Idzie ktoś z was na film &

Insygnia śmierci '' do kina ?
No bo ja chcę iść z przyjaciółką do kina na jakiś film , w tym tygodniu
no a u mnie w okolicy są dwa kina i jedynym filmem który jest nawet 'fany jest właśnie '' Harry Potter i Insygnia Śmierci '' .

Odpowiedź

NAJLEPSZA ODPOWIEDŹ

juS 2011-07-13 11:33:52

+43
maciiek
-28

Ja własnie się wybieram na "Harry Potter i Insygnia Śmierci cz.2'' .się z chłopakiem , jego siostrą i moim bratem na 3D ^^ . Byłam na części 1 dlatego chce iść zobaczyć jak to się skończy :D A poza tym nie ma nic w kinie oprócz Harrego Pottera gdy premiera jest w piątek .

Odpowiedz na ten komentarz

ODPOWIEDZI (9)

chwilę temu

juS 2011-07-13 11:33:52

+43
maciiek
-28

Ja własnie się wybieram na "Harry Potter i Insygnia Śmierci cz.2'' .się z chłopakiem , jego siostrą i moim bratem na 3D ^^ . Byłam na części 1 dlatego chce iść zobaczyć jak to się skończy :D A poza tym nie ma nic w kinie oprócz Harrego Pottera gdy premiera jest w piątek .

Odpowiedz na ten komentarz

кσℓσяσωα 2011-07-13 11:24:40

Nie idę

Odpowiedz na ten komentarz

zozol1997 2011-07-13 12:12:47

Ja ide z znajomymi .. pierwsza cześć była fajna więc chce iść też na 2 . ;p

Odpowiedz na ten komentarz

Nieogarnięta 2011-07-13 11:23:06

Ja nie ide .

Odpowiedz na ten komentarz

nataliak144 2011-07-13 11:23:22

no tak ja ide :)) z kolezanką

Odpowiedz na ten komentarz

Błękitnooki15 2011-08-10 16:50:54

Ja byłem ! naprawdę świetny film... choć uważam że inne części niestety lepsze... ale cóż ! jakoś nie byłem taki podjarany jak wychodziłem z kina tylko na luzie... taki normalny był bo dużo ucieli niestety;/

Odpowiedz na ten komentarz

Dzidzia07 2011-07-13 11:28:25

chciałabym, ale wyjezdżam. moze po powrocie :)

Odpowiedz na ten komentarz

Kociakx3 2011-07-13 11:34:02

nie ide.

Odpowiedz na ten komentarz

xXangelXx 2011-07-13 11:24:34

Ja ide ale wcześniej na przed premierowy idą moji rodzice xD wiem że ten film jest super bo oglądałam pierwszą część :D Polecam ; )

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.





Twoja przeglądarka
blokuje reklamy


Drogi użytkowniku,
Dziękujemy Ci że nadal nas odwiedzasz. Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie. Dzięki odblokowaniu adblocka jesteśmy w stanie nadal funkcjonować i pomagać naszej społeczności.

Dzięki za wsparcie!

To okno zostanie zakmięte za 10 sek