mam pewien problem podoba mi się dziewczyna...

młodsza o rok i nie wiem jak jej to powiedzieć proszę o pomoc szczególnie dziewczyny jak jej okazać uczucie????

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (2)

chwilę temu

3456 2011-04-13 10:06:00

Najpierw z nią zagadaj mówiąc jej ze jest sexi

Odpowiedz na ten komentarz

madziak14 2011-04-12 21:29:23

Najpierw jeżeli za bardzo się nie znacie to podejdź do niej i zagadaj (np. co tam u niej, czy by chciała się bliżej poznać i takie tam), uśmiechaj się do niej i gdy będziesz chciał jej to powiedzieć to powiedz w realu i patrz jej prosto w oczy :) Ale jeszcze przed tym to zaprzyjaźnijcie się, poznajcie się bliżej, zapraszaj ją gdzieś :) Będzie dobrze :) Szczęścia :)

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.