Zaloguj się✗ Zamknij
Ładne zdjęcia??
Uwielbiam fotografofać kwiatki i chcę widziec czy robię to ładnie....
NAJLEPSZA ODPOWIEDŹ
MrsNathalie 2011-07-26 11:58:23
Poradzę ci :
- nie ucinaj kwiata
- zastosuj do zdjęcia odpowiednią ostrość i światło.
- jeśli robisz jego zdjęcie dopilnuj żeby było w samym centrum zdjęcia ;)
- żeby z tyłu nie było widać żadnych okien , drzwi czy firan.
Ogólnie kwiat jest bardzo ładny , dlatego pokaż go z dobrych stron : )
ODPOWIEDZI (12)
chwilę temu
GoSssiek123 2011-07-26 11:41:57
Fajne. Ja się tam na fotografii nie zbyt dobrze znam ,ale to zdjęcie podoba mi się. :)
Odpowiedz na ten komentarzciocialodzia69 2011-07-26 12:08:57
Ja nie gustuję w zdjęciach roślin i zwierząt.. Wolę foty ludzi..
Ale to zdjęcie zrobione przez amatorkę jest naprawdę bardzo dobre.. ;D
Powodzenia w dalszych planach fotografowania.. ;)
cukkiereczekk 2011-07-26 11:43:49
nie znam się na fotografii ale zdjęcie mi się podoba, choć jedyny minus to chyba to że zdjecie jest prześwietlone... Ale i tak fajne jest :)
Odpowiedz na ten komentarzMrsNathalie 2011-07-26 11:58:23
Poradzę ci :
- nie ucinaj kwiata
- zastosuj do zdjęcia odpowiednią ostrość i światło.
- jeśli robisz jego zdjęcie dopilnuj żeby było w samym centrum zdjęcia ;)
- żeby z tyłu nie było widać żadnych okien , drzwi czy firan.
Ogólnie kwiat jest bardzo ładny , dlatego pokaż go z dobrych stron : )