Czy on czuje do mnie coś więcej niż przyjaźń?

Koleżanka mówiła mi, że jak zapytała się Piotrka dlaczego tak mało ze mną rozmawiał na jej imprezie urodzinowej to cały się zaczerwienił jak nigdy, spuścił wzrok i wybąkał .. tak wyszło...
A potem powiedziała mi, że wszystko dla niej było już jasne.
O co jej chodziło?

Tematy: zauroczenie
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (3)

chwilę temu

MiśŚkax3 2011-11-20 15:57:44

+9
misza13
-7

że mu się napewno podobasz ; )

Odpowiedz na ten komentarz

zuzka25 2011-11-20 18:04:33

O co jej chodzil to wiesz... wie tego pytania bym nie zadawała, a zamiast tego zapytała czy to prawda? Ja stwierdzić tego nie mogę, gdyż mój kolega zrobił coś podobnego, a wcale się we mnie nie zakochał, a ten co sie zakochał nie dawał żadnych znaków. Tego stwierdzić nie może ktoś, kto wcale go nie zna. :)
Pozdrawiam i powodzenia. :)

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2011-11-20 15:56:21

+6
misza13
-8

moze sie zakochal chlopak ;p
spytaj sie jej o co jej chodzilo . ;p

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.