Zaloguj się✗ Zamknij
Czy to możliwe mieć 11 sióstr???
KOMENTARZE (412) / ODPOWIEDZI (1292)
chwilę temu
TaCoLubiŻelki 2010-05-28 21:30:50
Oczywiście, że mozna^^
Jak twoi rodzice maja na to zdrowie czas pieniądze i cierpliwość to czemu nie
hehe;p
xd.
NothingCompares2U 2010-06-03 15:25:23
w zakonie mówią , że wszysktkie jesteśmy siostrami :P
Odpowiedz na ten komentarzxXPlayBoyXx 2010-06-10 18:40:00
da się , głupie pytanie , ja znam osobę która ma 17 rodzeństwa i w tym 13 dziewczyn .
Odpowiedz na ten komentarzcutexprincess 2010-06-03 12:04:42
taak, w dawnych czasach często tak się zdarzało.
Odpowiedz na ten komentarzdarunia23084 2010-06-08 22:41:36
No pewnie że możne,ale znajdź rodzicom inne hobby:)
Odpowiedz na ten komentarzMadziusia96 2010-10-01 17:03:50
Taak . niech lepiej nie bd zbyt często sami....
Odpowiedz na ten komentarzOKK 2010-05-29 22:04:05
http://www.khanwars.pl/?recruit=8H51563 <- a jak myslisz ? ;p
Odpowiedz na ten komentarztajemniczy10 2010-08-19 13:04:17
Kobietą, która urodziła najwięcej dzieci była żona rolnika z miasta Szuja (na wschód od Moskwy). Na 27 porodów między 1725-1765 urodziła: 16 par bliźniaków, 7 razy trojaczki i cztery razy czworaczki.
klaudiaxdxp 2010-08-19 09:56:24
Tak można mieć a niby czemu nie ?
Znajdź mamie inne hobby !
Kanapka162 2010-09-26 16:06:58
Można, ale wtedy polecam znaleźć rodzicom inne hobby
Odpowiedz na ten komentarzmenelek949414 2010-06-01 13:57:56
możliwe. kilka km od mojej miejscowości mieszka ojciec, który wychowuje 18 dzieci, część z nich jest oczywiście już dorosła. wychowuje je sam ponieważ żona odeszła. rok temu chyba to było kiedy można było o tym nawet przeczytać w gazecie (Tłoki lub Tuchorza)
Odpowiedz na ten komentarznatalka0303 2010-06-10 19:00:51
da się mieć ok. 35 dzieci jezeli brać pod uwagę że kobieta ma menopauzę od ok. 50 roku życia a jeżeli zacznie sobie robić childreny w wielk 15 lat czemu nie ale to by byla masakra
myszka1992 2010-08-19 17:16:51
no jest to możliwe u mnie jest taka jedna rodzina co maja 14 dzieci ;p
Odpowiedz na ten komentarzfinansistka 2010-08-20 22:02:19
oczywiście
mój kolega by jednym z 9 dzieci
LoveeHatee 2010-08-24 00:50:19
pewnie że tak .. jak ojciec nie posiada gumki ; pp
Odpowiedz na ten komentarzhoangdinhhoan 2010-09-24 07:41:08
Moja znajoma ma 16 rodzeństwa i jest szczęśliwa.
Odpowiedz na ten komentarzanetka11998 2010-10-16 15:25:03
jak rodzice tacy pracowici np to oczywiście!!
Odpowiedz na ten komentarzroksanka19 2010-08-21 13:48:17
jasne moja kolezanka ma 10 rodzenstwa.... ;d
Odpowiedz na ten komentarzElkapatelka 2010-06-19 22:26:10
dlaczego nie ?!
Moim dziadkom najwyraźniej się nudziło w nocy i moja mami ma 12 rodzeństwa co prawda to nie są same córki bo córki są 3 a reszta to chłopcy ^^
Tolerancyjna 2010-06-04 21:42:15
tak, moja koleżanka ma 11 sióstr i brata, ponieważ jej rodzice wymyślili sobie że chcą miec syna i starali się tak długo aż wkońcu się pojawił (był 12-sty) bk:D
Odpowiedz na ten komentarzxxtwojaboginixx 2010-05-27 22:31:22
mozliwe mozliwe xD
znam przypadek gdzie malzenstwo ma 12 chlopakow... bo chcieli dziewczynke, ale im nie wychodzilo no to probowali i probowali....
xD
przystojnY 2010-07-11 12:38:59
Tak, szczególnie kiedyś były rodziny bardzo liczne ;) To zdarzało się.
Jednak w obecnych czasach to już mnie, bo standard to 2 dzieci, nie więcej.
agnieszka1501 2010-05-29 21:21:32
Wszystko możliwe haha:D Ale współczuje mieć 11 rodzeństwa z jedną siostrą mi jest trudno wytrzymać a co dopiero z tyloma :D haha:D
Odpowiedz na ten komentarzAutorkaJustAboutIt 2010-06-03 14:59:27
Mój kolega ma 10 sióstr.
Czemu by sie mialo nie dać ? Pytanie tak oczywiste że aż głupie
NieZraniszMnieKotq 2010-05-28 14:48:21
Jasne że jest możliwe [tylko raczej nie na raz :)] Słyszałam już o większych rodzinach :)
Odpowiedz na ten komentarzmichalk0003 2010-10-06 19:04:14
tak, bo jest taka mozliwośc żę kobietam może mieć dzici jednej płuci no chyba że zakonne
Odpowiedz na ten komentarzkwiatuszek668 2010-06-01 19:37:30
No jak rodzice nie maja wspolnych tematow tylko razem w lozku laduja to pewnie , że mozna.
Odpowiedz na ten komentarzmonika1996 2010-06-11 16:10:25
da sie jak matka wytrzyma ale zawsze mozna adoptowac i traktowac jak swoje prawdziwe.
Odpowiedz na ten komentarzquietvampx 2010-08-22 09:07:13
moja babcia ma 9 rodzenstwa a moj dziadek 8 . i nie są to wioski murzyńskie xdxdxd
Odpowiedz na ten komentarzSlicznaOlcia 2010-08-03 10:40:44
No oczywiście, jak u mnie w bloku mieszka taka rodzina co jest u nich 10 dzieci XD
Odpowiedz na ten komentarzlukasz0509 2010-07-11 13:24:55
moj kolega ma 9 sióstr i 6 braci więc myslę ze 11 co raczej na bank ;D
Odpowiedz na ten komentarzSłoOtkaaKaSsia 2010-06-19 22:58:59
pewnie że tak, ale ja bym nie wytrzymaa jakbym miała mieć 11 sióstr !
Odpowiedz na ten komentarzhardcorzyca 2010-08-22 16:30:54
oczywiscie, ze jest to mozliwe, ciocia mojej kolezanki ma 12 dzieci.
Odpowiedz na ten komentarztajemniczy10 2010-08-19 12:57:46
lepiej mieć 11 braci :) można drużynę piłkarska zrobić ;p
Odpowiedz na ten komentarzkarina2018 2010-08-19 20:57:30
heh mozliwe ale pewnie rzadko sie takie cos zdarza he masakra:)
Odpowiedz na ten komentarzZagubionax33 2010-06-11 14:16:13
u mojej koleżanki jest 8 dzieci (łącznie z nią) ; OO xd
Odpowiedz na ten komentarzTheMysia09 2010-06-04 13:32:29
Jeśli rodzice nie wiedzą co to prezerwatywy to tak x p
Odpowiedz na ten komentarzblondyneczkaaxD 2010-06-14 14:29:40
oczywiscie nie koniecznie po jednym ojcu czy tam matce .
Odpowiedz na ten komentarzKarminadel 2010-06-01 14:33:48
Czemu nie? Jak ktoś ma sprawny sprzęt to i 20 narobi.
Odpowiedz na ten komentarzPaulinciusia469 2010-06-01 14:12:57
znam osobe która ma 11 braci i ani jednej siostry:)
Odpowiedz na ten komentarzzładziewczyna 2010-08-19 21:36:32
jasne że tak ale potem ma się wyczerpana mamę xD
Odpowiedz na ten komentarzKamiloszkaa 2010-08-24 08:42:09
Mój tata ma 13 rodzeństwa. A on jest czternasty :P
Odpowiedz na ten komentarzJapanZuzka 2010-07-16 13:16:57
No pewnie. Znam kobietę, która ma 16 dzieci.
Odpowiedz na ten komentarzMartuskovaaa 2010-05-29 22:42:21
jasne że taak. no ale wiadomo że nie naraz
Odpowiedz na ten komentarzKiciolek521 2010-06-15 13:17:01
MOZLIWE ale kurde jak tyle dzieci wychowac
Odpowiedz na ten komentarzakrynska1996 2010-08-23 16:05:41
oczywiscie ze mozliwe moja kolezanka ma 12
Odpowiedz na ten komentarzakrynska1996 2010-08-23 16:06:20
oczywiscie ze mozliwe moja kolezanka ma 12
Odpowiedz na ten komentarzxxxpaulinka 2010-06-16 17:16:41
Oczywiście, że możliwe. Jedni nie mają dzieci, a jedni mają więcej. Mam teraz kilka ostrzeżeń (jeśli można to tak nazwać :D) dla "agatka108". A więc :
po 1. Jak już to hobby, a nie chobby,
po 2. robienie dzieci to nie jest hobby, może dwoje ludzi się bardzo kocha np?,
po 3. można by nazwać to "hobby" jakby było 11 sióstr, ale każda od innego ojca..
No i to na tyle ;]
Roxy122 2010-05-28 19:14:28
Oczywiście, że jest to możliwe. Dlaczego cię to tak dziwi? To jest normalne. Są duże rodziny i tyle. Starają się np. o chłopca, a ciągle wychodzi im dziewczynka i dziewczynka... Więc starają się dalej. I w końcu się poddają i mają ileś tam dziewczynek. :)
Odpowiedz na ten komentarzJaWiemAty 2010-05-27 13:49:51
http://pl.wikipedia.org/wiki/The_Kelly_Family to link do strony gdzie przeczytasz o rodzinie która liczyła 10 dzieci (chociaż ja osobiście mam 2 siostry i uważam że wystarczy).
Odpowiedz na ten komentarzmamdzia1313 2010-06-17 16:41:31
odp. u mnie ;d
http://dojrzewamy.pl/pyt/130968/czy-jestem-ladna-szybkozdjecie
Klaudia12345678910 2010-07-04 15:06:14
Tak , moja koleżanka ma 12 i 3 braci......
______________________________
ale ma głupio !!!
BeautifulSong 2010-06-04 11:07:51
wszystko jest możliwe. moja babcia miała 16 rodzeństwa z których łącznie z nią 13 przeżyło :)
Odpowiedz na ten komentarzPietruhHBR 2010-06-05 15:23:38
Ja bym powiedział mamie żeby znalazła sobie inne hobby xd Ale na szczęście nie mam tylu sióstr
Odpowiedz na ten komentarzpszszczolka 2010-08-20 01:59:01
Oczywiście, że tak mój kumpel z klasy ma 3 siostry i 9 braci; i on jest najmłodszy haha
Odpowiedz na ten komentarzedyta130160 2010-06-20 15:45:06
to 11 sióstr to nic w porównaniu z 12 braćmi i 1 siostrą
(u mojej koleżanki)
WislaKrkWadowice 2010-07-04 15:10:35
Tak, jeżeli prezydent RPA ma ponad 20 dzieci... :) Czeka teraz chyba na 22 dziecko :)
Odpowiedz na ten komentarzKasia99969 2010-05-30 13:01:38
no jasne...;) czemu nie? ale szczerze...chyba bym tak nie chciala... ;)
Odpowiedz na ten komentarzdarusia19983 2010-08-26 13:31:07
jasne że tak w TV kiedys leciało że kobieta miała ponad 50 dzieci
Odpowiedz na ten komentarzKajamokodreams 2010-06-12 21:39:45
Tak:)ale jak to chlopak ma 11 sióstr to ma przerąbane,no nie?
Odpowiedz na ten komentarzmalgosia0323 2010-05-27 13:32:53
jak się ktoś dobrze postara to jasne że tak :)
Odpowiedz na ten komentarzWislaKrkWadowice 2010-06-05 11:59:29
Tak! Kolega ma 9 braci i 2 siosrty ;f
Odpowiedz na ten komentarz