Co zrobic gdy mam 13 lat a moje piersi juz sa tak...

duze ze pasuje mi miseczka C .

Tematy: piersi
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (9)

chwilę temu

skasowany 2011-05-14 22:21:25

ciesz sie

Odpowiedz na ten komentarz

MadziuNnia 2011-05-14 22:19:04

a co masz zamiar zrobic? nic z tym nie rob xD

Odpowiedz na ten komentarz

BliznyWsercu 2011-05-14 22:19:26

Niestety nic z tym nie zrobisz

Odpowiedz na ten komentarz

tyrka 2011-05-14 23:06:53

no jak na 13 lat do spora miseczka, musiałaś odziedziczyć... na wf kup sobie top specjalny (są tak nakładane na stanik), moja koleżanka ma taki biust jak ty i sobie nie radzi... dobierz odpowiedni stanik żeby ramiączka Ci się nie wbijały w barki... i taki z pełną miseczką dobrze zakrywającą bo lepiej trzyma na miejscy po prostu...

Odpowiedz na ten komentarz

asia000058 2011-05-14 22:21:30

nic

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2011-05-14 22:25:41

Skakać z radości :d

Odpowiedz na ten komentarz

TsukiUchiha 2011-05-14 22:26:00

ciesz się, i jak co to nie noś za małych staników bo to szkodliwe

Odpowiedz na ten komentarz

Zyzelka 2011-05-14 22:20:16

Takie geny nic nie poradzisz ;]

Odpowiedz na ten komentarz

monika199406 2011-05-14 22:52:22

na pewno się tym nie chwalić w necie

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.