Zaloguj się✗ Zamknij
Jak mam poderwać chłopaka?
Zakochałam się w sąsiedzie i nie wiem jak mu to pokazać i po czym mam wiedzieć, że on się we mnie zakochał? Dajcie jakieś dobre rady :)
Tematy: chłopak
Poprzednie
pytanie: POMOCY!!! Ostatnio byłam na biwaku, wiadomo...
Następne
pytanie: mam takie pytanie:mam 15 lat,zarywa do mnie 3...
ODPOWIEDZI (4)
chwilę temu
kiedymiala 2012-05-06 02:00:15
jeśli masz 178 to on raczej jest od Ciebie sporo niższy .. Nie sądzę, żebyś miała u niego jakiekolwiek szanse więc nie będę Ci w tej sprawie doradzać. Aczkolwiek uważam, że mogłabyś zaprosić go na spacer, albo znaleźć coś co was łączy(wspólne hobby albo cos?)
Odpowiedz na ten komentarzxxiloveyouxx 2012-05-06 00:03:16
Odwiedź go. porozmawiajcie, zaprzyjaźnijcie się. a po jego zachowaniu to sama wyczujesz czy coś do Ciebie czuje, pozdro. :**
Odpowiedz na ten komentarzZaloguj się by móc dodać komentarz.
Nowe pytania z kategorii Miłość: