Czym się kierować? Sercem czy rozumem?

Chodź wiemy, że to pierwsze przeważa to zdarzyło wam się "zerwać" odrzucić kogoś z właśnej woli chodź czuło się coś innego?
Pozdrawiam, Miłego wieczoru. :)
Toob.

Tematy: chłopak
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (7)

chwilę temu

Nieogarnięta 2012-01-04 19:42:46

+15
Unique53
-11

Ja zawiodłam się kiedyś słuchając głosu serca, bo niestety nie zawsze wybiera ono właściwą osobę, a potem jest już tylko cierpienie. Zakochałam się kiedyś w chłopaku, byłam całkowicie zaślepiona miłością, nie widziałam jego dość licznych negatywów [!] i wad i to mnie niestety zgubiło. Serce uśpiło rozum, i to był jeden wielki błąd. On okazał się jednym wielkim kretynem, chamem i nie powiem kim jeszcze, bo naprawdę nie warto. Dlatego to doświadczenie nauczyło mnie jednak, że rozum powinien brać górę nad sercem w niektórych sprawach. ;)

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2012-01-04 19:36:52

+14
Nieogarnięta
-11

Uważam, że każdy człowiek kieruje się i sercem i rozumem. Nie ma takiego co by wybrał czym ma się kierować. Jednak osobiście ja wolę podążać za głosem rozumu. Czuję wtedy, że moje decyzje, które podejmuję są przemyślane.

Odpowiedz na ten komentarz

Audiomatic 2012-01-04 20:48:28

Sercem, życie jest za krótkie żeby kierować się rozumem.

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2012-01-04 19:44:54

Tak ale myślę że to głupie posunięcie ,skoro zaczyna nam na kimś zależeć albo chcielibyśmy go poznać w twoim przypadku to chyba warto spróbować :P Ja zawsze kieruję się sercem ,kiedyś nie chciałem poznać takiej dziewczyny choć ona chciała i potem tego żałowałem ,więc od teraz kieruję się sercem ,jeśli podpowiada mi żebym pisał czy też chodził czy rozmawiał z daną dziewczyną to właśnie tak robię
Pozdrawiam
Tobie jeśli daną osobą odżuciłaś a teraz tego żałujesz to postaraj się zmienić ,najprościej zagadaj albo napisz i tyle jak będzie wyrozumiały to odpisze i jeśli choć odrobine mu na Tobie zależy .

Odpowiedz na ten komentarz

paulinka15ilove 2012-01-04 19:56:48

Ja prawie zawsze kieruje sie rozumem. Niemal nigdy nie wychodzi mi to nie dobre ponieważ cierpiąna tym moje uczucia. Robie to nieswiadomie. Ale patrząc na tych którzy kieruja sie w życiu tylko tym co pokazują mu uczucia tez nie wychodzi im to na dobre. Więc trzeba szukać kompromisów. Tylko żeby serce z rozumem dogadywali sie tak jak ci na reklamie...

Odpowiedz na ten komentarz

Klytekk 2012-01-04 19:59:25

wiesz zalezy.
jak czujesz ze Ci zalezy ale nie wiesz czy warto to dokladnie przemysl. jesli nie ma wiekszych zastrzezen to warto posluchac serca.

serce lepiej wie ;*

Odpowiedz na ten komentarz

edwin20 2012-01-04 21:07:48

staraj się zawsze wyliczać średnią ;D. Ja zazwyczaj stawiam na rozum, gdyż tak jak wspomniał Audiomatic życie jest krótkie. A trzeba dokonywać tych najlepszych, najoptymalniejszych wyborów.

Odpowiedz na ten komentarz
6 punktów ekstra dla autora najlepszej odpowiedzi
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!