Jestem z chłopakiem 9 miesięcy. Na początku...

naszego związku było wspaniale mówił mi wiele wspaniałych rzeczy, starał się o to żebyśmy jak najwięcej czasu spędzili ze sobą. Dzisiaj jest już całkiem inaczej.. Nie stara się o to żebyśmy się w ogóle spotkali, pogadali, czuję że to nie jest już to samo co kiedyś. Staję się mu chyba obojętna.. zauważyłam to po jego odzywkach, bardzo nie miłych odzywkach, nie wiem już co robić.. Rozstawałam się z nim chyba ze sto razy, ale nie potrafię od niego odjeść tak na serio bo gdy jestem już gotowa on robi się miły, czuły, wyrozumiały, jest takim jak był na początku naszego związku jednak na następnego dzień wraca wszystko do normy i jest oschły. Dzisiaj jest ognisko, chciałabym z nim o tym pogadać i się rozstać bo wydaje mi się że rozmowa tutaj w niczym nie pomoże.. co o tym myślicie? Powinnam dzisiaj to skończyć czy dalej w to brnąć?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (9)

chwilę temu

Karolinaa16 2011-08-25 12:38:49

♪ Pewnie gdybyś nie napisała, że rozstawaliście się już wiele razy, powiedziałabym, żebyś mu wybaczyła, ale teraz myślę, że najlepiej będzie się rozstać, bo nie może być tak, ze jesteś z kimś a on cię olewa, nie o to chodzi w związku przecież, powinniście sie kochać, ufać sobie i cały czas o sobie myśleć, spotykać się itp. Jest wiele związków w których uczucie szybko przygasa myślę, ze wasz jest kolejnym na to potwierdzeniem, może ten chłopak nie umie jeszcze się dostosować do jednej dziewczyny, może chce sobie jeszcze poszaleć czy coś w tym stylu. Ja bym na twoim miejscu odeszła, ale tak na serio i nie wracać do niego po 1 dniu, może gdyby mu zależało to on by napisał , że chce do ciebie wrócić; )

Odpowiedz na ten komentarz

kikus844 2011-08-25 19:31:06

ha! mam tak samo... nie ujełabym tego lepiej od ciebie. zdanie w zdanie taka sama sytuacja. własciwie to sama nie wiem dlaczego tak jest. wiele razy juz próbowałam z nim rozmawiac. ale to nic nie dało. obiecywał ze sie zmieni, ale robił dalej to samo. hmm wydaje mi sie ze nasze zwiazki sa soba zmeczone, za duzo przebywamy z naszymi chłopakami. ja ze swoim mieszkam, wiec u mnie to jest bardzo prawdopodobne.przydałaby sie małą przerwa, lecz u mnie to jest w tej chwili nie mozliwe.:)
pozdrawiam :)

Odpowiedz na ten komentarz

agrrrrr 2011-08-25 12:39:38

duzo rozstan, chwilowy stan ze niby wszystko dobrze a za chwile znowu to samo.. skad ja to znam.. ja bym powiedziala ze to nie ma juz sensu mialam tak samo.. a z czasem moge powiedziec ze bylo coraz gorzej.. ale rob co chesz twoje zycie ale ja juz wiem ze nie warto ;/

Odpowiedz na ten komentarz

ojejku 2011-08-25 12:57:21

moim zdaniem nie warto dłużej tego ciągnąć . no bo sama zobacz .. on jest świetnym chłopakiem tylko wtedy kiedy widzi że masz już dość . może gdyby nie to , że napisałaś że już wiele razy się rozstawaliście to bym Ci radziła mu wybaczyć .. ale jednak nie . nie powinnaś tego robić ! rozstań się z nim na tym ognisku . nie możesz się przecież wiecznie męczyć !

Odpowiedz na ten komentarz

SamotnyNastolatek 2011-08-25 12:37:39

Jeżeli to jest tak to raczej wątpię żeby to dalej ciągnąć. On tylko jest dobrym chłopakiem kiedy chcesz z nim zakończyć związek .. a jak już macie wszystko po układane robi to co chce i nie przejmuję się tobą czyli inaczej ma Cię w du***

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2011-08-25 12:39:35

Zakończ ta znajomość tzn możesz sie z nim przyjaźnić ale nie byc razem zobacz jak on sie zachowuję ... Po ulicach wkoncu chodzi kilku fajnych chłopców może sobie znajdziesz lepszego. Powodzenia ;)

Odpowiedz na ten komentarz

Truskawkowaa28 2011-08-25 12:36:01

Skoro 9 miesięcy jesteście razem to przezyliście zapewne wiele pieknych chwil i szkoda było by to teraz zniszczyć.. Jeżeli zawsze było dobrze a teraz się pierniczy to możliwe że macie chwilowy kryzys. Jak w każdym związku. Rozmowa tu wiele da, bo poznasz powod tego dlaczego jest oschły i problem się rozwiąże.

Odpowiedz na ten komentarz

kikus844 2011-08-25 19:33:39

faceci maja to do siebie, ze mysla i mysla sie co do jednej sprawy. mianowicie chodzi o to ze kobiete zdobywa sie codziennie, lecz w ich rozumowaniu jest tak, ze juz raz nas zdobyli, postarali sie i to wystarczy, moga nas olac:)

Odpowiedz na ten komentarz

bezdech 2011-08-25 13:23:47

dzięki wam. :)

Odpowiedz na ten komentarz
12 punktów ekstra dla autora najlepszej odpowiedzi
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!