Podoba się wam mój pies?

Wyniki:

Odpowiedź

KOMENTARZE (30) / ODPOWIEDZI (52)

chwilę temu

simona1912 2011-01-14 15:47:45

Słodziutki mam takiego samego

Odpowiedz na ten komentarz

WhyNotUs 2010-12-31 19:50:03

jasne że tak piękny jest

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2011-01-22 12:46:48

Miałem takiego ale już nie mam ;[ ;[ ;[ ;[

Odpowiedz na ten komentarz

Andriu 2011-01-01 15:03:10

Ale szybko zmieniłaś psa =]

Odpowiedz na ten komentarz

darunia016d 2011-01-01 16:39:26

ale fajniutki ;]

Odpowiedz na ten komentarz

Yumi 2011-01-04 18:58:45

Nie lubię i nie podobają mi się psy typu York, ale Twój to jedyny wyjątek. Prze słodki jest

Odpowiedz na ten komentarz

leslawa 2011-01-24 18:33:55

-20
miloscich...

wygląda jak krzyżówka wściekłej świnki morskiej z wygolonym kotem.

Odpowiedz na ten komentarz

natusia005 2011-01-05 19:36:20

śliczny;;)

Odpowiedz na ten komentarz

juno16 2011-01-09 16:37:53

szczerze mówiąc nie lubię małych psów wolę duże np.haski ;p ale muszę przyznać że twój jest słodki ;):*

Odpowiedz na ten komentarz

Truskawaax69 2011-01-05 20:01:40

słitt . ; - ****

Odpowiedz na ten komentarz

Mysia13 2011-01-09 16:36:36

BoOsKi.. ;]

Odpowiedz na ten komentarz

Decidee 2011-01-01 12:23:16

Tak :], słodki :D

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2011-01-24 23:47:04

Słoodziak ;33 xd

Odpowiedz na ten komentarz

Menoos 2011-01-03 14:14:58

tak fajny :D

Odpowiedz na ten komentarz

wiwi121298 2011-01-14 15:47:09

mi ogólnie mnie podobają się psy moim zdaniem koty są ładniejsze ale jak na psa to ten jest śliczny

Odpowiedz na ten komentarz

mondrusia22 2011-01-01 12:22:45

tak, ale czy dla ciebie jest tylko ozdobą?

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2011-01-03 14:15:14

nie, nie jestem zoofilem -.^

Odpowiedz na ten komentarz

Jess98 2011-01-22 12:45:05

slodki :) :):):):):)

Odpowiedz na ten komentarz

mądragłowa 2011-01-01 14:57:30

sweet jest :*

Odpowiedz na ten komentarz

Gremlinek 2010-12-31 19:42:33

Jaki fajny :)

Odpowiedz na ten komentarz

madamex33 2011-01-01 20:52:10

słodziak <3

Odpowiedz na ten komentarz

blueee 2011-01-02 21:03:25

podoba :)
słodki

Odpowiedz na ten komentarz

MałaLadyx33 2011-01-12 10:12:51

Ehee.. ;D Śweet xD

Odpowiedz na ten komentarz

karolina333352 2011-01-02 15:03:44

` słodki. = >

Odpowiedz na ten komentarz

faworyt003 2011-02-03 11:53:01

Sweet <3

Odpowiedz na ten komentarz

MyszkaXdd 2011-01-06 19:28:37

Fajny:P

Odpowiedz na ten komentarz

MałaOlcia 2011-01-12 09:58:42

Ślodki ;DD

Odpowiedz na ten komentarz

Decidee 2011-02-02 13:51:04

Fajny ;]

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-12-31 21:51:32

boski :D

Odpowiedz na ten komentarz

zuzanka0903 2011-01-17 20:28:11

słodki

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.