Zaloguj się✗ Zamknij
Idzie ktoś z was na film &
Insygnia śmierci '' do kina ?
No bo ja chcę iść z przyjaciółką do kina na jakiś film , w tym tygodniu
no a u mnie w okolicy są dwa kina i jedynym filmem który jest nawet 'fany jest właśnie '' Harry Potter i Insygnia Śmierci '' .
NAJLEPSZA ODPOWIEDŹ
juS 2011-07-13 11:33:52
Ja własnie się wybieram na "Harry Potter i Insygnia Śmierci cz.2'' .się z chłopakiem , jego siostrą i moim bratem na 3D ^^ . Byłam na części 1 dlatego chce iść zobaczyć jak to się skończy :D A poza tym nie ma nic w kinie oprócz Harrego Pottera gdy premiera jest w piątek .
Odpowiedz na ten komentarzODPOWIEDZI (9)
chwilę temu
juS 2011-07-13 11:33:52
Ja własnie się wybieram na "Harry Potter i Insygnia Śmierci cz.2'' .się z chłopakiem , jego siostrą i moim bratem na 3D ^^ . Byłam na części 1 dlatego chce iść zobaczyć jak to się skończy :D A poza tym nie ma nic w kinie oprócz Harrego Pottera gdy premiera jest w piątek .
Odpowiedz na ten komentarzBłękitnooki15 2011-08-10 16:50:54
Ja byłem ! naprawdę świetny film... choć uważam że inne części niestety lepsze... ale cóż ! jakoś nie byłem taki podjarany jak wychodziłem z kina tylko na luzie... taki normalny był bo dużo ucieli niestety;/
Odpowiedz na ten komentarz