Czy mogę podobać się dziewczynom?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (21)

chwilę temu

ZawieszonaAa 2012-05-04 12:22:53

No to już zależy od gustu dziewczyny . Oczka masz ładne . : ]

Odpowiedz na ten komentarz

niespamujmizycia 2012-05-04 22:59:31

+30
Patka0409...
-13

okropne zęby , ogolnie jestem na nie ,sory;/

Odpowiedz na ten komentarz

natixdlol 2012-05-04 12:26:28

TAK XD

Odpowiedz na ten komentarz

hera098 2012-05-04 08:28:07

no jasne! jesteś przystojny :**
(hej! takie pytania najlepiej wlepiać w Ocena Wyglądu, wtedy będziesz mieć więcej odp. ;))

Odpowiedz na ten komentarz

xxagusia1122xx 2012-05-04 01:38:46

+16
hera098
-13

Ladny z ciebie chłopak :-*

Odpowiedz na ten komentarz

kaktus0011 2012-05-04 11:43:34

Jasne ;d . [!]

Odpowiedz na ten komentarz

katarzynek 2012-05-04 09:06:48

Pewnie że tak :)

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2012-05-06 11:43:12

nie mi

Odpowiedz na ten komentarz

kckc 2012-05-04 22:07:55

Tak ;]

Odpowiedz na ten komentarz

Kasia002002 2012-05-04 10:44:48

+15
Patka0409...
-10

Mi sie osobiście nie podobasz ale każdy ma inny gust.... Wiec bez problemu możesz sie im podobać

Odpowiedz na ten komentarz

TheAnajili 2012-05-04 16:38:01

yhm...powiem ci ze nawet ladny jestes;)i jak najbardziej mozesz sie podobac.

Odpowiedz na ten komentarz

Beates 2012-05-04 09:31:39

No oczywiście ;)
ładne masz oczy ;)

Odpowiedz na ten komentarz

Mmalina 2012-05-04 10:08:21

Jasne , że możesz.

Odpowiedz na ten komentarz

OneHit 2012-05-04 01:09:50

+14
swobodnaania
hera098
-18
Patka0409...

Pewnie że tak ;>

Odpowiedz na ten komentarz

architektoniczna 2012-05-04 11:38:10

mozesz, pozwalam Ci xd hehehe... Mi sie specjalnie nie podobasz, ale nie jest zle. Kazda dziewczyna ma inny gust. Wiec jednym tutaj bedziesz sie podobal innym nie. Ale ja wychodze z zalozenia ze dla kazdego sie znajdzie druga polowka. I dla tego brzydkiego i dla ladnego. Wiec jak dla mnie jestes przecietny tak mniej wiecej 6/10

Pozdrawiam
Archi

Odpowiedz na ten komentarz

mudziiin 2012-05-06 17:21:47

oczywiście, to tylko kwestia gustu :)

Odpowiedz na ten komentarz

andrzejbula123 2012-05-04 14:17:48

Tak ;)

Odpowiedz na ten komentarz

pawel8888ok 2012-05-04 10:30:24

-14
Patka0409...

I jeszcze zdjęcie z boku :) no to dzięki , upewniłem sie :) ale moze mówicie tak dla pocieszenia;d

Odpowiedz na ten komentarz

szalonalaska 2012-05-04 07:51:52

no nie wiem czemu nie wierzysz w sb przecież ładny jesteś jak mogę zapytać ile masz lat bo według mnie tak 18-22 zgadłam??? zrób jeszcze jakieś foty wiesz mógłbyś też mieć po bokach wygolone a pośrodku dłuższe

Odpowiedz na ten komentarz

klaudia1353 2012-05-04 11:49:02

Piękne oczy :3 a z tym podobaniem to zależy na co która patrzy.

Odpowiedz na ten komentarz

nicościowo 2012-05-04 10:19:04

łaaadny! :))

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.