Zaloguj się✗ Zamknij
Co myślicie o ITALIANISTYCE ?
Czy to jest fajny kierunek studiów czy może niezbyt i odpychajaca jest trudność języka ? !
ODPOWIEDZI (1)
chwilę temu
mysiaa39 2011-10-21 17:48:38
Język włoski w gruncie rzeczy nie jest bardzo trudny. Nie wiem, jak z gramatyką, ale jeśli chodzi o samą pisownie, czy wymowę to raczej nie powinno być z tym problemów. Oczywiście trzeba przyłożyć się do nauki, ale myślę, że ten język jest dużo łatwiejszy od na przykład języka francuskiego.
Sama kiedys zastanawiłam się nad tym kierunkiem,ale nie znam tego języka. Niby mam jeszcze dużo czasu do nauczenia, ale wolę sie jednak podciągnąć w angileskim. Dodatkowo uczę się wszkole francuskiego, więc z kolejnym językiem mogłabym sobie na razie nie poradzić.
Ale jeśli masz taką możliwość to to wybierz.
pozdrawiam i powodzenia ♥