Odpowiedź

NAJLEPSZA ODPOWIEDŹ

magnesxd 2012-04-07 22:03:04

+48
Julaska
Domii1309
Sayurix3
-50

Jesteś ładna. Naprawdę ładna. Wiesz czym się wyróżniasz? Tym, że masz swój własny styl, który do Ciebie pasuje (przynajmniej wg mnie)
Jesteś świetnym obiektem do fotografowania więc świetnie wychodzisz na zdjęciach i 'jest czym oko nacieszyć'. Jakościowo zdjęcia również są dobre, o wiele lepsze od tych, które przewijają się przez ten portal. W Twojej osobie jest to coś ♥
Moją skromną osobę kupiłaś tymi zdjęciami co się nieczęsto zdarza.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na ten komentarz

ODPOWIEDZI (17)

chwilę temu

albertfedorowicz 2013-07-29 11:52:09

Super

Odpowiedz na ten komentarz

anulak16 2012-05-15 20:18:39

+52
Sayurix3
-44

Po pierwsze śliczne zdjęcia a po drugie ty jesteś śliczna ;))
Nawet nie wiesz jak zazdroszczę Ci stylu ^^

Odpowiedz na ten komentarz

Sayurix3 2012-04-06 11:32:05

dzięki :)

Odpowiedz na ten komentarz

dirtygirl 2012-09-06 22:58:49

Jesteś śliczna i b.fotogeniczna ;) Zazdroszczę ci urody i stylu ;D

Odpowiedz na ten komentarz

magnesxd 2012-04-07 22:03:04

+48
Julaska
Domii1309
Sayurix3
-50

Jesteś ładna. Naprawdę ładna. Wiesz czym się wyróżniasz? Tym, że masz swój własny styl, który do Ciebie pasuje (przynajmniej wg mnie)
Jesteś świetnym obiektem do fotografowania więc świetnie wychodzisz na zdjęciach i 'jest czym oko nacieszyć'. Jakościowo zdjęcia również są dobre, o wiele lepsze od tych, które przewijają się przez ten portal. W Twojej osobie jest to coś ♥
Moją skromną osobę kupiłaś tymi zdjęciami co się nieczęsto zdarza.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na ten komentarz

fiolet4 2012-04-06 08:35:48

+48
Sayurix3
-40

bardzo ładne zdjęcia, takie z klimatem ;)

Odpowiedz na ten komentarz

wercia2404 2012-04-06 09:02:48

+48
Sayurix3
-41

Super zdjęcia

Odpowiedz na ten komentarz

Kuterfazing 2012-08-08 19:42:48

4/10

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2012-04-06 08:57:59

+46
Wampuu
Sayurix3
-40

Mroczna Kobieta :D ogolnie wygladasz ładnie ale nie podoba mi sie ta zyletka, kolczyk w wardze a co do wykonania zdjec sa niczego sobie ale dodaj troche koloru do siebie ;D
pozdrawiam

Odpowiedz na ten komentarz

Sayurix3 2012-04-06 09:24:29

dziękuję wam bardzo :))

Odpowiedz na ten komentarz

Grzebciu 2012-04-06 08:34:32

-42
Sayurix3

Ale śliczne zdjęcia! Oczywiście osoba na nich również posiada niesamowity urok :)
Pozdrawiam

Odpowiedz na ten komentarz

majkunia321 2012-04-06 08:34:42

+42
Sayurix3
-38

Pieknie wszystkie zdjecia 10/10

Odpowiedz na ten komentarz

andżelika16 2012-04-06 08:47:21

+41
Sayurix3
-42

Zdjęcia nie brzydkie, ty również:)

Odpowiedz na ten komentarz

LubieTruskawki 2012-04-06 09:53:20

+40
Sayurix3
-39

Śliczna jesteś , jak i zdjęcia .
Fajny klimat :3

Odpowiedz na ten komentarz

Doriss334 2013-06-26 20:50:16

2/10

Odpowiedz na ten komentarz

liczi08 2012-08-12 17:53:30

Wszystkie zdjęcia podobają mi się i jesteś taka pozytywna :)

Odpowiedz na ten komentarz

hera098 2013-07-03 11:29:52

jesteś śliczna, 8/10

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.