Dziewczyny, co jest w tym roku modne ?

Podajcie przykłady zestawów ubrań na wiosnę, lato :) Lub swoje ulubione zestawy ubrań

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (7)

chwilę temu

Kruszynkaaa 2012-03-25 11:14:18

+19
untilwebleed
-11

Ja myślę że też takie luźne koszulki z nadrukami też.. No oczywiście buty na koturnie,marynarki i spodnie w pastelowych kolorach :)

Odpowiedz na ten komentarz

Julia20 2012-03-25 11:07:02

hmm z tego co zaobserwowałam teraz modne są wszystkie ostre kolory typu pomarańcz, czerwień, zółty, koralowy czy niebieski : marynarki, spodnie, buty... ;D

Odpowiedz na ten komentarz

Kwiatuszek111 2012-03-25 11:51:39

kolorowe spodnie są meega modne i do tego marynarki. Fajne są też takie krótkie luźne bluzki z nadrukami nałożone na obcisłą jednolitą i króluje oczywiście kwiecisty wzór. Z mody dalej nie wyszły koszule w kratę

Odpowiedz na ten komentarz

Looolaaa123 2012-03-25 11:12:18

Na lato to biala suknia, zawsze jest modna :)
Sa teraz tez modne ciuchy z flaga USA albo wielkiej brytanii :)

Odpowiedz na ten komentarz

wonderfulheart 2012-03-25 12:04:33

ostre kolory zdecydowanie ;d np.czerwony , pomaranczowy .

Odpowiedz na ten komentarz

Abs0lutek 2012-03-25 11:38:21

-14
Goochaaa
untilwebleed

kalosze i jakis koc na siebie

Odpowiedz na ten komentarz

untilwebleed 2012-03-25 12:08:40

+14
Goochaaa
-15

Absolutnym hitem tegorocznej wiosny będą pastelowe kolory i koronki połączone z ostrzejszymi, bardziej rockowymi dodatkami : )

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.





Twoja przeglądarka
blokuje reklamy


Drogi użytkowniku,
Dziękujemy Ci że nadal nas odwiedzasz. Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie. Dzięki odblokowaniu adblocka jesteśmy w stanie nadal funkcjonować i pomagać naszej społeczności.

Dzięki za wsparcie!

To okno zostanie zakmięte za 10 sek