czesc , mam okropnu problem z moją przyjaciółką ter...

az to nwm czy tak ją mogę nazwać ;(
od pewnego czasu podejrzewałam że za plecami mnie obgaduje gdyż poznałyśmy dwóch fajnych chłopaków i oni sie nam podobają i ostanio moja przyjaciółka podała mi swoje hasło na fb żeby napisać komentarz i ja weszłam napisałam wszystko co mi kazała i już miałam wychodzić gdy nagle napisała do niej na fb jej młodsza kolezanka której ja nienawidzę że ja jestem chamidło w ogóle gadała takie głupoty że szok w trampkach i zobaczyłam popszednie rozmowy jkaie z nią prowadziła i były one okropne zaczęłam płakac bo uwazałam ją za przyjaciółkę a ona za plecami mnie obgadywała . to jeszzcze nie wszystko opowiadała tej młodszej jak ja się zakochałąm w tym chłopaku jednym i różne rzeczy które nie były prawdą nie wiem co teraz mam zrobić ona o tym nie wie że ja dowiedziałam się o tym co mam zrobić ?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (3)

chwilę temu

DokiDoki 2012-03-21 19:26:43

+49
nati88883
-44

To nie jest przyjaciółka. Nie powinna nadużywać Twojego zaufania. Skoro powiedziałaś jej coś w sekrecie, czemu to wygadała, do tego jeszcze obgaduje? O nie, tu trzeba interweniować. Tylko, dlaczego dała ci hasło wiedząc, co wypisywała? Nie czuje skrupułów? Spróbuj z nią w cztery oczy normalnie porozmawiać i powoli zejść na poważniejszy temat. Czy zrobiłaś coś co ją uraziło, kim dla niej jesteś. Potem możesz zapytać, czy obgadywałaby przyjaciela albo nawiązać do jakiegoś kłamstwa, które przeczytałaś. Może w tym momencie zacznie już coś do niej docierać. Jeżeli nie - powiedz, co widziałaś i jak się z tym czujesz. Powinnyście obie znać swoje stanowiska. Dowiedz się, dlaczego to zrobiła i czy nie czuje wyrzutów sumienia. Wątpię, czy zaufasz jej po raz kolejny, nawet, jeżeli sprawa zakończy się pozytywnie. Przykro mi, że trafiłaś na taką osobę. Trzymam za Ciebie kciuki, Doki.

Odpowiedz na ten komentarz

huehuehue5 2013-07-17 01:43:18

też mialam taką sytuacje. jakoś sie ogarnełysmy, bo tez widziałam co o mnie wypisywala... potem doszło jeszcze pare spraw i sie przestałam z nią przyjaźnić. Pół roku sie do siebie nie odzywałysmy, a potem próbowalyśmy na nowe "siebie poznac". teraz jest moją dobra koleżanka ale chyba przyjaźni z tego nie będzie. Teraz od roku mam przyjaciółkę, poznałam ją na Lednicy, ma 18 lat i ani razu sie z nią nie pokłócilam. A z tamtą prawie cały czas sie kłóciłam. Czuję ze ta przyjaźń teraz na całe życie jest. A ty porozmawiaj z tą "przyjaciołka" wyjaśnijscie sobie wszystko. najwyzej dajcie sobie druga szanse :)

Odpowiedz na ten komentarz

KlaudiŚ 2012-03-31 16:55:03

To nie jest przyjaźni . Jak to przyjaciółka . Jej współczuję Ci z całego serca . Powiedz jej to wszystko porozmawiaj z nia i to poważnie . Trzymam kciuki . Mam nadzieję że to wszystko sobie wyjaśnicie . Może jakoś jeszcze do sie naprawić tą niby przyjaźni ale teraz tak na serio . Powiedz jej że jak zalezy jej na tej przyjaż to niech tak więcej nie robi. Wrazie czego to pisz do mnie . ;*

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.
ubezpieczenie szkolne