Jak mam poderwać chłopaka?

Zakochałam się w sąsiedzie i nie wiem jak mu to pokazać i po czym mam wiedzieć, że on się we mnie zakochał? Dajcie jakieś dobre rady :)

Tematy: chłopak
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (4)

chwilę temu

kiedymiala 2012-05-06 02:00:15

-13
natixol12

jeśli masz 178 to on raczej jest od Ciebie sporo niższy .. Nie sądzę, żebyś miała u niego jakiekolwiek szanse więc nie będę Ci w tej sprawie doradzać. Aczkolwiek uważam, że mogłabyś zaprosić go na spacer, albo znaleźć coś co was łączy(wspólne hobby albo cos?)

Odpowiedz na ten komentarz

xxiloveyouxx 2012-05-06 00:03:16

Odwiedź go. porozmawiajcie, zaprzyjaźnijcie się. a po jego zachowaniu to sama wyczujesz czy coś do Ciebie czuje, pozdro. :**

Odpowiedz na ten komentarz

natixol12 2012-05-05 23:25:31

Dodam też że mam 13 lat, a on 14 ;]

Odpowiedz na ten komentarz

natixol12 2012-05-06 12:57:37

kiedymiala
on jest wyższy ode mnie, ma powyżej 1.80

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.