Zaloguj się✗ Zamknij
Jaki jest wasz ulubiony film i dlaczego?
ODPOWIEDZI (16)
chwilę temu
Kociakx3 2011-07-13 22:22:14
"Requiem for a dream". Prosty film, bez pustych lalek ani happy endu. Pokazuje prawdziwe skutki uzależnienia i złych wyborów. Nie jest robiony pod publikę, ten film ma swój charakter i to czyni go wyjątkowym. Mnie bardzo poruszył.
Odpowiedz na ten komentarzsylwiamatii 2011-07-13 22:25:09
Titanic, a nie Tytanic
Też mój ulubiony ;)
kamila0417 2011-07-13 23:45:39
step up <1,2,3,> bo kocham taniec....i uwielbiam Ricka Malambri.....
Street dance - ------| |---------
Transformans - bo tam jest fajna akcja..
szyby i wściekli bo lubie fajne sprzęty <typu samochody.. motory:PP
JackMack 2011-07-13 22:24:29
Trudno,naprawde trudno wybrac,ale moimi ulubionymi filmami sa:Gwiezdne Wojny (wszystkie czesci) i tak samo Wladca Pierscieni,A.I.Stuczna Inteligencja i np.Szeregowiec Ryan,a ostatnio do tego grona doszedl film Spielberga pt.Super 8,ktory goraca polecam :) to i tak kilka z ponad setki moich naj-ekranizacji,sorki,ale jednego nie umialem wybrac :)
Odpowiedz na ten komentarz