Jak napisać zaproszenie na urodziny?

Może być tak ? Może coś lepszego? Albo znacie jakieś zrymowane zaproszenie (zakup nie wchodzi w grę) Ja myślę zeby napisać tak (może tak być, jak nie to podajcie coś lepszego:)) Zaproszenie. Chcę zaprosić ....... na moje urodziny, które odbędą się dnia ..... o godzinie .... na ulicy ............ ..... w ......... . Może być tak ? Proszę o pomoc pilne

Tematy: urodzin
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (4)

chwilę temu

agata123 2011-02-10 16:27:21

+46
nona28
karole3ka14
-32

☻ Urodzinową zabawę bardzo długo się pamięta. W tym na pewno mi pomoże Twoja buzia uśmiechnięta ! Serdecznie zapraszam ...(imię i nazwisko) w dniu ... o godz. ... adres... na moje urodziny.

☻ Mam zaszczyt zaprosić Cię …………. na uroczystość obchodów moich urodzin. Odbędą się one dnia ………….. o godzinie ………………….. w aktualnym miejscu mego zamieszkania. Proszę o zabranie dobrego humoru i pięknych życzeń. Mile widziane uśmiechy na twarzy i pomysły na dobrą zabawę. Dla bezpieczeństwa ogółu nie przynosić bomb, ani innych wybuchowych przedmiotów.

☻ Serdecznie zapraszam ... na przyjęcie urodzinowe z okazji moich …. urodzin, które odbędzie się dnia ……………. w ………………….. Przyjęcie zacznie się o godzinie …………... Zabawa będzie do białego rana. Serdecznie zapraszam, proszę o potwierdzenie przybycia.

☻ Byłoby nam niezmiernie miło gdybyście zechcieli przyjść do mnie na kolację w dniu moich ….. urodzin. Na kolacji (data) będzie cała moja rodzina i najbliżsi przyjaciele, dlatego i Was nie może w tym dniu zabraknąć.

☻ Czad impreza sie szykuje,
Jak przegapisz będziesz frajer!
Wymagany ubiór trendy,
Nastrój cool i ... prezent bajer!
Zapraszam Cię dzisiaj na moją imprezę urodzinową!

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2011-02-10 16:25:08

+38
nata0702
-26

A moze tak. ? : ;]

1. Urodzinową zabawę bardzo długo się pamięta. W tym na pewno mi pomoże Twoja buzia uśmiechnięta ! Serdecznie zapraszam ...(imię i nazwisko) w dniu ... o godz. ... adres... na moje urodziny.

2. Czad impreza sie szykuje,
Jak przegapisz będziesz frajer!
Wymagany ubiór trendy,
Nastrój cool i ... prezent bajer!
Zapraszam Cię dzisiaj na moją imprezę urodzinową!Czad impreza sie szykuje.

3. .Mam zaszczyt zaprosić Cię …………. na uroczystość obchodów moich urodzin. Odbędą się one dnia ………….. o godzinie ………………….. w aktualnym miejscu mego zamieszkania. Proszę o zabranie dobrego humoru i pięknych życzeń. Mile widziane uśmiechy na twarzy i pomysły na dobrą zabawę. Dla bezpieczeństwa ogółu nie przynosić bomb, ani innych wybuchowych przedmiotów.

;))

Odpowiedz na ten komentarz

karole3ka14 2011-02-10 17:53:22

zaproszenie jest najmniej ważną rzeczą , liczy się zabawa .:D

Odpowiedz na ten komentarz

zakrenconakrejzolka 2011-02-10 16:20:20

+20
nata0702
-26

tak - jakieś najzwyklejsze - w końcu to tylko zaproszenie ;D

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!