Co mam zrobic?

Przyjaźnię się z pewnym chłopakiem od 5 lat. Jesteśmy ze sobą dość blisko. Oboje dobrze wiemy, że podobamy się sobie. On jest moja pierwsza prawdziwą miłością. Tylko jest pewien problem. On w stosunku do innych dziewczyn które do niego nieźle zarywają nie ma specjalnego dystansu ( przytula się do nich, siada na kolanach, zaczepia itp.). Jestem o to trochę zazdrosna, bo gdy spotykamy się na spacerze, jest wobec mnie taki poważny. Zachowuje się zupełnie inaczej niż przy innych dziewczynach - taki kobieciarz się wtedy z niego robi. Z dnia na dzień boję się, że między nami nic nie będzie. Nie wiem po prostu co robić. Bardzo mi na nim zależy. Poradźcie mi, co w takiej sytuacji mam zrobić?

Tematy: love, Miłosne
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (4)

chwilę temu

skasowany 2010-06-11 23:17:41

Hm..mam podobny przypadek przyjaciela;]
Ja swojemu powiedziałam, że nie podoba mi się to, że zachowuje się jak szmata i ogólnie dotarło do niego dość wyraźnie.Dalej czasem zaczepia inne dziewczyny, ale to raczej one pierwsze zarywają i wtedy on się na mnie patrzy jaka jest moja reakcja..hehe.Pogadaj z nim, może dotrze do jego łepka;p
Powodzenia!

Odpowiedz na ten komentarz

Len 2010-06-11 23:35:19

Ee musisz z nim cały czas utrzymywać kontakt ... żeby nie zapomniał przypadkiem o Tobie ... Gadaj z nim ile się da.Zapytaj się czy nie chce gdzieś wyjść , może on się boi ... albo raz go już odrzuciłaś jak chciał wyjść i sobie chłopak wziął do serca... Może jest miły dla innych dziewczyn ale to nie znaczy że coś czuje do nich może po prostu jest dla Ciebie poważny bo się boi i peszy się zakochał... Próbuj !

Odpowiedz na ten komentarz

olka0075 2010-06-11 23:05:44

powinnas mu to powiedzieć,pierwsza zareaguj
może on też coś do ciebie czuje,warto zaryzykować

Odpowiedz na ten komentarz

Włochata 2010-12-19 12:58:32

Szczera rozmowa. ;)
Bylam w podobnej sytuacji, ale 'kolega' olał to... Spróbuj ;D

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!