Mam pewien problem . Piszę z kolegą z klasy...

już jakiś czas . Zwierzam mu się i
wgl . Uważam go za przyjaciela , ale on chyba czuje do mnie coś więcej niż przyjaźń .
Co zrobić ?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (5)

chwilę temu

skasowany 2012-01-11 21:21:25

+17
Cytrynowe...
KASZCZYC
-8

Zapytaj się go czy coś czuje do ciebie ... ale najlpeiej byłoby prosto w oczy .

Odpowiedz na ten komentarz

kokolupia2 2012-01-11 21:30:27

+13
Cytrynowe...
-10

Bardzo często tak jest. W 99% stosunków między chłopakiem a dziewczyną jest tak że którejś ze stron bardziej zależy zwłaszcza jeśli jest wolny, ja sam miałem dużo takich przypadków że zakochiwałem się w takich przyjaciółkach jak Ty dla niego, a dlatego że jestem gruby praktycznie zawsze zostałem jeśli nie odrzucony i zapomniany to oczywiście przyjaźń i tylko przyjaźń tylko że wtedy to już nie to samo. Być może że nie jest w tobie zakochany lecz musisz włanie brać taką możliwość pod uwagę. Jeśli okarze się że tak jest to nie odtrącaj go tylko powiedz że wile dla Ciebie znaczy jako przyjaciel i że jest dla Ciebie bardzo ale to bardzo ważny . Cokolwiek by się stało nie unikaj go, rozmawiaj z nim nie zostawiaj, niech widzi że dużo dla Ciebie znaczy a może to zaowocować naprawdę wspaniałą przyjażnią na całe życie.

Odpowiedz na ten komentarz

drapatka 2012-01-11 21:23:17

+13
Cytrynowe...
-6

po prostu porozmawiaj z nim o tym , Bo w sumie z "przyjaźni" często rodzi sie "miłosc" . Jeżeli jestescie dobrymi przyjaciółmi to w związku było by wam pewnie duzo lepiej , bynajmniej mi sie tak wydaje .

Odpowiedz na ten komentarz

julia456 2012-01-12 13:12:32

+11
Cytrynowe...
-11

porozmawiaj z nim w cztery oczy nic ci innego nie pozostało

Odpowiedz na ten komentarz

Misqa123 2012-01-11 21:36:10

+10
Cytrynowe...
-8

Musisz po prostu przeprowadzic z Nim szczera rozmowe...innego sposobu nie ma;)

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.