Zaloguj się✗ Zamknij
Poprzednie
pytanie: Jakie buty na kolejny sezon?
Następne
pytanie: Ładne? Który kolor najlepszy ?
ODPOWIEDZI (19)
chwilę temu
dziunia19961996 2012-08-04 23:25:07
dziwie się , jak mozna takie coś załozyć .. :) ale są gusta i guściki :D
Odpowiedz na ten komentarzKingusia135 2012-03-04 13:39:00
Bardzo fajne, wystarczy sie do nich odpowiednio ubrać i jest okej. ;))
Ave.
malutka1515 2012-03-01 18:20:22
dziewczyno gdzie masz oczy przecie to wygląda gorzej niż skarpetki do sandał :D
natka12137 2012-03-02 00:28:26
fajne megasnie powiedz jak kupisz mega bosskiiiiee !!
Odpowiedz na ten komentarzCzarnaDama 2012-03-01 18:33:04
Ja bym nie założyła, nie mój styl.
Ogólnie jako same buty mi się nie podobają, ale na nodze nie są aż tak odstraszające jak na zdjęciu.
Moja pani od plastyki nosi coś podobnego,ale jej to ZDECYDOWANIE nie pasuje !
Zaloguj się by móc dodać komentarz.
Nowe pytania z kategorii Buty:
