Zaloguj się✗ Zamknij
Poprzednie
pytanie: Co kupić swojemu chłopakowi na walentynki?
Następne
pytanie: Lubicie walentynki ?
ODPOWIEDZI (19)
chwilę temu
skasowany 2011-01-23 21:10:05
Większość singli, którzy czerwonej kartki od płci przeciwnej nie dostali na to pytanie odpowie nie. Ale ja wbrew temu, mimo że od zawsze walentynki spędzam sama (jeżeli chodzi o inną płeć) to bardzo je lubię. I nie kręcą mnie żądne dznie singla (dzień po), ani luperkalia. Walentynki to walentynki. Uwielbiam róż w nadmiarze, krwistą czerwień... :) I wysyłanie anonimowych liścików do tych facetów, którzy zapewne nigdy walentynki od kobiety nie dostali (ofiar klasowych), mimo że mnie nie kręcą, bo kręcą mnie bandziory!
Odpowiedz na ten komentarzkarolina333352 2011-01-23 21:12:31
` lubię, lecz zawsze walentynki spędzam sama .. ; "<
Odpowiedz na ten komentarzZaloguj się by móc dodać komentarz.
Nowe pytania z kategorii Walentynki: