Zaloguj się✗ Zamknij
Do chłopaków: Czy wybaczylibyście zdradę ?
Ps.Dziewczyny wy również się wypowiadajcie..
Jestem z chłopakiem jakieś 2 lata, kochany jest dba o mnie i jest zawsze szczery (szczególnie jak rozmawiamy o jego eks),ale ostatnio uświadomiłam sobie jak bardzo go zraniłam...
Zdradziłam go na imprezie z kolegą ( chcieliśmy oblać zakończenie szkoły).. Wiem również, że to mnie nie usprawiedliwia, że byłam pod wpływem alkoholu.
ale najgorsze jest to, że on o niczym nie wie. Nie chce tego psuć zbyt jesteśmy przywiązani do siebie.
Mam mu powiedzieć ? Boje się, że nie dostane drugiej szansy... a ja dopiero uświadomiłam sobie jak bardzo go kocham.
Pomóżcie!
Pozdrawiam i z góry dziękuje..
ODPOWIEDZI (19)
chwilę temu
PromiseThis91 2012-06-13 22:22:29
Dla mnie zdrada jest niewybaczalna. Sama zostałam zdradzona i wiem jak się czuję taka osoba. Chłopak z którym byłam rok, przespał się z moją kumpelą. Najgorsze co może byc to dowiedziec się o zdradzie od osób trzecich. Oczywiście wybaczenie zdrady zależy od osobowości człowieka. Niektórzy wybaczają inni nie. Powinnaś byc teraz szczera w stosunku do chłopaka, powiedziec mu o wszystkim zanim robi to osoba trzecia, bo wtedy będzie jeszcze gorzej. Postaw się na jego miejscu i pomyśl co Ty byś poczuła. A jeśli mam byc szczera to alkohol nie jest powodem do zdrady ani żadnym usprawiedliwieniem, jeśli się kogoś kocha to jest się tej osobie wiernym. Ale człowiek jest tylko człowiekiem, każdy popełnia błędy. Możliwe, że Twój chłopak kocha Cię na tyle mocno, że wybaczy Ci tą zdradę, ale nigdy o niej nie zapomni, zawsze będzie siedziała gdzieś w nim. Radzę Ci z nim porozmawiac, na spokojnie, wytłumaczyc i dac mu czas na przemyślenie i ochłonięcie. Pozdrawiam. :)
Odpowiedz na ten komentarzmoronek 2012-06-14 00:29:35
A słyszeliście ludzi o czymś takim że każdy zasługuję na drugą szanse ? a wracając do pytania to zależy w jaki sposób by mnie zdradziła bo jak by się przespała z kimś to raczej bym jej nie wybaczył chociaż kto wie nigdy nie byłem w takiej sytuacji
Odpowiedz na ten komentarz~introubles 2012-10-18 23:31:16
Przyznaj się do błędu. Jeśli zrobisz to sama, masz szansę na to, że Ci wybaczy. Moja sytuacja była bardzo podobna. Zdrada wynikała z nadmiaru alkoholu. Przyznałam się do tego, choć nie było łatwo, po czym dał mi szansę, bo wie, że to już nigdy się nie powtórzy. Jeśli ktoś bardzo Cię kocha, potrafi wybaczyć największe zło. Szczerość jest podstawą. Nawet jeśli się już Wam nie ułoży, będziesz miała czyste sumienie i będziesz mogła zacząć wszystko od nowa. Obojętnie czy z Nim czy bez Niego. Ważne, aby już nigdy nie kłamać.
Odpowiedz na ten komentarzdamiann51 2012-06-13 22:36:52
alkohol niczego nie usprawiedliwia i mogą usuwać mój komentarz ale wg mnie jestes po prostu dziwką...on zasługuje żeby znac prawde bo pomysl jak Ty bys sie czuła gdyby to przed Toba ukrył; mam nadzieje że Ci nie wybaczy i rzuci, ja bym na 100000% tak zrobił ; )
Odpowiedz na ten komentarzhiacynt18 2012-06-14 01:09:51
wydaje mi sie ze to zalezy od typu osoby ,
Ja jednak bym nie wybaczyl poszukuje jednej dziewczyny na cale zycie i tego samego oczekiwalbym od niej.
Ale z drugiej strony gdyby byla to moja milosc zycia ;x i porozmawiala ze mna przyznala sie i nie wiem jakos by mnie przekonywala to bym sie zastnaowil nad tym, na pewno jest to lepsze niz klamstwo ktore kiedys mogloby wyjsc i zepsuc wszystko ;x
Powodzenia zycze oby dal szanse :)
GreasyShady 2012-06-13 22:21:25
Ja podchodzę do takich spraw poważnie i nie zdradzam więc będąc zdradzonym automatycznie zostałbym oszukany a oszuści nie mają dla mnie wartości.
Odpowiedz na ten komentarzDolarowydukat666 2012-06-13 23:05:08
Zdrady bym raczej nie wybaczył gdybym żył z moją dziewczyną tyle czasu ale lepiej gdybyś sama mu powiedziała nawet gdyby ci nie wybaczył to będziesz miała te świadomość że dowiedział się od ciebie nie np. od tego z którym go zdradziłaś a jeśli go kochasz to mimo wszystko powinnaś być z nim szczera.
Odpowiedz na ten komentarzmisiekkk31 2012-06-16 00:30:56
przez takie coś, a dokladniej przez 1 pocalunek z innym chlopakiem rozpadł się moj związek . Niestety ja nie dostalam 2 szansy . Może Twoj chlopak bedzie bardziej wyrozumialy...
Odpowiedz na ten komentarzNoemi1998 2012-06-13 22:08:01
Hey. Ja jeśli bym kochała chłopaka bardzo to bym wybaczyła chociaż trudno by było. Ale mi sie wydaje że on powinien wiedzieć że go zdradziłaś może ci wybaczy. Pewnie masz to na sumieniu i żałujesz ja też tak samo miałam tylko że były dowiedział sie od jego przyjaciel co go zdardziłam z nim. Wszystko praktycznie sie popsuło bo nie mial do mnie zaufania . Ale ja go nadal kocham . Spróbuj też sie postawić w stytuacji czy ty byś mu wybaczyła.
Pozdrawiam.
jednorozcesawsrodnas 2012-06-13 22:10:49
nie nie wybaczyłabym nigdy przenigdy zdrady .. jesli by mnie facet zdradzil to nie mialby co liczyc na drugą szansę ode mnie
Odpowiedz na ten komentarzImLoveIs 2012-06-13 22:05:30
Ja bym nigdy w zyciu nie wybaczyla zdrady, poniewaz caly czas myslalabym o tym, ze bedac ze mna np. calowal inna.
O tym ze go zdradzilas to powiedz mu jak najszybcie. Jesli bylas na tyle odwazna i to zrobilas to badz przynajmniej na tyle odwazna zeby sie do tego przyznac.
A na druga szanse na Twoim miejscu nawet bym nie liczyla.
migotka1234567 2012-06-13 22:04:45
mi chlopak wybaczyl , lepiej powiedz ,
Odpowiedz na ten komentarz