Zaloguj się✗ Zamknij
następne zdjęcia do oceny :)
NAJLEPSZA ODPOWIEDŹ
magnesxd 2012-04-07 22:03:04
Jesteś ładna. Naprawdę ładna. Wiesz czym się wyróżniasz? Tym, że masz swój własny styl, który do Ciebie pasuje (przynajmniej wg mnie)
Jesteś świetnym obiektem do fotografowania więc świetnie wychodzisz na zdjęciach i 'jest czym oko nacieszyć'. Jakościowo zdjęcia również są dobre, o wiele lepsze od tych, które przewijają się przez ten portal. W Twojej osobie jest to coś ♥
Moją skromną osobę kupiłaś tymi zdjęciami co się nieczęsto zdarza.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZI (17)
chwilę temu
magnesxd 2012-04-07 22:03:04
Jesteś ładna. Naprawdę ładna. Wiesz czym się wyróżniasz? Tym, że masz swój własny styl, który do Ciebie pasuje (przynajmniej wg mnie)
Jesteś świetnym obiektem do fotografowania więc świetnie wychodzisz na zdjęciach i 'jest czym oko nacieszyć'. Jakościowo zdjęcia również są dobre, o wiele lepsze od tych, które przewijają się przez ten portal. W Twojej osobie jest to coś ♥
Moją skromną osobę kupiłaś tymi zdjęciami co się nieczęsto zdarza.
Pozdrawiam.
LubieTruskawki 2012-04-06 09:53:20
Śliczna jesteś , jak i zdjęcia .
Fajny klimat :3