Chłopak który mi się podoba jest moim...

sąsiadem (jest starszy o 5 lat), i jak mamy zacząc mówic sobie cześc ? Myślałam żeby zrobic tak - jak on cos do mnie zagada to ja podejde i powiem : a właściwie jestem Magda.. = Ale teraz myśle że to trochę głupie bo on wie jak ja mam na imię a ja wiem jak on ma :-( Co robic ?

Tematy: d2q
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (5)

chwilę temu

amanda16 2011-08-04 16:47:44

+7
ewelinaxd54
-3

kurdee.. to nie za ciekawie -.- nie wiem nie mam pomysłu...
Kiedy będziesz np. wracała ze szkoły i będziesz wiedziała o tym że on jest w domu, to zadzwoń przez domofon. Poproś o otworzenie drzwi, bo ty zapomniałaś klucza. kiedy będziesz szła po schodach zapukaj do niego i ze słodkim uśmiechem powiedz "Dziękuję". A jeżeli odbierze np. jego mama to po prostu powiedz że się pomyliłaś.

a on jest tobą przynajmniej zainteresowany? odczuwasz tak ?
UŚMIECHAJ SIĘ DO NIEGO
Wydaje się to banalne, ale działa zadziwiająco skutecznie! Twój uśmiech pozwoli nie tylko przełamać, ale nawet... stopić lody. Gdy po raz pierwszy wyszczerzysz zęby w uśmiechu, chłopak może się spłoszyć, lecz już za drugim razem z pewnością zorientuje się, że jesteś do niego przyjaźnie usposobiona i... nie gryziesz.

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2011-08-04 16:31:26

-8
ewelinaxd54
amanda16

"Hej, jak pewnie wiesz jestesmy saisiadami i sadze ,ze powinnismy sie poznac blizej"
?

Odpowiedz na ten komentarz

amanda16 2011-08-04 16:31:58

+5
ewelinaxd54
-6

Miałam podobnie... ale nic w tym złego mówić ''cześć'' lub wgle zagadać, w końcu to Twój sąsiad ;) dobra na serio to nie wiem,zakoś mu pocztę ze skrzynki i wręcz mu osobiście mówiąc że leżała gdzieś na ziemi. :D Moja koleżanka tak upolowała sobie chłopaka, który przychodził w odwiedziny do znajomych z sąsiedniego bloku.
Zawsze latem siedziała przed domem i patrzyła w tamtą stronę, uśmiechała się, spacerowała w pobliżu, nie dało się ukryć, że się nim interesuje.
Od dawna są małżeństwem:)

Odpowiedz na ten komentarz

Madzixowa 2011-08-04 16:38:16

Hustla ale to nie jest takie łatwe... amanda16 tylko że skrzynki są koło jego domu :-(

Ale po prostu jak zagadac - czyli to moje jest złe ?

Odpowiedz na ten komentarz

LaVentura 2011-08-04 20:25:46

-7
amanda16

Ja bym powiedziała mu cześć i poczekała na rozwój wypadków i jego reakcję. Jak się uśmiechnie i będziesz widziała, że jest zainteresowany to następnym razem zagadaj, o czymkolwiek pogodzie, kwiatkach na klatce xD A skąd wiesz, że on wie jak masz na imie i skąd Ty znasz jego imię?

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!