Lepiej ćwiczyć w ciągu dnia czy wieczorem ?

Odpowiedź

NAJLEPSZA ODPOWIEDŹ

xyz321 2011-08-03 11:18:51

+13
Myszka718
-18

Zależy jakie ćwiczenia, bo jeśli na wzmocnienie mięśni, to kiedy chcesz, a jeśli tzw. aeroby (bieganie, pływanie) to musisz pamiętać, że dopiero po półtorej godziny możesz coś zjeść, bo inaczej nie spalisz kalorii, ponieważ dostarczysz organizmowi nowe.
Więc biegać albo wcześnie rano i później śniadanko, lub późno wieczorem i tylko prysznic i spać ;P ;)

Odpowiedz na ten komentarz

ODPOWIEDZI (7)

chwilę temu

PoprostuAdam 2011-08-02 22:41:18

+20
Myszka718
-14

Jak masz na myśli perfekcyjne wykonanie a6w lub ABS II To radziłbym pod wieczór.
Ale jeśli Ci chodzi jakieś tam ćwiczenia na pokaz to kiedy Ci pasi.

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2011-08-02 22:24:46

+19
Myszka718
-16

To bez znaczenia.

Odpowiedz na ten komentarz

Kociakx3 2011-08-02 22:28:32

ja wole koło 18-19, wtedy od razu sie umyć i wieczór wolny : D

Odpowiedz na ten komentarz

~sportoweic 2011-08-02 22:20:44

+15
Myszka718
-17

ja cwicze kiedy sie da ....najlepiej dwa razy dziennie

Odpowiedz na ten komentarz

xyz321 2011-08-03 11:18:51

+13
Myszka718
-18

Zależy jakie ćwiczenia, bo jeśli na wzmocnienie mięśni, to kiedy chcesz, a jeśli tzw. aeroby (bieganie, pływanie) to musisz pamiętać, że dopiero po półtorej godziny możesz coś zjeść, bo inaczej nie spalisz kalorii, ponieważ dostarczysz organizmowi nowe.
Więc biegać albo wcześnie rano i później śniadanko, lub późno wieczorem i tylko prysznic i spać ;P ;)

Odpowiedz na ten komentarz

Plinowa 2011-08-02 22:25:14

moim zdaniem tak i tak . mi tam pasi ... :]

ale zależy jakie ćwiczonka ;]

Odpowiedz na ten komentarz

hulahop1111 2011-08-02 22:22:34

+12
Myszka718
-15

wydaje mi się że to bez znaczenia;)

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.





Twoja przeglądarka
blokuje reklamy


Drogi użytkowniku,
Dziękujemy Ci że nadal nas odwiedzasz. Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie. Dzięki odblokowaniu adblocka jesteśmy w stanie nadal funkcjonować i pomagać naszej społeczności.

Dzięki za wsparcie!

To okno zostanie zakmięte za 10 sek