Więc mam mały problem, ponieważ od jakiś...

trzech dni odczuwam swędzenie i dyskomfort w okolicach intymnych.. Trochę się tym niepokoję, bo nigdy wcześniej nie odczuwałam takiego czegoś.. Zauważyłam też jakby na wargach sromowych mniejszych lekkie zaczerwienienia i czuje jakby od miejsca tego zaczerwienienia pochodziło swędzenie. Zaznaczam, że dbam o higienę okolic intymnych. Mam 14 lat i nie odbywałam stosunku płciowego, więc wykluczam uczulenia na nasienia partnera czy coś podobnego. Chciałam prosić o radę.. Nie ukrywam że wolałabym ominąć wizytę u ginekologa, ale jeśli będzie to konieczne to oczywiście pójdę.. Ale najpierw chciałam zapytać, może któraś z Was dziewczyny już się z tym spotkała? Do tej pory używałam tylko delikatnego kremu Johnson's Baby na to swędzenie..

Z góry dziękuję za rady :)

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (2)

chwilę temu

Alicjaaaaaa 2011-09-26 15:15:46

to może być rzeżączka. Jak najszybciej leć do lekarza, niekoniecznie ginekologa. Po 3 dniach choroba ta jest baaardzo łatwo wyleczalna, dostaniesz po prostu antybiotyk i po sprawie.

Odpowiedz na ten komentarz

monilka 2011-09-25 11:02:30

Moja droga jeśli przy Twoich dolegliwościach zauważyłaś ,,kawałki '' śluzu ,który jest żółty i pachnie coś na po dobę Drożdżów może to być zapalenie pochwy wywołane drożdżakiem nie pamiętam jakiego typu.Co prowadzi do grzybicy.Jeśli masz inne pyt na ten temat pisz na priv

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.
ubezpieczenie szkolne