Ładne zdjęcia??

Uwielbiam fotografofać kwiatki i chcę widziec czy robię to ładnie....

Tematy: aparaty
Odpowiedź

NAJLEPSZA ODPOWIEDŹ

MrsNathalie 2011-07-26 11:58:23

+16
Veronika95
-24

Poradzę ci :

- nie ucinaj kwiata
- zastosuj do zdjęcia odpowiednią ostrość i światło.
- jeśli robisz jego zdjęcie dopilnuj żeby było w samym centrum zdjęcia ;)
- żeby z tyłu nie było widać żadnych okien , drzwi czy firan.
Ogólnie kwiat jest bardzo ładny , dlatego pokaż go z dobrych stron : )

Odpowiedz na ten komentarz

ODPOWIEDZI (12)

chwilę temu

skasowany 2011-07-26 12:30:47

zgadzam się z MrsNathalie

Odpowiedz na ten komentarz

GoSssiek123 2011-07-26 11:41:57

Fajne. Ja się tam na fotografii nie zbyt dobrze znam ,ale to zdjęcie podoba mi się. :)

Odpowiedz na ten komentarz

ciocialodzia69 2011-07-26 12:08:57

Ja nie gustuję w zdjęciach roślin i zwierząt.. Wolę foty ludzi..
Ale to zdjęcie zrobione przez amatorkę jest naprawdę bardzo dobre.. ;D
Powodzenia w dalszych planach fotografowania.. ;)

Odpowiedz na ten komentarz

Nekoo 2011-07-26 11:50:54

Minusami jest to, że zdjęcie jest za jasne i źle przycięte. Choć gdybyś odrabiane przyciemniła, tak by kolory były mocniejsze wyglądało by to o wiele lepiej. Plus za kąt robienia zdjęcia i dobrze wybrana ostrość :)

Odpowiedz na ten komentarz

kamala28 2011-07-26 12:30:59

Fajne tylko byś musiała ustawić odpowiednie światło no i ostrość , i nie ucinać ;) Chociaż i bez tego kwiat jest śliczny . ! :)

Odpowiedz na ten komentarz

StrzelbaWPR 2011-07-26 11:40:28

fajne xd

Odpowiedz na ten komentarz

cukkiereczekk 2011-07-26 11:43:49

nie znam się na fotografii ale zdjęcie mi się podoba, choć jedyny minus to chyba to że zdjecie jest prześwietlone... Ale i tak fajne jest :)

Odpowiedz na ten komentarz

bezsensu 2011-08-14 19:48:36

b. ładny.. ale szkoda że go ucięłaś...
I strasznym minusem jest przepalenie zdjęcia... Prawie połowa kolorów to biały ;(

Odpowiedz na ten komentarz

Toster 2011-07-26 12:57:04

WoW!!!

Odpowiedz na ten komentarz

pragnienia 2011-07-28 00:44:41

prześwietlone, kiepski kadr, niciekawe

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2011-07-26 12:10:45

Jak na amatorkę całkiem przyzwoicie.

Odpowiedz na ten komentarz

MrsNathalie 2011-07-26 11:58:23

+16
Veronika95
-24

Poradzę ci :

- nie ucinaj kwiata
- zastosuj do zdjęcia odpowiednią ostrość i światło.
- jeśli robisz jego zdjęcie dopilnuj żeby było w samym centrum zdjęcia ;)
- żeby z tyłu nie było widać żadnych okien , drzwi czy firan.
Ogólnie kwiat jest bardzo ładny , dlatego pokaż go z dobrych stron : )

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.





Twoja przeglądarka
blokuje reklamy


Drogi użytkowniku,
Dziękujemy Ci że nadal nas odwiedzasz. Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie. Dzięki odblokowaniu adblocka jesteśmy w stanie nadal funkcjonować i pomagać naszej społeczności.

Dzięki za wsparcie!

To okno zostanie zakmięte za 10 sek