Hey. Mam do Was takie nietypowe pytanie. Mam u...

siebie w domu problem moj wujek z ktorym mieszkam jest alkoholikiem i do tego bardzo agresywnym robi w domu takie awantury bije moja ciocie (swoja siostre) Noo i czepia sie zawsze mojej mamy w sumie to do wszystkich zawsze ma problem. Jest dos mlody ma dopiero 45 lat i jest po trzech zawalach i ma baterie w sercu przez to ma rente z ktorej ciagle pije to trwa juz kilka lat i jest coraz gorzej. Nie wiem co robic jak pomoc mojej mamie i mlodszej siostrze boje sie,ze kiedys stanie sie tragedia. Prosze o Wasza pomoc. Jest mi z tym tak ciezko,ze musze patrzec na krzywde moich najblizszych. Gdzie mozna sie z tym zwrocic oprocz policji i niebieskiej linii bo to nic nie daje. Blagam Was pomozcie mi jakos :(

Odpowiedź

NAJLEPSZA ODPOWIEDŹ

xxiloveyouxx 2012-05-06 00:08:02

-20
FilipSon

Jak jest taki agresywny to nie wiem jak zareagowałby na rozmowę z nim o jego zachowaniu. Lepiej porozmawiaj z rodziną o nim i razem zadecydujcie co dalej. Może zgłoś się do pedagoga szkolnego albo po prostu zgłoś to na policję i wytłumacz że źle i niebezpiecznie się czujesz w jego obecności. pozdrawia . :**

Odpowiedz na ten komentarz

ODPOWIEDZI (8)

chwilę temu

xxiloveyouxx 2012-05-06 00:08:02

-20
FilipSon

Jak jest taki agresywny to nie wiem jak zareagowałby na rozmowę z nim o jego zachowaniu. Lepiej porozmawiaj z rodziną o nim i razem zadecydujcie co dalej. Może zgłoś się do pedagoga szkolnego albo po prostu zgłoś to na policję i wytłumacz że źle i niebezpiecznie się czujesz w jego obecności. pozdrawia . :**

Odpowiedz na ten komentarz

ewelili 2012-05-05 23:51:53

rozmowa pewnie nic nie pomoże jak znam życie, możesz się też zgłosić do pedagoga szkolnego i on ci doradzi najlepiej. :) trzymam kciuki :)

Odpowiedz na ten komentarz

FilipSon 2012-05-05 23:44:18

Masz rację ... lepiej działać zanim będzie za pózno.
Porozmawiaj szczerze z cała twoją Rodziną i uzgodnijcie co w tej sprawie najlepiej zrobić.
Pozdrawiam Filip <3


Trzymam kciuki ;-)

Odpowiedz na ten komentarz

dominisia0202 2012-05-06 01:36:17

zgadzam się z powyższymi wypowiedziami porozmawiaj z rodziną :) a i jeszcze jedno są specjalne ośrodki do których można zgłosić taką osobę na przymusowe leczenie.
Pozdrawiam

Odpowiedz na ten komentarz

szalonalaska 2012-05-06 00:21:33

myśl że nie wytrzyma on za długo

Odpowiedz na ten komentarz

nerli123 2012-05-05 23:44:32

Nie wiem nie mam pojęcia... Ja bym próbowała mu wytłumaczyć ze tak nie powinno być gdyby nie był pijany może by zadziałało...

Odpowiedz na ten komentarz

Rycerz 2012-05-06 00:50:33

Na początek, najlepiej było by się wyprowadzić. A potem zgłosić się do jakiś poradni, albo chodzić do pedagoga szkolnego. Pozdrawiam

I trzymam kciuki !

Odpowiedz na ten komentarz

Alex133 2012-05-05 23:41:11

idź do opieki społecznej , powinni pomóc.

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.