Czy macie może jakiś kontakt do Rebeccy Black ?

BARDZO PILNE!!!!!!!!!!

Tematy: pop
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (6)

chwilę temu

SzaryGrey 2011-07-20 14:22:49

+32
misiooooo...
moronek
-32
SandraW

Yyyy ...NIE! A masz kontakt do Chucka Norrisa?

Odpowiedz na ten komentarz

jednorozcesawsrodnas 2011-07-20 14:24:30

+30
misiooooo...
moronek
-20
SandraW

tak wiesz moze ci podac jej nr gg -.-

Odpowiedz na ten komentarz

misiooooooooooooooo 2011-07-20 15:27:40

-19
SandraW

"Są na przednich siedzeniach
Siedzą na tylnych siedzeniach
Muszę się zdecydować
które siedzenie chcę zająć" jaki tekst tej piosenki "friday" oO

co do pytania to nie mam jej nr,ani nic ;D

Odpowiedz na ten komentarz

basiaaxd 2011-07-20 14:26:55

+19
moronek
-30
SandraW

tak, właśnie piszę z nią smski...

Odpowiedz na ten komentarz

izka0330 2011-07-20 15:05:21

+15
garden9206
-18
SandraW

Hahaha... mam. jestesmy kolezankami ze szkoły, chcesz to podam ci nawet jej nr domu ^^

Odpowiedz na ten komentarz

DobryPrzyjaciel 2011-07-20 14:40:25

-33
SandraW

Ja mam numer Johnego Deppa i wkurza mnie gry ciągle do mnie dzwoni

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.





Twoja przeglądarka
blokuje reklamy


Drogi użytkowniku,
Dziękujemy Ci że nadal nas odwiedzasz. Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie. Dzięki odblokowaniu adblocka jesteśmy w stanie nadal funkcjonować i pomagać naszej społeczności.

Dzięki za wsparcie!

To okno zostanie zakmięte za 10 sek