Zaloguj się✗ Zamknij
Przepraszam drogich moderatorów, że moje...
pytanie "naruszyło ogólne zasady moralne portalu". To się więcej nie powtórzy.
Teraz pytanie, o ile pozwolicie. Nie mogę ogarnąć swoich włosów. Codziennie rano myje je i staram się ułożyć, ale nie zawsze udaje mi się je ogarnąć. Pomożecie mi jakoś? Macie jakieś sposoby? ;/
ODPOWIEDZI (4)
chwilę temu
Grzebciu 2012-03-01 16:21:27
Masz krótkie czy długie włosy? Może spróbuj żelu do włosów, albo maski pomagającej ułożyć fryzurę? Ja mam problem z grzywką kiedy ją przeprostuję. Zawsze wtedy biorę odrobinę (!) maski na palce, rozcieram ją palcami i delikatnie przejeżdzam pod grzywką i układam - efekt gwarantowany :) Tylko nie można jej za dużo nabierać, bo włosy będą tłuste i na pewno nie osiągniesz efektu takiego jakiego oczekiwałeś/łaś.
Odpowiedz na ten komentarzHipokrates 2012-03-01 16:13:35
@Pixell:
Jednak wcześniejsze pytanie o to samo zostało usunięte...