Mam problem jakiego chyba nigdy nie miałam......

Moja najlepsza przyjaciółka chodzi z facetem, który mi się podoba. Najgorsze jest to, że ja jej mówiłam że on mi się podoba i wgl, a ona nigdy nie wspomniała o nim nic co by świadczyło że czuje do niego coś więcej. On ją kocha, ale ona jego chyba nie... Mamy jeszcze jedną przyjaciółkę (jest nas 3) no i ona nam nawet nie powiedziała że ma chłopaka, a to my powinnyśmy dowiedzieć się o tym pierwsze, tak? Tym czasem przyjaciółka dowiedziała się tego od koleżanki, której nie lubimy, a ja zupełnie przypadkiem bo byłam u znajomego na posiadówce gdzie oni byli. Uciekłam stamtąd bo było mi smutno (oni akurat wyszli na balkon), pożegnałam się ze znajomym i się wymknęłam. Wróciłam do domu i ryczałam. Potem wysyłała mi sms'y czy się obraziłam, to pisałam że nie, że się na dobranockę spóźniłam. Musiałam znaleźć jakąś wymówkę. Miała u mnie nocować, ale zapomniała. Ma tendencje do zapominania i spóźniania się, ale kiedyś powiedziała że "Jak się z kimś umawiam to raczej nie zapominam". Więc wysłałam jej rano sms czy nie zapomniała że się ze mną umówiła, na co ona "Ale że co". W piątek jedziemy razem na kolonię, z przyjaciółmi obawiamy się że cały ten czas spędzi na pisaniu sms z chłopakiem. Z jednej strony cieszę się, że ze sobą są, ale z drugiej jestem wściekła na ich oboje, bo on jeszcze nie dawno był w związku i chłopak który mu odbił tą dziewczynę miał mieć przypał u nich, a tu nagle on chodzi z moją przyjaciółką. Po za tym ja wgl jestem jakaś dziwna bo one dwie mają takie powodzenie u chłopaków, a ja nie. One nie więcej niż 165cm. wzrostu, nie grube nie chude, po prostu dobrze zbudowane. Ja 178 cm wzrostu, jestem
szczupła i podobno ładna.(podpytuje znajomych chłopaków;p) Coś ze mną nie tak?
Więc mam dwa pytania:
1) Co robić ze sobą w związku z tym związkiem
2) Dlaczego one mają powodzenie u facetów, a ja nie

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (7)

chwilę temu

Heroine8 2011-07-05 11:00:39

+9
Zakochana...
Zraniona325
tyrka
-4

Wiesz co? Powinnaś się z nią normalnie spotkać jak to przyjaciółki się spotykają i pogadać o wszystkim, poplotkować... Pogadać o tym chłopaku, dowiedz się czegoś. W sumie to ona powinna sama Ci o tym powiedzieć, ale może coś ją hamowało?
Często faceci rozbijają przyjaźń, nie pozwól by tak było u Was. Więc zaproponuj spotkanie.

A co do tego powodzenia u chłopaków, to one po prostu miały je wcześniej, Ty będziesz miała później. Nie ma co się przejmować. Ciesz się przyjaciółkami.

Odpowiedz na ten komentarz

ZuzkaxD 2011-07-05 11:00:46

+8
Zraniona325
tyrka
-9

1. Musisz się z tym pogodzić chyba jeżeli zależy Ci na przyjaźni, trochę to jednak dziwne skoro mówiłaś przyjaciółce,że podoba Ci się ten chłopak a ona z nim teraz jest... ja bym tak nie postąpiła;P Musicie jakoś pogadać we trzy, wyjaśnić to wszytko, skoro się przyjaźnicie to musicie być szczere wobec siebie;]
2.Dlaczego? no nie wiem, może to zależy od charakteru, ale sądząc po tym jak piszesz to wydajesz się sympatyczna;) Może one są bardziej śmiałe a Ty mniej, może wydajesz się niedostępna, naprawdę trudno ocenić...ale nie martw się, na to przyjdzie jeszcze pora. Napewno podobasz się jakimś chłopakom ale pewnie o tym nie wiesz;D
powodzenia;);)

Odpowiedz na ten komentarz

milka232 2011-07-05 11:00:51

+7
Zakochana...
-4

1. Nic nie rób . Możesz tej przyjaciółce powiedzieć co o tym myślisz, że zrobiła Ci przykrość, że wszyscy wiedzieli o nich a Tb i tej drugiej nic nie powiedziała . Ale raczej tu nic nie zrobisz.
2. Może dlatego, że charakter też się liczy .. Pewnie według chłopaków one są fajne, mają fajny styl bycia . Zastanów się nad sobą , co możesz zmienić. Zapytaj się jakiegoś kolegę o to co o Tb myśli , co jest w Tb dobre a co nie . :)

Odpowiedz na ten komentarz

slodka97 2011-07-05 11:33:02

Powiedz przyjaciolce co czujesz itd..A powodzeniem sie nie przejmuj i przyjdzie taki czas ze ty je bedziesz miala albo poprostu ty pierwsza zagaduj i kwita;)

Odpowiedz na ten komentarz

disparaitre 2011-07-05 11:03:00

Wiesz, ja myślę, że nie powinnaś się mieszać pomiędzy nich - rozumiem, że on Ci się podoba, ale nie masz pewności, że ona nie jest w nim zakochana - nawet jeżeli nie jest, to wejście między nich może spowodować koniec waszej przyjaźni a może nawet znajomości.
To, czy masz powodzenie czy nie.. może być wiele czynników - może jesteś zbyt nieśmiała ? Trudno powiedzieć, najczęściej świadczy o tym nieśmiałość, wygląd, naprawdę różnie.

Odpowiedz na ten komentarz

tyrka 2011-07-05 11:07:40

nie, właśnie to one należą do ty nieśmiałych... ja jestem taka bardziej żywiołowa, myślę o przyszłości, potrafię zająć się domem, a one są jak beztroskie dzieci... pytałam się znajomego co o mnie sądzi powiedziała że tamtych nie chciałby zobaczyć z stroju kąpielowym i wgl, a o mnie mówił spoko rzeczy;p ale dzięki za słowa otuchy:)

Odpowiedz na ten komentarz

tyrka 2011-07-05 11:42:01

boję się że ona go skrzywdzi, bo jemu podobno było źle po stracie ostatniej dziewczyny, a jak się okaże że ona go nie kocha to będzie nie ciekawie...;(

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!