od 9 miesięcy pisze z pewnym chłopakiem , się...

spotykamy ale nie jesteśmy para... nasze spotkania wyglądają bardzo fajnie całujemy się , przytulamy , nie szczędzimy sobie czułości jednym słowem jest miłooo ;) ale on miewa dziwne zagrania gdy jesteśmy sam na sam jest taki czuły itp. a gdy zobaczy mnie w klubie albo gdy jesteśmy z jego kolegami traktuje mnie tak jakbyśmy się wgl nie znali ... bywa również tak ze po spotkaniu nie odzywa się do mnie przez 2 dni albo nawet i wiecej, nie odpisuje na esy ...
o co mu może chodzić? może on się tylko mną bawi? może powinnam go sobie odpuścić ?

Tematy: POMOCY
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (3)

chwilę temu

ola9 2012-05-29 18:42:33

Chłopacy już tak mają. Nie odzywa się do Ciebie, bo chłopcy myślą, że jak po randce nie będą się do dziewczyny odzywać przez kilka dni to ona sama się odezwie i przyzna się, że jej na nim zależy. Bzdury! Pewnie mu zależy tylko przy kolegach zachowuje się inaczej, bo nie chce aby uważali go za takiego "niedorajde " (wybacz) co to musi pod pantoflem siedzieć:/ Pogadaj z nim kiedy będziecie sami. Może to pomoże;)
Trzymaj się;)

Odpowiedz na ten komentarz

Dnoo 2012-05-29 18:08:12

+5
mantorini
-8

Na pewno musisz z Nim porozmawiać. Myślę że najczęstszą przyczyną rozpadu związków są właśnie takie pretensje które się kumulują a przy drobnej sprzeczce wybucha z tego awantura. Porozmawiaj z Nim, jeśli ci to przeszkadza bo nie ma na to innego sposobu. :)

Odpowiedz na ten komentarz

Klaudyna177 2012-05-29 18:24:52

Daj sobie z gościem spokój.
dla akiego jest ważne tylko łóżko,
jeśli kocha to zawsze a nie tylko w sytuacji sam na sam.
przykro mi:(

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.
ubezpieczenie szkolne