Zaloguj się✗ Zamknij
ODPOWIEDZI (21)
chwilę temu
ZawieszonaAa 2012-05-04 12:22:53
No to już zależy od gustu dziewczyny . Oczka masz ładne . : ]
Odpowiedz na ten komentarzniespamujmizycia 2012-05-04 22:59:31
okropne zęby , ogolnie jestem na nie ,sory;/
Odpowiedz na ten komentarzKasia002002 2012-05-04 10:44:48
Mi sie osobiście nie podobasz ale każdy ma inny gust.... Wiec bez problemu możesz sie im podobać
Odpowiedz na ten komentarzTheAnajili 2012-05-04 16:38:01
yhm...powiem ci ze nawet ladny jestes;)i jak najbardziej mozesz sie podobac.
Odpowiedz na ten komentarzarchitektoniczna 2012-05-04 11:38:10
mozesz, pozwalam Ci xd hehehe... Mi sie specjalnie nie podobasz, ale nie jest zle. Kazda dziewczyna ma inny gust. Wiec jednym tutaj bedziesz sie podobal innym nie. Ale ja wychodze z zalozenia ze dla kazdego sie znajdzie druga polowka. I dla tego brzydkiego i dla ladnego. Wiec jak dla mnie jestes przecietny tak mniej wiecej 6/10
Pozdrawiam
Archi
pawel8888ok 2012-05-04 10:30:24
I jeszcze zdjęcie z boku :) no to dzięki , upewniłem sie :) ale moze mówicie tak dla pocieszenia;d
Odpowiedz na ten komentarzszalonalaska 2012-05-04 07:51:52
no nie wiem czemu nie wierzysz w sb przecież ładny jesteś jak mogę zapytać ile masz lat bo według mnie tak 18-22 zgadłam??? zrób jeszcze jakieś foty wiesz mógłbyś też mieć po bokach wygolone a pośrodku dłuższe
Odpowiedz na ten komentarzklaudia1353 2012-05-04 11:49:02
Piękne oczy :3 a z tym podobaniem to zależy na co która patrzy.
Odpowiedz na ten komentarz