jak rozkochać w sobie chłopaka...?

Piszmy ze sobą o wszystkim ....(jak coś)..

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (1)

chwilę temu

ksiezyc30 2011-10-04 04:51:06

przygotuj miksture..
pol litra ptasiego mleczka zmieszaj o polnocy koniecznie przy pelni ksiezyca ze szczypta wlasnych mysli gotujac na wolnym ogniu milosci...
ok, Promyczku Slonca, teraz serio.
Mysle ze jestescie na dobrej drodze skoro piszecie ze soba o wszytkim. badz soba i niczego nie udawaj, badz taka jaka jestes naprawde. A bedzie dobrze.
Przeciez na uczucia nikt nie ma wplywu, one przychodza same, same tez odchodza..niektore zostaja na cale zycie. Nikt z nas nie moze ich kontrolowac, co najwyzej moze je ukrywac a co gorsza udawac, bo tak tez sie zdaza.
Codziennie dopisujcie wspolnie kolejne karty waszej ksiegi, i mam nadzieje ze to bedzie
wasza neverending story
powodzenia Promyczku :)

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.