42

Nie wiem,czy z medycznego punktu widzenia to możliwe.Jedenaścioro dzieci ok,ale same dziewczyny?Można,ale jeśli jest to adopcja.Czy in vitro,ale co do natury to nie wiem.

Odpowiedz na ten komentarz

Basiaaa14 2010-06-01 08:47:36

tak.. wszystko się może zdarzyć :P

ja na szczęście mam tylko jedną siostrę(starszą)
jakbym miała 11 to był niewytrzymała..

Odpowiedz na ten komentarz

Wer96 2010-05-27 13:32:56

a czemu nie?? Oczywiście że możliwe. W dawnych czasach to ludie mieli po 20 dzieci!!

No nie wiem czy to fajnie tak mieć ale można

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-06-21 22:08:46

Faktycznie to prawda, można mieć tyle rodzeństwa.
Ale szczerze mówiąc to współczuje takim osobom, ja bym nie wytrzymała. :p

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-05-31 07:13:41

jak najbardziej możliwe,ale musi być fart z tymi siostrami omg ;p
ja jestem jedynaczką i się zaje..biście z tego cieszę

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-06-01 14:14:08

tak , ale dość rzadko się to zdarza ;D.
no ja na przykład nie znam żadnej takiej rodziny ...
ale luuz . ^^

Odpowiedz na ten komentarz

Paula9423 2010-06-05 23:40:12

Oczywiscie ze tak !

Ja sama ci powiem ze mam 5-siostr i nie jest latwo z nimi wytrzymac to cie rozumiem

Odpowiedz na ten komentarz

forestxd 2010-06-06 22:12:17

Tak, to jest mozliwe moja rówieśniczka ma 16,mówi że trudno wytrzymać, wiadomo jak mołode kobietki ;-)

Odpowiedz na ten komentarz

Klaudia12345678910 2010-07-04 15:06:14

Tak , moja koleżanka ma 12 i 3 braci......
______________________________
ale ma głupio !!!

Odpowiedz na ten komentarz

Anisiek 2010-06-11 13:54:57

To jest możliwe... u mnie w rodzinie moja pra babka miała 8 dziewczyn wię jeszcze 3 i jest 11 ;)

Odpowiedz na ten komentarz

Maylo 2010-09-03 14:35:56

znam rodzinę w której jest 14 rodzeństwa nie znam wszystkich ale ponoć większość to dziewczyny ;p

Odpowiedz na ten komentarz

BeautifulSong 2010-06-04 11:07:51

wszystko jest możliwe. moja babcia miała 16 rodzeństwa z których łącznie z nią 13 przeżyło :)

Odpowiedz na ten komentarz

Sylwuśka 2010-05-27 15:08:15

pewnie ze tak....ale wtedy trzeba sie natrudzić..chyba że pięc par blizniaków i jeszzcze jedno .

Odpowiedz na ten komentarz

PietruhHBR 2010-06-05 15:23:38

Ja bym powiedział mamie żeby znalazła sobie inne hobby xd Ale na szczęście nie mam tylu sióstr

Odpowiedz na ten komentarz

kika2525 2010-06-08 16:56:43

Oczywiście, że można mieć tyle. Ale mieć tyle porodów...masakra. Chociaż lubię małe dzieci

Odpowiedz na ten komentarz

MyszkaM 2010-06-01 08:43:16

a dlaczego NIE ?

Oczywiście ! ; DD

Moja ciocia ma 10 dzieci ; )

Odpowiedz na ten komentarz

pszszczolka 2010-08-20 01:59:01

Oczywiście, że tak mój kumpel z klasy ma 3 siostry i 9 braci; i on jest najmłodszy haha

Odpowiedz na ten komentarz

Aneć 2010-06-05 20:34:19

mozna miec ale to jest żadko spotykane u mnie kolega ma 16 sióstr i 1 brata...;p

Odpowiedz na ten komentarz

edyta130160 2010-06-20 15:45:06

to 11 sióstr to nic w porównaniu z 12 braćmi i 1 siostrą
(u mojej koleżanki)

Odpowiedz na ten komentarz

upssss 2010-06-06 16:57:00

jak najbardziej możliwe ale ja chyba bym zwariowała gdybym miała tyle rodzeństwa ;D

Odpowiedz na ten komentarz

WislaKrkWadowice 2010-07-04 15:10:35

Tak, jeżeli prezydent RPA ma ponad 20 dzieci... :) Czeka teraz chyba na 22 dziecko :)

Odpowiedz na ten komentarz

tasty96 2010-08-20 20:01:41

tak ale malo takich przypadkow, moja kolezanka ma 11 sióstr i 8 braci teraz akurat;D

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-09-01 16:30:40

mało prawdopodobne jest mieć 11 sióstr, chyba ze takich zakonnych, czy z bractwa

Odpowiedz na ten komentarz

Evelain 2010-05-27 16:43:40

Pewnie,że tak.mam w klasie koleżankę która właśnie ma 11 sióstr;D i brata .

Odpowiedz na ten komentarz

Asia225 2010-06-08 16:37:47

Nie wiem...
Nie słyszałam
o tym..
....
:).

Odpowiedz na ten komentarz

ona20 2010-09-06 00:08:11

pewnie ze mozliwe. ja mam 6 siostr i jednego brata wiec mysle ze mozna ;p

Odpowiedz na ten komentarz

Kasia99969 2010-05-30 13:01:38

no jasne...;) czemu nie? ale szczerze...chyba bym tak nie chciala... ;)

Odpowiedz na ten komentarz

Mrówa 2010-06-05 12:35:09

możliwe. xd mozna mieć więcej . :D ja tam jestem jedynaczką. ;>

Odpowiedz na ten komentarz

darusia19983 2010-08-26 13:31:07

jasne że tak w TV kiedys leciało że kobieta miała ponad 50 dzieci

Odpowiedz na ten komentarz

~polecam 2010-08-31 09:19:14

http://zalukaj.pl/polecony,428930/ Pełnometrażowe filmy online!

Odpowiedz na ten komentarz

Kajamokodreams 2010-06-12 21:39:45

Tak:)ale jak to chlopak ma 11 sióstr to ma przerąbane,no nie?

Odpowiedz na ten komentarz

FoNo 2010-08-22 11:42:57

dobijam do 1000 tak czemu nie jak lubią bez zabezpieczeń ;)

Odpowiedz na ten komentarz

Pawelloss 2010-08-14 14:21:30

oczywiście że można, przynajmniej mi się tak wydaję :P

Odpowiedz na ten komentarz

paulek12 2010-05-27 14:11:32

mozna ale jakiemu rodzicowi tyle dzieci na swat przyszlo

Odpowiedz na ten komentarz

Casta 2010-06-23 20:14:39

raczej tak ale nie wiem czy odnotowano taki przypadek ;D

Odpowiedz na ten komentarz

adrian1 2010-05-27 17:16:57

mój kolega ma 3 siostry i 5 braci no to ich jest 9 heh

Odpowiedz na ten komentarz

Volterra 2010-06-04 14:45:16

no pewnie ,ja mam 7 braci i 5 siostr :] nie jest nudno

Odpowiedz na ten komentarz

Lofelas 2010-08-29 18:14:47

Hahahaha .! Twoi rodzice musieli by być hardkorami XD

Odpowiedz na ten komentarz

youkai 2010-08-15 16:30:41

Znam jednak osobę która mam chyba 13 rodzeństwa.

Odpowiedz na ten komentarz

Yuki1Axal 2010-06-05 12:00:04

można mieć moja koleżanka ma nawet 14 sióstr xD

Odpowiedz na ten komentarz

malgosia0323 2010-05-27 13:32:53

jak się ktoś dobrze postara to jasne że tak :)

Odpowiedz na ten komentarz

pawelll48 2010-09-29 14:46:15

Rodzice musieli by założyć fabrykę dzieci :D

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-10-01 16:27:47

no tak
rodzone albo przybrane
;)

Odpowiedz na ten komentarz

Julia14 2010-06-07 14:31:57

Jaki w tym peoblem ja mam 2 siostry i 5 bratów

Odpowiedz na ten komentarz

zi3lu 2010-05-31 19:13:27

mozliwe tak, ale ciezkie do zrealizowania :D

Odpowiedz na ten komentarz

Olusia16 2010-06-01 17:36:08

oczywiście, że można mieć 11 sióstr...

Odpowiedz na ten komentarz

eniaaa 2010-08-26 15:31:04

A czemu nie ? ;)
Oczywiście. ;p

Odpowiedz na ten komentarz

WislaKrkWadowice 2010-06-05 11:59:29

Tak! Kolega ma 9 braci i 2 siosrty ;f

Odpowiedz na ten komentarz

youkai 2010-08-30 10:01:01

jak się rodzice postarają to tak ;p

Odpowiedz na ten komentarz

Mayaa6 2010-08-23 16:52:21

taa. mój tata ma 12 rodzeństwa xd.

Odpowiedz na ten komentarz

ktoska8 2010-06-16 19:22:45

No mozliwe ale ja nie mam ani jednej

Odpowiedz na ten komentarz

Kukierklo 2010-06-07 20:00:30

Mozna moja ciocia ma 17 dzieci ...;)

Odpowiedz na ten komentarz

Mindfrek1 2010-07-31 11:23:53

oczywiscie, mozna nawet mieć 20 ;)

Odpowiedz na ten komentarz

aguś15 2010-06-05 17:34:41

TAK:) Moja mama ma 8 rodzeństwa:))

Odpowiedz na ten komentarz

agniesia199415 2010-10-14 20:57:31

Oj długo prądu nie było w domu:D

Odpowiedz na ten komentarz

Czekoladovva 2010-09-01 11:21:33

Oczywiście ;D a czemu nie ? ; ^^

Odpowiedz na ten komentarz

czekoladovax3 2010-05-28 14:48:20

jak ktoś ma zdrowie to można. xd

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-06-04 11:21:26

no ba . wszystko jest możliwe ;D

Odpowiedz na ten komentarz

EjYo 2010-06-07 23:06:52

jak się mama starała to tak ;d

Odpowiedz na ten komentarz

kundziaable 2010-06-07 22:36:19

Pewnie, że tak. Głupie pytanie

Odpowiedz na ten komentarz

Aishaa 2010-06-22 18:51:54

Ale samych sióstr?? Bez brata??

Odpowiedz na ten komentarz

quietvampx 2010-06-26 09:31:19

hehe. wszystko jest możliwe (:

Odpowiedz na ten komentarz

Mindfrek1 2010-06-12 16:38:22

ojaaaaa, ja mam tylko 4 siostry

Odpowiedz na ten komentarz

solara96 2010-06-21 21:23:18

Tak , wszystko jest możliwe .

Odpowiedz na ten komentarz

kwiatek200093 2010-05-28 15:09:21

Jasne że to jest możliwe.;]

Odpowiedz na ten komentarz

KucaKa 2010-06-01 19:37:26

Yyyyy...no jasne że tak...

Odpowiedz na ten komentarz

Sorvina 2010-06-21 06:40:18

tak, a dlaczemuszby nie? :P

Odpowiedz na ten komentarz

adrian1 2010-05-27 17:14:49

no tak, co to za pytanie?

Odpowiedz na ten komentarz

perkus 2010-06-21 23:37:20

Np inwitro może być :)

Odpowiedz na ten komentarz

dużees 2010-06-11 14:34:46

niektorzy maja wiecej .

Odpowiedz na ten komentarz

agatelka 2010-10-10 16:59:28

wszystko jest mozliwee

Odpowiedz na ten komentarz

aGuśka 2010-05-30 21:02:31

pewnie że możliwe ;]

Odpowiedz na ten komentarz

Sorvina 2010-06-04 19:57:51

myślę, że tak xDee

Odpowiedz na ten komentarz

xxMilkaxx 2010-06-01 17:01:00

oczywiście że tak;)

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-08-28 14:13:30

Jasne że to możliwe

Odpowiedz na ten komentarz

pina505 2010-06-07 20:37:42

raczej można mieć:)

Odpowiedz na ten komentarz

GrzEcZnA0DzIeWcZyNka 2010-10-07 18:35:17

a czemu niemożliwe??

Odpowiedz na ten komentarz

MotyleKx33 2010-06-01 15:33:55

No pewnie że tak :D

Odpowiedz na ten komentarz

cytryneczka95 2010-08-03 10:37:04

niestety tak . ; /

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-06-22 01:30:06

a czemu by nie???

Odpowiedz na ten komentarz

Martaaa212 2010-08-13 16:21:07

noo normalnie ;)

Odpowiedz na ten komentarz

Pateczka2211 2010-09-01 16:25:45

pewnie że tak

Odpowiedz na ten komentarz

lusia145 2010-06-07 19:29:58

pewnie że tak

Odpowiedz na ten komentarz

motylek1989 2010-09-30 21:31:28

pewnie że tak

Odpowiedz na ten komentarz

Kinga666 2010-06-04 17:09:34

pewnie że tak

Odpowiedz na ten komentarz

gabi123 2010-10-09 16:44:33

możliwe , x;

Odpowiedz na ten komentarz

Niunia135 2010-08-21 18:18:46

Raczej tak :)

Odpowiedz na ten komentarz

kara12 2010-09-23 18:51:02

Oczywiście:)

Odpowiedz na ten komentarz

RocknRoll 2010-06-15 12:06:39

tak mozliwe:D

Odpowiedz na ten komentarz

LadyDiil 2010-08-22 06:23:09

mozliwe (;

Odpowiedz na ten komentarz

patka707 2010-06-23 07:48:33

a czemu nie

Odpowiedz na ten komentarz

rybka102 2010-06-01 19:38:40

No pewnie

Odpowiedz na ten komentarz

Gosia349 2010-06-14 17:51:41

Taak;>

Odpowiedz na ten komentarz

pinaa 2010-05-31 11:35:11

chyba tak

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-06-22 18:45:33

No jasne!

Odpowiedz na ten komentarz

shakeittxd 2010-06-01 19:33:06

jasne ;d

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-06-25 20:11:08

A masz.?

Odpowiedz na ten komentarz

Nattallia 2010-07-16 21:46:38

możliwe

Odpowiedz na ten komentarz

cathrine19950 2010-08-24 20:44:02

taaaaxd

Odpowiedz na ten komentarz

gigancik17 2010-06-22 13:17:29

mozliwe

Odpowiedz na ten komentarz

Iwix 2010-06-22 14:53:44

Tak. ;D

Odpowiedz na ten komentarz

NaćpanaMuzykąx3 2010-06-13 10:35:40

taa.;d

Odpowiedz na ten komentarz

SpokoFacecik 2010-06-13 11:54:16

Tak ;p

Odpowiedz na ten komentarz

Dziunia16 2010-06-01 19:59:54

Jasne.

Odpowiedz na ten komentarz

karbielik 2010-05-30 00:25:33

są tez takie przypadkai ze rozwodzą sie rodzice i dzieci i pozniej znowu sie zenią z innymi i mają znowu dzieci

Odpowiedz na ten komentarz

CiaChox33 2010-06-05 12:35:04

tak . !
moja koleżanka ma tyle rodzeństwa ; D

ale ja bym tyle dzieci nie chciala mieĆ :` *

Odpowiedz na ten komentarz

Patuśka17 2010-05-27 15:17:19

no a niby czemu nie? jak zadajecie pytanie to pomyślcie czasami nad jego treścią !!

Odpowiedz na ten komentarz

kasia1996 2010-06-05 15:34:50

Jak ktoś jest taki płodny to czemu nie i jak wgl ma siłe xD

Odpowiedz na ten komentarz

sex23 2010-07-11 12:36:56

nie ale jak twoja ma rodzi co rok to tak (: (:

Odpowiedz na ten komentarz

Ollbson 2010-06-13 09:10:08

a jak ! ;dd A co masz tyle ?. ;>

Odpowiedz na ten komentarz

Sandra1998 2010-06-08 12:02:47

Jak ktoś się postara to może

Odpowiedz na ten komentarz

Marzyciellkaa 2010-06-01 20:13:49

Yy. wy sumie to tak.

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-06-26 11:05:14

tak
oczywiste

Odpowiedz na ten komentarz

kama064 2010-06-15 15:39:47

mozliwe mozliwe :P

Odpowiedz na ten komentarz

YoungGirl14 2010-06-19 20:07:01

raczej tak .

Odpowiedz na ten komentarz

ala0303 2010-06-13 11:27:05

no pewnie!!!

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.
« poprzednie
1 2 następne »