Mam pytanie . Bo zawsze miałam problem z...

zasypianiem , od pewnego czasu
coś sie budzę w nocy ale potem zasypiam oczywiście . Nie wiem co jest tego przyczyną .
Czy źle ścielę łóżku , sama nie wiem . Pogłębia mi sie od tego tygornia ten problem i nawet
trudniej mi się zasypia gdyh się budzę w nocy a w dodatku ciężej jak idę spać
nie wiem co mam robić . Mamie mówiłam ale ona wie że zawsze miałam jakieś problemy i że to nic poważnego tylko ze ja się martwię
to się trochę poszerza . Nie wiem jak temu zaradzic . Mam cos zarzywać na uspokonienie ?. czy
pić melisę albo jakieś zielone herbatki ?. Czy wy też mieliście podobne przypadki ?.
Bardzo was prosze o doradzenie . Mam też problemy ze stresem ale zawsze miałam to . Nie sądzę żeby to było tego skutkiem .
JUż kładę sie na boki i wszystko robie co mogę . POMOCY . Daję +++ .

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (11)

chwilę temu

Siera112 2012-02-17 11:24:08

-18
shave
Ala0017

Mam tak samo jak ty nie wiem jak mozna pomoc

Odpowiedz na ten komentarz

Wiolus07 2012-02-17 16:55:18

+18
wiola94
-16

To na pewno stres. Najlepiej przed snem wywietrz pokój, wypij jakieś ziółka albo szklankę ciepłego mleka. To zawsze pomaga.

Odpowiedz na ten komentarz

pancio 2012-02-17 13:59:37

ZAKOCHAŁAŚ SIĘ !!

Odpowiedz na ten komentarz

LadyGaga01 2012-02-17 11:44:15

+17
Ala0017
-14

Ja miałam podobnie. poszłam do apteki powiedziałam Pani aby mi dała coś na zasypianie bez recepty. oczywiście dała mi ten lek. Przed spaniem brałam go. W nocy budziłam się ale rzadziej niż było to wcześniej. Po tym leku byłam bardziej wyspana i gotowa do pracy. Teraz już tego problemu nie mam, więc tego syropu nie używam. Za to przed spaniem pół godzinki słucham muzyki. To też pomaga. Polecam Ci zrobienie tego samego co ja zrobiłam.
Powodzenia.
Pozdrawiam.
LadyGaga01

Odpowiedz na ten komentarz

karla301 2012-02-17 12:09:25

+17
Ala0017
-10

Myślę, że może poproś w aptece o jakiś środek nasenny ;)

Odpowiedz na ten komentarz

marysia9608 2012-02-17 14:35:33

+14
wiola94
-18

Mam tak samo, a kiedy jest pełnia księżyca to prawie nie śpię.zasypiam na jakąś godzinę i się budze, tak przez całą noc.

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2012-02-17 18:41:13

Dokładnie w pełnir ja tez spać nie mogę:)

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2012-02-17 13:50:03

Aa może przed snem się jeszcze uczysz, siedzisz na necie kub czytasz książkę i przez to przeciążasz glowe.Ja tak miałam w gimnazjum teraz śpie jak powinnam ;p

Odpowiedz na ten komentarz

mhcde 2012-02-17 11:59:10

-14
Ala0017

mam to samo budzę się o 3 w nocy i zakładam na uszy słuchawki i słucham radia (patologia). A kiedy mam już wstać to mi się chce spać.

Odpowiedz na ten komentarz

Piotrt1998 2012-02-17 13:12:18

LadyGaga01 a ja bym nie radził brać żadnych leków na spanie.Sie uzależni od tych leków i bez nich już nie będzie mogła zasnąć ; )

Odpowiedz na ten komentarz

ChoChang1 2012-02-17 11:38:16

-17
shave
Ala0017

Mam identycznie xdd

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.