Zaloguj się✗ Zamknij
Dziewczyny, co jest w tym roku modne ?
Podajcie przykłady zestawów ubrań na wiosnę, lato :) Lub swoje ulubione zestawy ubrań
ODPOWIEDZI (7)
chwilę temu
Kruszynkaaa 2012-03-25 11:14:18
Ja myślę że też takie luźne koszulki z nadrukami też.. No oczywiście buty na koturnie,marynarki i spodnie w pastelowych kolorach :)
Odpowiedz na ten komentarzKwiatuszek111 2012-03-25 11:51:39
kolorowe spodnie są meega modne i do tego marynarki. Fajne są też takie krótkie luźne bluzki z nadrukami nałożone na obcisłą jednolitą i króluje oczywiście kwiecisty wzór. Z mody dalej nie wyszły koszule w kratę
Odpowiedz na ten komentarzLooolaaa123 2012-03-25 11:12:18
Na lato to biala suknia, zawsze jest modna :)
Sa teraz tez modne ciuchy z flaga USA albo wielkiej brytanii :)
wonderfulheart 2012-03-25 12:04:33
ostre kolory zdecydowanie ;d np.czerwony , pomaranczowy .
Odpowiedz na ten komentarzuntilwebleed 2012-03-25 12:08:40
Absolutnym hitem tegorocznej wiosny będą pastelowe kolory i koronki połączone z ostrzejszymi, bardziej rockowymi dodatkami : )
