Zaloguj się✗ Zamknij
Mam pewien problem . Piszę z kolegą z klasy...
już jakiś czas . Zwierzam mu się i
wgl . Uważam go za przyjaciela , ale on chyba czuje do mnie coś więcej niż przyjaźń .
Co zrobić ?
ODPOWIEDZI (5)
chwilę temu
kokolupia2 2012-01-11 21:30:27
Bardzo często tak jest. W 99% stosunków między chłopakiem a dziewczyną jest tak że którejś ze stron bardziej zależy zwłaszcza jeśli jest wolny, ja sam miałem dużo takich przypadków że zakochiwałem się w takich przyjaciółkach jak Ty dla niego, a dlatego że jestem gruby praktycznie zawsze zostałem jeśli nie odrzucony i zapomniany to oczywiście przyjaźń i tylko przyjaźń tylko że wtedy to już nie to samo. Być może że nie jest w tobie zakochany lecz musisz włanie brać taką możliwość pod uwagę. Jeśli okarze się że tak jest to nie odtrącaj go tylko powiedz że wile dla Ciebie znaczy jako przyjaciel i że jest dla Ciebie bardzo ale to bardzo ważny . Cokolwiek by się stało nie unikaj go, rozmawiaj z nim nie zostawiaj, niech widzi że dużo dla Ciebie znaczy a może to zaowocować naprawdę wspaniałą przyjażnią na całe życie.
Odpowiedz na ten komentarz