Zaloguj się✗ Zamknij
NAJLEPSZA ODPOWIEDŹ
xyz321 2011-08-03 11:18:51
Zależy jakie ćwiczenia, bo jeśli na wzmocnienie mięśni, to kiedy chcesz, a jeśli tzw. aeroby (bieganie, pływanie) to musisz pamiętać, że dopiero po półtorej godziny możesz coś zjeść, bo inaczej nie spalisz kalorii, ponieważ dostarczysz organizmowi nowe.
Więc biegać albo wcześnie rano i później śniadanko, lub późno wieczorem i tylko prysznic i spać ;P ;)
ODPOWIEDZI (7)
chwilę temu
PoprostuAdam 2011-08-02 22:41:18
Jak masz na myśli perfekcyjne wykonanie a6w lub ABS II To radziłbym pod wieczór.
Ale jeśli Ci chodzi jakieś tam ćwiczenia na pokaz to kiedy Ci pasi.
xyz321 2011-08-03 11:18:51
Zależy jakie ćwiczenia, bo jeśli na wzmocnienie mięśni, to kiedy chcesz, a jeśli tzw. aeroby (bieganie, pływanie) to musisz pamiętać, że dopiero po półtorej godziny możesz coś zjeść, bo inaczej nie spalisz kalorii, ponieważ dostarczysz organizmowi nowe.
Więc biegać albo wcześnie rano i później śniadanko, lub późno wieczorem i tylko prysznic i spać ;P ;)