Zaloguj się✗ Zamknij
Jak bez wizyty u kosmetyczki wydepilowac okolice...
bikini?? ktory sposob jest najlepszy?? help! wakacje sie zblizaja ;)
Tematy: depilacja
Poprzednie
pytanie: Kolczyk w pępku ;) dobrze mi się goi ?
Następne
pytanie: JEZELI KTOS MA RODZICA LEKARZA TO NIECH MI...
ODPOWIEDZI (2)
chwilę temu
ewelinka13 2011-05-14 18:29:44
plastrami veet, posmaruj kremem a pozniej nauz i szybkim ruchem oderwij, bedzie bolalo ale efekty sa widoczne i pozbedzesz sie wloskow na ok2-3 tyg;))
maszynka rowniez mozna:)
Zaloguj się by móc dodać komentarz.
Nowe pytania z kategorii Zdrowie: