Nie mogę przesłać zdj z LG GT540 na kompa ,...

może ktoś wie jak to zrobić?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (5)

chwilę temu

Estrella10xd 2011-07-02 11:18:24

Musisz podłączyć kabel USB do komputera i telefonu i przesłać .

Mam taki sam tel, tylko, ze ja mam laptopa i przez Bluetooth'a przesyłam . ;D

Odpowiedz na ten komentarz

DońkaxD 2011-07-02 11:36:10

Wiem że przez USB ale choć podłanczam to mi nic nie wyskakuje a w ,Mój komputer, też patrzyłam i nic ;(

Odpowiedz na ten komentarz

kamil25911 2012-04-02 19:59:55

Hej też mam GT 540 :)
już ci mówie co trzeba zrobic :)
Podpinasz kabel Usb i w telefonie ściągasz na dół górny pasek i jest tam napisane ,,Połączenie przez USB'' klikasz tam i następnie wyskakuje ci okno i klikasz w nim ,,Podłącz''

Odpowiedz na ten komentarz

herbatnikx3 2011-07-02 11:16:29

Przez kabel USB :x

Odpowiedz na ten komentarz

Nieogarnięta 2011-07-02 11:17:42

Łączysz telefon z kablem USB i przypinasz do kompa, no i
powinno Ci coś wyskoczyć . Jak nie to wejdź w
'Mój komputer' i tam powinno być ;dd.

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.