Zaloguj się✗ Zamknij
Czy Wy też jesteście za tym by zlikwidować ze...
strony głównej dojrzewamy.pl wszelkie reklamy artykułów o seksie, galeriankach i sponsoringach?
Zobacz następne pytanie do głosowania:
Gra ktoś może w lola?
Gra ktoś może w lola?
Wyniki:
NAJLEPSZA ODPOWIEDŹ
Poprzednie
pytanie: hejka ....♥
pomóżcie co mam zabrać na biwak...
Następne
pytanie: jedzie ktos na obuz w łukęcinie ?
KOMENTARZE (8) / ODPOWIEDZI (36)
chwilę temu
DarkPablos 2011-08-11 15:18:56
... moja radość okazała się przedwczesna... reklamy durnych artykułów z balala wróciły... :/
Odpowiedz na ten komentarzDarkPablos 2011-08-04 02:08:57
No i tak moi drodzy stało się coś dla mnie pięknego - nie ma już reklam durnych artykułów z balala ;]
Odpowiedz na ten komentarzewelinakc1213 2011-06-09 17:36:58
wez sie ogarnij tempaku ile ty wgl masz lat
Odpowiedz na ten komentarzZaloguj się by móc dodać komentarz.
Nowe pytania z kategorii Zabawy i konkursy: