Czemu chlopaki leca na dekoldy i krotkie spodniczki??

Czemu chlopaki lubia jak dziewczyny pokazuja swoj biust i nosza krotkie spodniczki.

Tematy: seks, dekold, wygląd
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (18)

chwilę temu

skasowany 2010-06-15 19:47:27

większość
bo ... są głupcami

Odpowiedz na ten komentarz

kama064 2010-06-15 15:48:14

kertimir - zgadzam sie z toba ;p
facetow to pociaga luia popatrzec i pofantazjowac ;)

Odpowiedz na ten komentarz

~bizzz 2010-06-22 12:00:48

bo nas to podnieca...dlatego że uwielbiamy dziewczyny, są piękne i chcemy je ogladać.

Odpowiedz na ten komentarz

Kertimir 2010-06-15 15:12:01

+29
Nelaw2
-27

Faceci są wzrokowcami, lubią patrzeć, a jak Kobieta odsłania swoje ciało, im automatycznie włącza się "radar". Gapią się bo lubią, w ten sposób zaspokajają swoją "ciekawość".

Odpowiedz na ten komentarz

mike5 2010-06-15 15:08:03

lubimy bo nas ten dekold i skąpo od pasa w dół podnica

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-06-16 08:01:59

Dokładnie, ponieważ mnie osobiście ciągną miniówy

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-06-15 16:21:31

im sie to podoba poprosstu ;dd

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-06-15 17:51:25

Nie wszyscy , ale większość. ( ;
Chłopacy są wzrokowcami.

Odpowiedz na ten komentarz

Belial 2010-06-15 13:52:29

Bo my w większości przypadków jesteśmy wzrokowcami :) :*

Odpowiedz na ten komentarz

Kamila153534 2010-06-15 16:35:38

Bo lubią sobie popatrzeć. ;)

Odpowiedz na ten komentarz

Yoshida 2010-06-15 14:16:41

-25
Nelaw2

A czemu wy lubicie jak facet nosi dres i jest kajdaniarzem :]

Odpowiedz na ten komentarz

criss90 2010-06-15 13:52:09

ludzie, kupcie sobie slownik j. polskiego
pisze sie dekolt, a nie dekold
<lol>

Odpowiedz na ten komentarz

zapiekanek 2010-06-15 19:55:32

+22
Nelaw2
-25

bo chłopaków rwie to wszystkiego co zalicza sie do erotyzmu

Odpowiedz na ten komentarz

kubciol2 2010-06-18 20:26:26

i mniej tym lepiej

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-06-15 16:13:01

bo ich to kręci. Zresztą nie każdy lubi jak laska pokazuje co nie co

Odpowiedz na ten komentarz

Zuzka1996 2011-02-02 17:07:34

Po prostu ich to kręci :)

Odpowiedz na ten komentarz

daNiello18 2011-03-22 22:41:02

Bo nas to po prostu kręci a szczególnie jak moja dziewczyna się tak ubiera Heh

Odpowiedz na ten komentarz

werciajkd 2018-05-30 13:32:59

bo chłopaki to wzrokowcy i jasne ze zwróci uwagę na laskę która idzie z cyckami i dupą na wierzchu . Ale chłopaków kręci też jak muszą coś zdobyć a nie. jasne ze jak bedzie laska która od razu rozłoży nogi przed chłopakiem a taka na którą chłopak bedzie musiał pogłówkować to wybierze to pierwszą ale nie bedzie mu nawet na niej zależeć bedzie myślał tylko o tym by się z nią przespać .
Co to za przyjemnosc gdy wszystko dostanie od razu ?

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.