Zaloguj się✗ Zamknij
Czy on czuje do mnie coś więcej niż przyjaźń?
Koleżanka mówiła mi, że jak zapytała się Piotrka dlaczego tak mało ze mną rozmawiał na jej imprezie urodzinowej to cały się zaczerwienił jak nigdy, spuścił wzrok i wybąkał .. tak wyszło...
A potem powiedziała mi, że wszystko dla niej było już jasne.
O co jej chodziło?
Tematy: zauroczenie
Poprzednie
pytanie: Podoba mi się chłopak z 1 gim. ja jestem w 6...
Następne
pytanie: Co o tym myslicie?
ODPOWIEDZI (3)
chwilę temu
zuzka25 2011-11-20 18:04:33
O co jej chodzil to wiesz... wie tego pytania bym nie zadawała, a zamiast tego zapytała czy to prawda? Ja stwierdzić tego nie mogę, gdyż mój kolega zrobił coś podobnego, a wcale się we mnie nie zakochał, a ten co sie zakochał nie dawał żadnych znaków. Tego stwierdzić nie może ktoś, kto wcale go nie zna. :)
Pozdrawiam i powodzenia. :)
Zaloguj się by móc dodać komentarz.
Nowe pytania z kategorii Flirt: