Zaloguj się✗ Zamknij
NAJLEPSZA ODPOWIEDŹ
disparaitre 2011-06-08 08:07:39
Każda dziewczyna ma huśtawkę nastrojów, według mnie to nie jest nic dziwnego. Myślę jednak, że może to być spowodowane jakimś problemem, zbliżającym się okresem (to też wpływa na nasz humor) lub po prostu takim charakterem - jeżeli Twoja przyjaciółka była taka od zawsze, nie wiem czy da się coś z tym zrobić.
Odpowiedz na ten komentarzODPOWIEDZI (7)
chwilę temu
disparaitre 2011-06-08 08:07:39
Każda dziewczyna ma huśtawkę nastrojów, według mnie to nie jest nic dziwnego. Myślę jednak, że może to być spowodowane jakimś problemem, zbliżającym się okresem (to też wpływa na nasz humor) lub po prostu takim charakterem - jeżeli Twoja przyjaciółka była taka od zawsze, nie wiem czy da się coś z tym zrobić.
Odpowiedz na ten komentarz~nikki 2012-01-05 17:44:38
moja przyjaciolka tez sie nie odzywa do mnie nie wiem z jakiego powodu bo sie poklocilysmy.ciagle zrzuca na mnie wine ze to ja sie nie odzywam ale ja ciagle probuje z nia pogadac a ona sie nie odzywa,denerwuje juz mnie,ona byla taka zawsze i czesto mna pomiatala,odstawiala na 2mijesce i gdy bylam jej potrzebna jako informator o ukochanym to bylo wszystko dobrze a teraz ma mnie gdzies a ja mam dosc uganiania sie za nia i godzenia sie gdy ja nic zlego nie zrobilam.co mam zrobic??prosze o szybka pomoc;)
Odpowiedz na ten komentarz