Od pewnego czasu swędzi mnie lewy sutek, nie mam...

pojęcia od czego to, ciąża w moim przypadku jest nie możliwa, jak myślicie od czego to może byc?

Tematy: problem
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (3)

chwilę temu

Nekoo 2010-12-29 01:31:29

Może się nie myjesz? :3
A tak serio to nie wiem, mnie czasem też swędzą, ale to spowodowane stanikiem jest : )

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-12-31 12:33:59

to przez to ze ci rośnie

Odpowiedz na ten komentarz

~xdxdxd 2016-01-10 18:53:11

A może jej nie rośnie właśnie xD?

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.