Zaloguj się✗ Zamknij
Chce dodać filmik na facebooka i pojawia mi się...
: "Wygląda na to, że masz włączony filtr wyskakujących okienek. By ułatwić wysyłanie filmów w przyszłości (i już więcej nie widzieć tej wiadomości), dodaj Facebooka jako wyjątek w ustawieniach filtra." Co mam zrobić ??? POMOCY
Poprzednie
pytanie: Na jaki film się wybrać ?
Następne
pytanie: HEJ czy wiecie może gdzie można oglądac glee...
ODPOWIEDZI (0)
chwilę temu
Zaloguj się by móc dodać komentarz.
Nowe pytania z kategorii Filmy: