od ilu lat jest titanic w 3d ?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (4)

chwilę temu

Ventus16 2012-04-08 12:05:03

-19
Hkarola

O Boshe Titanic najpiękniejszy film cudowny nie wiem pójdź z rodzicami bo Titanic jest od 15 lat albo jak mówi koleżanka przytulmniex33 mogą cię poprosić o jakiś dowód osobisty w tym przypadku o legitymacje

Odpowiedz na ten komentarz

Ludlego 2012-04-08 00:00:48

-18
Hkarola

Pójdz z tatą lub z mamą to cie wpuszczą xD

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2012-04-08 15:42:04

ale jak puszczali w telewizji, to tam jest od 12 lat. z resztą na takie filmy nie biorą legitymacji, na jakieś horrory to może tak, ale mnie zawsze bez problemów wpuszczali.

Odpowiedz na ten komentarz

przytulmniex33 2012-04-07 23:47:03

-27
Hkarola

od 15 .

@nicminiewychodzi
no ja nie byłabym taka pewna czy na pewno wpuszczą , bo mogą prosić o legitymacjie . -.^

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.





Twoja przeglądarka
blokuje reklamy


Drogi użytkowniku,
Dziękujemy Ci że nadal nas odwiedzasz. Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie. Dzięki odblokowaniu adblocka jesteśmy w stanie nadal funkcjonować i pomagać naszej społeczności.

Dzięki za wsparcie!

To okno zostanie zakmięte za 10 sek