Co sądzicie o creepersach? :D

Tematy: creepers
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (19)

chwilę temu

skasowany 2012-03-01 18:28:58

+52
Malla
-41
bella1318

zdecydowanie nie

Odpowiedz na ten komentarz

dziunia19961996 2012-08-04 23:25:07

+39
marysia222
Nesquick
-39

dziwie się , jak mozna takie coś załozyć .. :) ale są gusta i guściki :D

Odpowiedz na ten komentarz

mickey007 2012-03-01 18:52:31

+37
Malla
CzarnaDama
-35
bella1318

Nie nie nie nie ! Są okropne ! Już lepiej glany albo martensy :p

Odpowiedz na ten komentarz

beretka 2012-03-04 19:41:59

+34
bella1318
-21
Marmolada...

Super tez chce sobie takie kupic.

Odpowiedz na ten komentarz

mgd16 2012-03-01 18:36:40

-31
bella1318
Malla

ou okropne są

Odpowiedz na ten komentarz

Sakemu 2012-03-01 18:14:20

+33
bella1318
Malla
-28

Aww. ;w;

Odpowiedz na ten komentarz

Kingusia135 2012-03-04 13:39:00

+32
bella1318
-39

Bardzo fajne, wystarczy sie do nich odpowiednio ubrać i jest okej. ;))
Ave.

Odpowiedz na ten komentarz

LadyGaga01 2012-03-01 18:14:50

+31
Malla
-28
bella1318

Emmm...nie mój styl.

Odpowiedz na ten komentarz

karolciaXDDD 2012-03-01 18:49:30

-25
bella1318

ranyyy boskie okropne, blee fuuuuj łeee

Odpowiedz na ten komentarz

malutka1515 2012-03-01 18:20:22

+29
Fly
rappodblo...
-54
bella1318
Malla

dziewczyno gdzie masz oczy przecie to wygląda gorzej niż skarpetki do sandał :D

Odpowiedz na ten komentarz

Kaate 2012-03-01 18:21:27

+28
Malla
-25
bella1318

Jesu, nie, mi takie buty się nie podobają. ;) Ta platforma mnie odstrasza.

Odpowiedz na ten komentarz

Love470 2012-10-17 13:44:40

+28
marysia222
Nesquick
PieprzSię
-25

Bez urazy ale są okropne..

Odpowiedz na ten komentarz

natka12137 2012-03-02 00:28:26

+27
Malla
-32

fajne megasnie powiedz jak kupisz mega bosskiiiiee !!

Odpowiedz na ten komentarz

CzarnaDama 2012-03-01 18:33:04

+26
NuitNoire
ILoveYouW...
Malla
-28

Ja bym nie założyła, nie mój styl.
Ogólnie jako same buty mi się nie podobają, ale na nodze nie są aż tak odstraszające jak na zdjęciu.
Moja pani od plastyki nosi coś podobnego,ale jej to ZDECYDOWANIE nie pasuje !

Odpowiedz na ten komentarz

Malla 2012-03-01 18:37:43

+25
bella1318
-29

Ja bym chciała sobie takie buty kupić, ale po pierwsze są bardzo drogie, a po drugie boję się właśnie, że nie będą mi pasowały(jak twojej nauczycielce). Dlatego się waham :/
Ładnie wyglądają np. na tym zdjęciu : DDD

Odpowiedz na ten komentarz

rappodblokiemx3 2012-03-01 18:19:23

-33
bella1318
Malla

fuu. !

Odpowiedz na ten komentarz

Sheala 2014-09-11 14:31:44

Creepersy są śliczniutkie. Sama mam dwie pary marki Adix. Kupiłam je na www.black-market.eu.

Odpowiedz na ten komentarz

skdm 2012-03-01 18:56:07

+22
Malla
-53

mi się nie podobają

Odpowiedz na ten komentarz

untitled 2012-04-14 23:26:56

+21
Nesquick
-23

nie podobają mi sie.

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.





Twoja przeglądarka
blokuje reklamy


Drogi użytkowniku,
Dziękujemy Ci że nadal nas odwiedzasz. Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie. Dzięki odblokowaniu adblocka jesteśmy w stanie nadal funkcjonować i pomagać naszej społeczności.

Dzięki za wsparcie!

To okno zostanie zakmięte za 10 sek