Mam trzy najlepsze przyjaciółki. One też się...

bardzo lubią, ale każda chce ze mną siedzieć w ławce. Czasem nawt]et się o mnie biją ale się na siebie nie obrażają. Nie wiem co mam robić bo nie chce żadnej zranić i żeby sobie nie pomyślała że już jej nie lubię. Co mam zrobić żeby umiały się mną "dzielić"???

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (3)

chwilę temu

misiooooooooooooooo 2011-06-08 15:31:46

+18
DS2000
-9

ustalcie na jakich lekcjach,ktora bedzie z toba siedziala ;p np. na polskim jedna,na matmie druga,na bio trzecia ;p albo dniami tygodnia ;)

Odpowiedz na ten komentarz

Damian4321 2011-06-08 15:29:55

Powiedz dyrektorce żeby kupiła 3 osobowe ławki ,my takie mamy w szkole.Albo siadaj co lekcje z inną........nie da się inaczej.

Odpowiedz na ten komentarz

Lexix 2011-06-08 15:30:47

+11
DS2000
-14

Ustalcie razem na jakich lekcjach, która będzie siedziała z Tobą. Tak żeby żadna nie była poszkodowana.

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.