Zaloguj się✗ Zamknij
mam pewien problem podoba mi się dziewczyna...
młodsza o rok i nie wiem jak jej to powiedzieć proszę o pomoc szczególnie dziewczyny jak jej okazać uczucie????
Tematy: miłosne pogotowie
Poprzednie
pytanie: czy zwiazek z mlodsza dziewczyna ma sens?
Następne
pytanie: Czy zwiazek miedzy 12 latką a 15latkiem może...
ODPOWIEDZI (2)
chwilę temu
madziak14 2011-04-12 21:29:23
Najpierw jeżeli za bardzo się nie znacie to podejdź do niej i zagadaj (np. co tam u niej, czy by chciała się bliżej poznać i takie tam), uśmiechaj się do niej i gdy będziesz chciał jej to powiedzieć to powiedz w realu i patrz jej prosto w oczy :) Ale jeszcze przed tym to zaprzyjaźnijcie się, poznajcie się bliżej, zapraszaj ją gdzieś :) Będzie dobrze :) Szczęścia :)
Odpowiedz na ten komentarzZaloguj się by móc dodać komentarz.
Nowe pytania z kategorii Pomocy: