Zaloguj się✗ Zamknij
Hey. Mam do Was takie nietypowe pytanie. Mam u...
siebie w domu problem moj wujek z ktorym mieszkam jest alkoholikiem i do tego bardzo agresywnym robi w domu takie awantury bije moja ciocie (swoja siostre) Noo i czepia sie zawsze mojej mamy w sumie to do wszystkich zawsze ma problem. Jest dos mlody ma dopiero 45 lat i jest po trzech zawalach i ma baterie w sercu przez to ma rente z ktorej ciagle pije to trwa juz kilka lat i jest coraz gorzej. Nie wiem co robic jak pomoc mojej mamie i mlodszej siostrze boje sie,ze kiedys stanie sie tragedia. Prosze o Wasza pomoc. Jest mi z tym tak ciezko,ze musze patrzec na krzywde moich najblizszych. Gdzie mozna sie z tym zwrocic oprocz policji i niebieskiej linii bo to nic nie daje. Blagam Was pomozcie mi jakos :(
NAJLEPSZA ODPOWIEDŹ
xxiloveyouxx 2012-05-06 00:08:02
Jak jest taki agresywny to nie wiem jak zareagowałby na rozmowę z nim o jego zachowaniu. Lepiej porozmawiaj z rodziną o nim i razem zadecydujcie co dalej. Może zgłoś się do pedagoga szkolnego albo po prostu zgłoś to na policję i wytłumacz że źle i niebezpiecznie się czujesz w jego obecności. pozdrawia . :**
Odpowiedz na ten komentarzODPOWIEDZI (8)
chwilę temu
xxiloveyouxx 2012-05-06 00:08:02
Jak jest taki agresywny to nie wiem jak zareagowałby na rozmowę z nim o jego zachowaniu. Lepiej porozmawiaj z rodziną o nim i razem zadecydujcie co dalej. Może zgłoś się do pedagoga szkolnego albo po prostu zgłoś to na policję i wytłumacz że źle i niebezpiecznie się czujesz w jego obecności. pozdrawia . :**
Odpowiedz na ten komentarzdominisia0202 2012-05-06 01:36:17
zgadzam się z powyższymi wypowiedziami porozmawiaj z rodziną :) a i jeszcze jedno są specjalne ośrodki do których można zgłosić taką osobę na przymusowe leczenie.
Pozdrawiam