Zaloguj się✗ Zamknij
Od pewnego czasu swędzi mnie lewy sutek, nie mam...
pojęcia od czego to, ciąża w moim przypadku jest nie możliwa, jak myślicie od czego to może byc?
Tematy: problem
Poprzednie
pytanie: Anemia inaczej niedokrwistość
Następne
pytanie: Mam 169 cm wzrostu i ważę 61 kg czy to dużo ?
ODPOWIEDZI (3)
chwilę temu
Zaloguj się by móc dodać komentarz.
Nowe pytania z kategorii Zdrowie: