Zaloguj się✗ Zamknij
jestem z chłopakiem od roku i jeszcze nie...
współżyliśmy. On ma 20 lat więc ma już "męskie" potrzeby seksualne i jest już doświadczony ja jestem 2 lata młodsza i jestem dziewicą. Generalnie mówiąc to dużo rozmawialiśmy o seksie, antykoncepcji itd, często mnie mocno do siebie tulił wsadzał swoją nogę między moje, wsaszał rękę do majtek i delikatnie koniuszkiem palca smyrałi bardzo mi się to podobało ale jak pytał kiedu to zrobimy to mówiłam "w wakacje" - bo jesteśmy razem od początku zeszłych wakacji a ja nie chciałam żeby uważał mnie za łatwą dlatego mówiłam że po roku on mnie NIGDY do niczego nie zmuszał i ZAWSZE szanował moje zdanie w tej sprawie i był cierpliwy.
tylko że teraz jak bym już mu pozwoliła na coś więcej to jakoś tak ani mnie tak nie dotyka jak leżymy u mnie w pokoju ani nic nie wiem dlaczego
może go już nie pociągam?
ODPOWIEDZI (8)
chwilę temu
kotek2216 2011-06-22 18:02:05
hej:) widze że jesteś w moim wieku :)... też chodze z chłopakiem o 2 lata starszym i chodze z nim od zeszłych wakacji . też jeszcze nie współżyliśmy i też jestem dziewicą :) i wcale mi to nie przeszkadza...mój chłopak też już chciałby ze mną zacząć współżyć no ale jeszcze i czeka na mnie bo ja nie jestem jeszcze pewna czy chce to zrobic ....jestem pewna że chce to z nim przeżyć ale jeszcze troche musi poczekać...a jezeli chodzi o ciebie ....jeśli mu jeszcze nie pozwoliłaś na nic więcej prócz dotykania a teraz sie to zmieniło i cie nie dotyka to pewnie czeka aż sama wyjdziesz z inicjatywą że tego chcesz....albo... ale to jest tylko moje przypuszczenie ..może specjalnie cię nie dotykać tylko po to żebyś sie wkońcu przełamała i dała mu to czego oczekuje....oczywiście tylko mówie co on może myśleć nie znam go tak dobrze jak ty więc nie chce go oceniać ....myśle że wiesz co robisz i z tym że chciałaś przetrzymać go przynajmniej rok to dobra decyzja ...macie czas sie dobrze poznać i sama możesz ocenic czy chcesz z nim zrobić ten pierwszy raz.... :)
Odpowiedz na ten komentarzDaisy19911 2011-06-22 16:52:42
tzn juz pozwolilas mu na wiecej czy nie ?? moze czeka on na cos z Twojej inicjatywy...
Odpowiedz na ten komentarzskasowany 2011-06-22 16:55:49
Nie rozumiem ... ,,teraz jak bym już mu pozwoliła na coś więcej to jakoś tak ani mnie tak nie dotyka jak leżymy u mnie w pokoju ani nic" Czemu połowa jest w trybie przypuszczającym a druga w teraźniejszym ? To dałaś mu się i tak jest czy mu się nie dałaś i tak jest >?. Jak mu się jeszcze nie dałaś to nie rób tego dopóki nie będziesz tego pewna. ( że to chcesz - że chcesz to z nim).
Odpowiedz na ten komentarz