Lubisz Walentynki ? "<3" ;p

Tematy: święto
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (19)

chwilę temu

LoveeHatee 2010-11-15 00:09:00

Mmm .. uwielbiam <3

Odpowiedz na ten komentarz

Somnia 2010-11-14 23:25:10

+43
emotions1204
-34

Raz tylko walentynki spędzałam z chłopakiem i akurat wtedy mi się podobały, ale jeśli jestem sama (tak jak teraz), to walentynki nie mają dla mnie większego znaczenia.

Odpowiedz na ten komentarz

Agusieńka 2010-11-15 18:24:51

+38
hmmm930
-34
grzybiarz

No ba !
I jeszcze jak chłopcy są tacy ... mrrr ;* !

Odpowiedz na ten komentarz

INeedYou13 2010-11-15 16:23:13

taak . ! < 33 :d

Odpowiedz na ten komentarz

gabi123 2010-11-15 18:25:11

taak . xD

Odpowiedz na ten komentarz

agnik1996 2010-11-15 09:21:41

Nie :P
dla mnie to głupota takie coś wymyslać ;/

Odpowiedz na ten komentarz

young132 2010-11-15 16:23:51

Bardzo lubię ^^

Odpowiedz na ten komentarz

marysia2811 2010-11-14 23:24:13

nw czemu ale nie znoszę...! :/

Odpowiedz na ten komentarz

Anucha 2010-11-15 18:24:24

Nie..;*
Bo zawsze jestem sama..;(

Odpowiedz na ten komentarz

martusia14 2010-11-15 18:22:00

to zależy :/

Odpowiedz na ten komentarz

4missindependent 2011-01-30 18:14:45

Tak lubię. ; ))

Odpowiedz na ten komentarz

agata123 2010-11-15 16:26:52

tak

Odpowiedz na ten komentarz

pluum14 2010-11-15 22:22:38

kocham walić tynki ; ppp < 33 ; d

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2011-01-23 21:10:05

Większość singli, którzy czerwonej kartki od płci przeciwnej nie dostali na to pytanie odpowie nie. Ale ja wbrew temu, mimo że od zawsze walentynki spędzam sama (jeżeli chodzi o inną płeć) to bardzo je lubię. I nie kręcą mnie żądne dznie singla (dzień po), ani luperkalia. Walentynki to walentynki. Uwielbiam róż w nadmiarze, krwistą czerwień... :) I wysyłanie anonimowych liścików do tych facetów, którzy zapewne nigdy walentynki od kobiety nie dostali (ofiar klasowych), mimo że mnie nie kręcą, bo kręcą mnie bandziory!

Odpowiedz na ten komentarz

anonim 2010-11-15 18:23:09

tak ;*

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-11-15 18:27:21

nie lubię wszędzie miłość pary całujące się, kwiatuszki, serduszka, czerwony kolor a przecież każdy dzień jest dobry na wyznawanie miłości a nie tylko walentynki :P

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2011-01-23 21:12:30

nie

Odpowiedz na ten komentarz

karolina333352 2011-01-23 21:12:31

` lubię, lecz zawsze walentynki spędzam sama .. ; "<

Odpowiedz na ten komentarz

Ewella16 2011-01-23 21:11:14

lubię:]

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.





Twoja przeglądarka
blokuje reklamy


Drogi użytkowniku,
Dziękujemy Ci że nadal nas odwiedzasz. Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie. Dzięki odblokowaniu adblocka jesteśmy w stanie nadal funkcjonować i pomagać naszej społeczności.

Dzięki za wsparcie!

To okno zostanie zakmięte za 10 sek