Zaloguj się✗ Zamknij
Słuchajcie.. W gimnazjum chłopak bardzo sie o...
mnie starał.. tratatatata no i bylismy razem potem ze soba zerwalismy a on rozpowiedzial niestworzone rzeczy kalsie i teraz caly czas sie ze mnie nabijaja na fejsie upublicznil nasze rozmowy nasze wszytko teraz sie ze mnie smieja i strasznie dokuczja mi inni kumplowie ktorzy im wierza . mam dosyc juz przez to wszytko przenosze sie do innej szkoly ale oni jak sie dowiedzieli to szybko zaczeli nastawiac przeciwko mnie tam te osoby pomozcie mi mi sie nie chce juz zyc sytaucja jest mega powazna
NAJLEPSZA ODPOWIEDŹ
Zajefajniejest 2012-07-15 22:30:51
Współczuje jak bym go spotkał .... napewno jest ci teraz ciężko ale nie możesz sie załamać postaraj się ich unikać ( jest to strasznie ciężki) tzn nie pokazuj im że jesteś bezsilna staraj się gardzić ich gadaniem jak ci beda dokuczeć to nie okazuj słabości popatrz jednemu i drugiemu prosto w oczy i powiedz jestes takim samym palantem jak on szkoda mi tylko twoich bliskich bo tylko sie za ciebie wstydzą a tym co wieża w te brednie to szczerze współczuje braku rozumu. Trzymaj się :)
Odpowiedz na ten komentarzODPOWIEDZI (3)
chwilę temu
Zajefajniejest 2012-07-15 22:40:52
Ludzie to sa jednak okrutni;/ na pewno znajdą sie osoby które w to nie uwierzą i z nimi postaraj się gadać i kolegować i nie martw się ;)
Odpowiedz na ten komentarzZajefajniejest 2012-07-15 22:30:51
Współczuje jak bym go spotkał .... napewno jest ci teraz ciężko ale nie możesz sie załamać postaraj się ich unikać ( jest to strasznie ciężki) tzn nie pokazuj im że jesteś bezsilna staraj się gardzić ich gadaniem jak ci beda dokuczeć to nie okazuj słabości popatrz jednemu i drugiemu prosto w oczy i powiedz jestes takim samym palantem jak on szkoda mi tylko twoich bliskich bo tylko sie za ciebie wstydzą a tym co wieża w te brednie to szczerze współczuje braku rozumu. Trzymaj się :)
Odpowiedz na ten komentarz