Zaloguj się✗ Zamknij
Czemu chlopaki leca na dekoldy i krotkie spodniczki??
Czemu chlopaki lubia jak dziewczyny pokazuja swoj biust i nosza krotkie spodniczki.
Poprzednie
pytanie: Jak dobrze całować się z języczkiem ?
Następne
pytanie: pomóżcie ;&
ODPOWIEDZI (18)
chwilę temu
zapiekanek 2010-06-15 19:55:32
bo chłopaków rwie to wszystkiego co zalicza sie do erotyzmu
Odpowiedz na ten komentarzdaNiello18 2011-03-22 22:41:02
Bo nas to po prostu kręci a szczególnie jak moja dziewczyna się tak ubiera Heh
Odpowiedz na ten komentarzwerciajkd 2018-05-30 13:32:59
bo chłopaki to wzrokowcy i jasne ze zwróci uwagę na laskę która idzie z cyckami i dupą na wierzchu . Ale chłopaków kręci też jak muszą coś zdobyć a nie. jasne ze jak bedzie laska która od razu rozłoży nogi przed chłopakiem a taka na którą chłopak bedzie musiał pogłówkować to wybierze to pierwszą ale nie bedzie mu nawet na niej zależeć bedzie myślał tylko o tym by się z nią przespać .
Co to za przyjemnosc gdy wszystko dostanie od razu ?
Zaloguj się by móc dodać komentarz.
Nowe pytania z kategorii Seks: