Zaloguj się✗ Zamknij
Chciałabym być piosenkarką , śpiewam ładnie ,...
umiem grać na gitarze i piszę piosenki to refren mojej najlepszej ''Więc powiem Ci , żegnaj już zraniłeś mnie i cóż moje serce jest złamane ,a me oczy zapłakane , nie daruję tego ci , życzę tobie abyś ty , cierpiał kiedyś tak jak ja i po nocach nie spał też , miłość to dopiero jest bzdura istnieje w filmach i tanich lekturach , filmy o miłości są dnem no bo miłość to często sen..'' Co o tym sądzicie ?
Tematy: pop
Poprzednie
pytanie: Moja mama uwarza,że film &
Następne
pytanie: jakie znacie fajne filmy -komedie, film akcji,
ODPOWIEDZI (5)
chwilę temu
Marycha94 2010-07-31 22:50:30
jeśli masz na myśli bycie piosenkarką w stylu hannah montana to ci odradzam :/ pisanie tekstów jest trudne, ponieważ trzeba się wystrzegać tzw rymów częstochowskich, popularnych zwrotów, frazeologizmów i przede wszystkim oklepanych tematów !
Odpowiedz na ten komentarzZaloguj się by móc dodać komentarz.
Nowe pytania z kategorii Filmy: