Jaki jest wasz ulubiony film i dlaczego?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (16)

chwilę temu

Kociakx3 2011-07-13 22:22:14

+14
BlackCurrant
anicia16
-7

"Requiem for a dream". Prosty film, bez pustych lalek ani happy endu. Pokazuje prawdziwe skutki uzależnienia i złych wyborów. Nie jest robiony pod publikę, ten film ma swój charakter i to czyni go wyjątkowym. Mnie bardzo poruszył.

Odpowiedz na ten komentarz

iciek14 2011-07-13 22:35:46

+13
anaaa123
-9

American Pie - mega komedia.
Polecam.

Odpowiedz na ten komentarz

sylwiamatii 2011-07-13 22:25:09

+12
anicia16
-6

Titanic, a nie Tytanic
Też mój ulubiony ;)

Odpowiedz na ten komentarz

Agusia039 2011-07-13 22:21:57

Tytanic ') Lza w oku sie kreci za kazdym razem :^^

Odpowiedz na ten komentarz

kamila0417 2011-07-13 23:45:39

step up <1,2,3,> bo kocham taniec....i uwielbiam Ricka Malambri.....
Street dance - ------| |---------
Transformans - bo tam jest fajna akcja..
szyby i wściekli bo lubie fajne sprzęty <typu samochody.. motory:PP

Odpowiedz na ten komentarz

Kociakx3 2011-07-13 22:22:44

+9
BlackCurrant
-8
monika199406

bez pustych lalek i happy endu *;)

Odpowiedz na ten komentarz

Mateoo022 2011-07-13 22:36:03

300 - bo on ma takie przesłanie ze "grastka ludzi moze wiele " czy cos takiego.

Odpowiedz na ten komentarz

inna14pl 2011-07-14 08:39:37

''The Las Song'' Gdyż gra tam Maily no i jest o wakacyjnej miłości ;)

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2011-07-13 22:32:36

+8
anicia16
-9

szkoła uwodzenia bo jest wyje*any w kosmos :D

Odpowiedz na ten komentarz

Roselita 2011-07-14 21:21:43

Jak w niebie- film genialny, oglądałam już 5 razy. Za każdym razem podoba mi się coraz bardziej.
Woda dla słoni- byłam na filmie w kinie, ale miesiąc później ukazał się w internecie. Jest moim drugim ulubionym filmem.

Odpowiedz na ten komentarz

CiociaOla 2011-07-13 22:27:39

+7
zielononi...
-10

Paranormal activity, haha, sama nie wiem co mam powiedzieć. Po obejrzeniu filmu, mam ochotę jeszcze raz go obejrzeć

Odpowiedz na ten komentarz

destiny34 2011-07-13 22:21:59

Jestem bogiem

Odpowiedz na ten komentarz

JackMack 2011-07-13 22:24:29

-10
anicia16

Trudno,naprawde trudno wybrac,ale moimi ulubionymi filmami sa:Gwiezdne Wojny (wszystkie czesci) i tak samo Wladca Pierscieni,A.I.Stuczna Inteligencja i np.Szeregowiec Ryan,a ostatnio do tego grona doszedl film Spielberga pt.Super 8,ktory goraca polecam :) to i tak kilka z ponad setki moich naj-ekranizacji,sorki,ale jednego nie umialem wybrac :)

Odpowiedz na ten komentarz

stinson 2011-07-13 22:36:25

jay and sailent bob za jaya i cichego boba i szklana pułapka 4 bo ja wogóle lubie filmy z brucem

Odpowiedz na ten komentarz

Gazowanaa 2011-07-13 22:22:24

Turysta , nie wiem czemu po prostu jest świetny ;D aaa.. <3 i ma najlepszych aktorów ;D

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2011-07-13 22:44:01

Ojciec Chrzestny, Zielona mila, Forest Gump wszystkie są dobre filmy tego typu lubie.

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.





Twoja przeglądarka
blokuje reklamy


Drogi użytkowniku,
Dziękujemy Ci że nadal nas odwiedzasz. Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie. Dzięki odblokowaniu adblocka jesteśmy w stanie nadal funkcjonować i pomagać naszej społeczności.

Dzięki za wsparcie!

To okno zostanie zakmięte za 10 sek