Siemka..4 dni temu chciałam napisać do mojego...

byłego bo 3 dni się nie odzywał więc pomyślałam , że coś sie stało<spotykaliśmy się ze sb , mówilismy sb " kocham cię " itp.zupełnie tak jakbyśmy ze bs chodzili > no i on napisał mi , że jestem już dla niego nikim.Przedwczoraj poszłam do biblioteki bo miałam spotkać się tam z moją koleżanką.I potem < Szymek , bo tak ma na imię > tam przyszedł z Kolegą < Kubą > To my poszłyśmy do 2 pokoju rysować kartkę na konkurs.Potem oni do nas przyszli i Szymek walnął mnie kredką to ja oddałam mu gumką później on żucił we mnie książką ja oddałam mu sprejem to on żucił we mnie takim opakowaniem z kredek i uciekł.Potem jego młodszy brat < piotrek > spytał się czy idę dzisiaj na karate. A Szymke takie coś ; żeby jeszcze doszła ! . Ja się przestaszyłam. i potem Szymek zaczął na mnie wymyślać jakieś bajeczki.Ja się wkurzyłam wiezłam brokatowy sprej i poszłam z koleżankąniby po ksiązkę. On za nami poszedł bo chciał nas walnąć , już się zabierał żeby mi dać po ryju ale ja wyciągnełam sprej i chciałam go sfukać. niestety nie trafiłam.On zaczoł strasznie przeklinać to ja uciekłam.Dogonił mnie. Biliśmy się.On powalił mnie na ziemię to ja mu Czapkę ściągnełam.Zaczał mnie bić , zebym mu ją oddał to ją oddałam.Kopnełam go potem on oddał.Więc znów go kopnełam on chciał oddać ale uciekłam.I potem my wychodzimy z biblioteki a on zaczynają nas gonić.Ja uciekłam w inną stronę a moja kol w inną.Dwóch chłopakow pobiegło za Moniką a za mna pobiegł Szymek z takim Krystianem bo doszedł potem.Dogonili mnie bo już nie miałam siły biec. Szymek zaczął mnie nacierać powalił na ziemię. Potem puścił i Krystian wziął lod i mi prosto w ryj walnął.Bolaało.Ja zaczęłam uciekać ale Szymek znów mnie dogonił.Powalił na ziemię i zaczął walić lodem po plecach. Ja znów uciekłam w takie pola.Tam było pełno sniegu.Oni mnie dogonili znów powalili na ziemię i oboje się na mnie położyli i walili moją głową o śnieg mówiąc ; żryj śnieg , żryj śnieg ! . Ja się dusiłam ! i powiedziałam ; Szymek przestań ! . on nie zwrócił na to uwagi.I tak powalali mnie na ziemię z 3 razy. Potem wstałam i Szymek chciał mnie nagrać jak mnie Krystian bije.Ale nic nie było widać bo było ciemno. Potem była taka górka stroma. I krystian mnie z niej zepchnął. Spadłam i walnęłam się rurą w głowę.Już nie mogłam wyrzymać i łzy zaczeły mi lecieć.Potem wyszliśmy na ulice i wpychali mnie do zasp. Potem uciekłam do domu. I weszłam na GG.Szymek napisał mi ; i jak tam ? i pisaliśmy trochę <ja byłam wśiekła na niego > on powiedział , że bił mnie dlatego , ze chciał odreagować to wszytsko , bo mnie bardzo kocha ;//// i ja mu wymaczylam ;///// ;( czy słusznie ? i czyja to była wina ? Chciałabym go olać ale nie jestem w sanie tego zrobić , za bardzo go kocham ; (((( wiec co mam robić ?

Tematy: chłopak
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (19)

chwilę temu

skasowany 2010-12-07 19:59:16

+8
WerooO
-4

zgłupiałaś dziewczyno to zwykły damski bokser olej go na pewno znajdziesz kiedyś chłopaka który będzie ciebie wart bo ten na pewno NIE jest!!!

Odpowiedz na ten komentarz

ami09 2010-12-07 19:49:07

+6
WerooO
-4

Nie wracaj do niego on kłamie !!!! Ale wkońcu to twój wybór. Bezczelny kretyn ;/

Odpowiedz na ten komentarz

mondrusia22 2010-12-11 19:02:52

dziewczyno! on mógł cie zabić wraz ze swoim kolegą a ty mu wybaczyłaś?! przecież po czymś takim ja bym już nigdy nie potrafiła zaufać takiemu chłopakowi ;/ on jest wręcz niezrównoważony i powinien się leczyć skoro tak się zachowuje ;/ na twoim miejscu dałabym sobie spokój i na siebie uważała.

Odpowiedz na ten komentarz

nikt01 2010-12-20 19:44:13

Ten Szymek jest jak dla mnie chory psychicznie niech sie idzie leczyć !! jak można trakotwać tak dziewczynę /???? !!!! To jest kretyn bardzo źle zrobiłaś ! To kit że cie kocha jakby cie kochał to by cie z kolegą nie lał ! żal.pl z niego . Prosze nie wierz w te bzdury !

Odpowiedz na ten komentarz

żabcia741 2010-12-07 20:16:15

+5
WerooO
-3

Jaki palant! Który chłopak bije dziewczynę z miłości? chyba jakiś maniak jedynie. Ogarnij się dziewczyno, co ty w takim damskim bokserze widzisz? według ciebie to jest miłość? No to gratuluję głupoty... Sory ale ak się niestety sprawy mają...

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2011-10-14 11:11:08

Jak mozna dziewczynę uderzyc????!!!!!
Wybaczając mu dałaś mu do zrozumienia,że sobie na coś takiego pozwalasz ;(((
Zerwij z nim i to szybko. Powodzenia :*

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-12-20 19:35:42

Kochasz go co prawda to prawda ale tak jak on sie zachował to masakra jak tam mowisz ze sie dusiłaś to prawie cie nie zabił zachował sie jak 8 latek albo gorzej na tw. miejscu bym mu nie wybaczyła takie zachowanie jest straszne rozumiesz chciał sie odegrac ..... takim zachowaniem bez przesady i jezeli cie kocha to dlaczego ci tak robił odegrac sie mogł na kolegach !!!
A nie na dziewczynie którą kocha .... ; /// powalone jest to prawie cie nie zabił kobietoo

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-12-20 17:26:49

nie rozumiem takiego zachowania.
z miłości się robi raczej inne rzeczy,
a na pewno się nie używa przemocy !
ja bym nie wybaczyła,
a tak poza tym.
co to za dziecinada.
'on rzucił we mnie kredkę, to oddałam mu gumką.'
sory ale ta część mnie rozbroiła :D

Odpowiedz na ten komentarz

mondrusia22 2010-12-11 19:05:07

jeśli podniósł rękę na dziewczynę i nasłał swoich kumpli na ciebie i na twoją koleżankę a ty mu na dodatek to wybaczyłaś to nie myśl że to się nie powtórzy! nie możesz mu na wszystko pozwalać dlatego że go kochasz, bo on na to nie zasługuje !

Odpowiedz na ten komentarz

Aishaa 2010-12-11 19:18:17

Głupio zrobiłaś wybaczając mu..;/
Co za pajac kopać dziewczyne i wgl bić..;/ bożee...
Miłość przejdzie na pewnoo.! Znajdziesz kogoś lepszegoo ! ;)

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-12-20 17:33:59

yyy takie coś sie leczy a jak nie to trzyma sie w odosobnieniu . takich powinno sie ubijac kamieniem ;/

Odpowiedz na ten komentarz

meeexd 2010-12-07 19:37:47

nie powinien sie tak zachowywac! rozumiem bezpieczne wyglupy ale nie takie cos!!

Odpowiedz na ten komentarz

Kyo 2011-10-14 13:03:26

ile wy macie lat?
kurde, taki chłopak na poziomie 7 latka >.>

Odpowiedz na ten komentarz

odpowiedzSZYBKO 2010-12-07 20:11:37

-8
DonCorleone
WerooO
kowbojka

zerzrnij go!
z gumka.

Odpowiedz na ten komentarz

jadziam 2010-12-07 20:00:56

olać go? nie zwracać uwagi? czy wyście na muzg upadły? no sory ale musisz z nim pogadać nie ma żartów ten chłopak kiedyś zrobi ci krzywdę z miłości jak z nim będziesz choćby ze strachu to na pewno cie kiedyś zgwałci albo zrobi coś jeszcze gorszego!!! za żadne skarby świata z nim nie chodż!!! unikaj go i zajmij go czymś musi o tobie zapomnieć poza tym piszesz że on ci się nadal podoba i że ty mu się nadal podobasz więc powinnaś się zastanowić czemu zerwaliście!!!

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-12-07 19:40:21

Moim zdaniem ten chłopak to kretyn! Dziewczyn się nie bije i krzywdy nie robi,. A on najwyraźniej o tym nie wie. Źle zrobiłaś. Jakby Cię kochał to by Cię nie bił, nie przeklinałby na Ciebie i zachowywał się normalnie. Ja bym go olała i powiedziała mu, że nie chcę go znać i że ma dorosnąć.

Odpowiedz na ten komentarz

Aniaa2803 2011-02-05 18:18:09

nie powinnaś sie wogle z nim spotykać to jakiś psychopata jak on wogle mógł uderzyć dziewczynę pomyśl sobie ??

Odpowiedz na ten komentarz

Tygrysek46 2010-12-11 19:07:44

to ich starych idź.O boże już widze jak Cb jakiś frajer wali lodem w głowe potem rurka w głowe o boże,najebałbym go na twoim miejscu

Odpowiedz na ten komentarz

karas98 2010-12-11 18:45:12

nie wiem ale idz do sądu za takie coss.;/;/;/

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!