Co zrobić gdy przyjaciółka ma zmienne humory?

Odpowiedź

NAJLEPSZA ODPOWIEDŹ

disparaitre 2011-06-08 08:07:39

+19
nicminiew...
jowi16
-12

Każda dziewczyna ma huśtawkę nastrojów, według mnie to nie jest nic dziwnego. Myślę jednak, że może to być spowodowane jakimś problemem, zbliżającym się okresem (to też wpływa na nasz humor) lub po prostu takim charakterem - jeżeli Twoja przyjaciółka była taka od zawsze, nie wiem czy da się coś z tym zrobić.

Odpowiedz na ten komentarz

ODPOWIEDZI (7)

chwilę temu

disparaitre 2011-06-08 08:07:39

+19
nicminiew...
jowi16
-12

Każda dziewczyna ma huśtawkę nastrojów, według mnie to nie jest nic dziwnego. Myślę jednak, że może to być spowodowane jakimś problemem, zbliżającym się okresem (to też wpływa na nasz humor) lub po prostu takim charakterem - jeżeli Twoja przyjaciółka była taka od zawsze, nie wiem czy da się coś z tym zrobić.

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2011-06-08 08:05:18

+19
nicminiew...
disparaitre
-10

raz zły raz dobry różnie jest ;)

Odpowiedz na ten komentarz

Tośka15 2011-06-08 08:50:39

+17
nicminiew...
disparaitre
-16
jowi16

Wiesz sama jak to jest z dziewczynami. Musisz powiedzieć jej wprost, że masz dosyć jej zmian nastroju. Może się obrazi ale po pewnym czasie przejdzie jej. Wiem bo sama też byłam w takiej sytuacji.

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2011-06-08 08:06:07

+16
disparaitre
-11

rozpiszcie sie dosyć bo wybieram naj odpowiedz :D

Odpowiedz na ten komentarz

~Natasza 2012-08-31 13:31:50

Spróbuj ją zrozumieć, daj jej czas może coś się dzieje z czym nie potrafi sobie poradzić a wstydzi się powiedzieć.

Odpowiedz na ten komentarz

~nikki 2012-01-05 17:44:38

moja przyjaciolka tez sie nie odzywa do mnie nie wiem z jakiego powodu bo sie poklocilysmy.ciagle zrzuca na mnie wine ze to ja sie nie odzywam ale ja ciagle probuje z nia pogadac a ona sie nie odzywa,denerwuje juz mnie,ona byla taka zawsze i czesto mna pomiatala,odstawiala na 2mijesce i gdy bylam jej potrzebna jako informator o ukochanym to bylo wszystko dobrze a teraz ma mnie gdzies a ja mam dosc uganiania sie za nia i godzenia sie gdy ja nic zlego nie zrobilam.co mam zrobic??prosze o szybka pomoc;)

Odpowiedz na ten komentarz

zakochanakc 2011-06-13 21:51:28

wytrzymywac ją wspirać

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.